Znamenie Raka – komplikovanosť aj romantika

V pondelok nastáva letný Slnovrat! 21. júna 2021, v 5:31 ráno, sa Slnko posunie do ďalšieho znamenia zverokruhu a tentoraz prevezme svoju vládu Rak. A máme sa na čo tešiť!

Rak má bez pochyby najkomplikovanejšiu povahu z celého zverokruhu. Nemožno mu uprieť veľkolepú predstavivosť, láskavosť a schopnosť porozumieť ostatným ľuďom. Niekedy sa však zbytočne zožiera svojimi predstavami, preto potrebuje v živote istotu. Čo ešte môžete od Raka očakávať?

Rak si potrpí na tradície a je výborný spoločník. Liberálny pohľad na svet dokonale pochopí Kozorožec, preto vytvoria skvelý pár pre manželstvo. Rak si veľmi dobre rozumie so znamením Škorpióna, ktorý ho odvedie od stereotypu. Ryby zavedú Raka do sveta fantázie a naozajstných citov.

Romantika až za hrob

Myslíte si, že je Rak zakríknutý a hanblivý? Opak je pravdou. Jemne si vás vychutná a jeho bozkov sa proste nenabažíte. Je nežný a bozkávanie okorení maznaním ušných lalôčikov a krku. Raky milujú dlhé nežné milovanie spojené s nekonečným maznaním a bozkávaním.

Potrebujú cítiť od partnera absolútne súznenie. Experimentovanie Rakom nepristane, zakaždým potrebujú prežívať niečo výnimočné. Milovaného partnera môže niekedy štvať ich až príliš romantická povaha a rezervovanosť.

Vcíti sa do ostatných

Inteligentné Raky sú plné citlivosti, vnímavosti a pochopenia. Neznesú rutinnú prácu, ktorá nemá hlbší zmysel. Milujú priamy kontakt s ľuďmi, preto sú z nich výborní učitelia, čašníci, zdravotný personál, sociálni pracovníci, ale aj bytoví dizajnéri, obchodníci s umením či politici.

Zlá nálada Raka sa premieta najviac do rodinných vzťahov. Akonáhle začne byť posadnutý nezmyselnými myšlienkami, začnite ho upokojovať. Rak nikdy nepohrdne masážou, hladkaním a rozmaznaním jedlom. Potrebuje cítiť istotu a bezpečie, len tak bude zase fit. Ak si ho budete doberať kvôli rodičom a jeho deťom, odvráti sa od vás. Nebude kričať, jednoducho ste u neho skončili.

Ak sa rozhodne Rak pre výlet, bude vždy v rodinnom kruhu. Na sto percent ho zaujme príjemné miesto v prírode spojené s piknikom. Rak sa nebráni ani leňošeniu pri vode. Opaľovanie, kúpanie a posedenie pri dobrom jedle sú prioritou.