Znamenie Strelca – aké je naozaj?

Slnko dnes, 22. novembra 2021 vo 3:33, vstúpilo do znamenia Strelca. O tomto znamení sa hovorí, že je dobrodružné a miluje cestovanie. Môže sa však prejaviť aj celkom inak, ale niektoré základné črty vždy zostávajú! Poznáte ich?

Slnko v Strelcovi bude po celý mesiac ovplyvňovať každého z nás, bez ohľadu na znamenie. Prezradíme vám, čo nám toto znamenie prinesie!

Pravda nadovšetko!

Každý, kto niekedy vo svojom živote stretol nejakého Strelca, potvrdí, že medzi základné črty tohto znamenia patrí pravdovravnosť. Strelci jednoducho neklamú, sú priami a otvorení, lenže práve to môže byť niekedy aj kameňom úrazu. Nezriedka sa stáva, že ľudí, narodených v znamení Strelca, ich okolie obviní z nedostatku taktu, pretože keď si Strelec niečo myslí, tak to povie na rovinu, bez príkras a servítok. Strelci sa proste nevedia pretvarovať, ale uznajte – to je predsa veľmi pozitívna vlastnosť, takže im to môžeme odpustiť!

Pre väčšinu Strelcov je rovnako veľmi typický optimizmus a pozitívne myslenie. Strelci sa miesto pitvania v rôznych drobných problémoch zameriavajú na väčšie ciele, uvažujú v dlhodobej časovej úrovni a v širšej perspektíve. Myslenie Strelcov ako keby nepoznalo hranice a obmedzenia, ale rovnako tak neznášajú obmedzenia ani oni sami. Najmä vo vzťahoch a láske majú ťažké srdce na partnera kedykoľvek, keď sa od nich čaká, že sa nedobrovoľne vzdajú svojich plánov.

Ohnivá láska Strelca

Či vám bude vyhovovať milostný vzťah so Strelcom, to veľmi závisí od vášho povahového založenia. Ohnivý Strelec je zo svojej povahy aktívnym človekom s množstvom záujmov a romantické cukrovanie sa vo dvojici, ani rodinná idylka, nepatrí práve medzi jeho najväčšie životné priority. To môže trochu rozčuľovať hlavne vodné a zemské znamenia, teda Raka, Škorpióna, Ryby, Býka, Pannu a Kozorožca. Na druhej strane, vzťah sa Strelcom má aj svoje nesporné výhody. Veď s kým iným si užijete toľko zaujímavých zážitkov a u koho iného budete mať istotu, že vám neklame? Len sa pripravte na to, že vám chvíľu potrvá, než prinútite váš strelecký idol, aby sa usadil.

Ako je to vlastne s povestnou streleckou dobrodružnosťou a láskou k cestovaniu? Veľká časť Strelcov skutočne holduje týmto koníčkom, nájdeme medzi nimi mnoho svetobežníkov aj vyznávačov adrenalínových športov. Nie je to však zďaleka vlastnosť všetkých Strelcov bez výnimky. Medzi ďalšie vášne Strelcov patrí technika, takže môžeme stretnúť aj nemálo takých, ktorí presedia celé dni a noci u svojho milovaného počítača radšej, než by mali vytiahnuť päty z domu. Čo ich však všetkých spája, je ich aktivita a vášeň venovať sa naplno veciam, ktoré ich baví.

Plány aj želania

V období vlády Strelca, teda odteraz až do zimného Slnovratu, bude energia tohto znamenia ovplyvňovať nás všetkých, bez ohľadu na to, v akom znamení sme sa narodili. Čo nám prinesie? Symbolom znamenia Strelca je lukostrelec, ktorý svojím šípom mieri niekam do diaľky, a to nie je náhoda. V tejto dobe sa aj my budeme pozerať do diaľky, robiť si dlhodobé plány na budúci rok a s veľkými ideálmi si pôjdeme za naplnením našich prianí.

ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!