Zimný tarotový horoskop lásky

Užijete si zamilovanú zimnú pohodu? Bude vám to v láske klapať? Nejdete konečne toho pravého? Tarotové karty vedia, čo vás čaká!

Baran

Karta Milenci je skutočne nádherná a prináša vám veľmi priaznivé veštby, či už ste zadaní alebo zatiaľ nie. Baranom bude skrátka ŠŤASTIE teraz v láske priať! S partnerom ľahko nájdete súlad a bude medzi vami panovať obrovská vášeň! Takže si budete užívať romantiku a bude vám to skvele ladiť, ako v posteli, tak aj v živote celkovo. Nezadaní Barani majú teraz mimoriadnu šancu konečne nájsť tú pravú lásku, človeka s ktorým vám to vydrží! Skrátka vynikajúca predpoveď a túto zimu si užijete v láske naplno! Ale pozor, pretože tarotoví Milenci vám pripomínajú, že milostný zväzok neoddeliteľne obnáša aj záväzky a zodpovednosť. Karty sa vás teda pýtajú, či ste pripravení túto serióznu súčasť vážneho a pevného vzťahu prijať a zhostiť sa jej so všetkou vážnosťou. Skrátka váš náprotivok musí vedieť, že sa na vás môže úplne spoľahnúť a že budete po jeho boku, ako sa hovorí v dobrom aj v zlom, a nielen vtedy, keď svieti slniečko a všetko je ružové. Tak čo, zvládnete to?

Býk

Karta Kráľ palicou ukazuje, že v milostných vzťahoch teraz budete veľmi priebojní a energickí, milí Býci. Viete čo chcete a preto nemáte problém prevziať iniciatívu a prekvapiť náprotivok. Pri zoznamovaní to budete vy, kto urobí rozhodné kroky. A vo vzťahu zas vy budete hrať prvé husle a rozhodovať o veciach, ktoré chcete podniknúť. To vám bude na jednej strane vyhovovať a vášmu partnerovi sa to bude tiež celkom páčiť, že sa nemusí o nič starať, ale na druhej strane občas sa môže cítiť trochu ušľapnutý. A ak je to energickejšia povaha, môže sa stať, že sa začnete preťahovať a bojovať o moc. Takže by ste mali trochu povoliť opraty a netrvať na tom, aby boli veci presne po vašom. Tiež si možno uvedomíte, že sa z vášho vzťahu akosi vytráca empatia a citlivosť. Všetkého veľa škodí a tiež energie a iniciatívy. Určite nebude na škodu, keď si uvedomíte, že veci budú dobre fungovať aj bez vašej pevnej ruky a organizačného talentu. A chvíľami si dať trochu pohov!

Blíženci

Karta Kráľ pohárov vám prináša v láske nádherné obdobie plné silných citov a prehĺbenia vášho vzťahu. Takže sa máte na čo tešiť, milí Blíženci! Či už sa jedná o dlhodobý zväzok alebo čerstvú známosť, ktorú ešte len nadviažete, napodiv pre vás nebude žiadny problém otvoriť svoje srdce a prejaviť v láske úplnú dôveru k partnerovi. Budete sa pri ňom cítiť v bezpečí a rovnako by ste sa priali, aby sa on cítil pri vás! Po citovej stránke, ale tiež po tej praktickej každodennej, si teda jeden druhého budete naozaj rozmaznávať, a prvá iniciatíva k takej pozornosti vyjde pravdepodobne z vašej strany. Dôležité však je, že vašej polovičke sa to bude páčiť a ľahko sa chytí na rovnakú láskyplnú vlnu! Nezadaní Blíženci najlepšie nájdu tú pravú lásku, keď do zoznamovania pôjdete s otvoreným srdcom a budete úplne úprimní bez toho, aby ste hrali nejaké hry alebo niečo skrývali. Skrátka a dobre, hlboké city budú vládnuť tejto zime a môžete si ich užívať naplno!

Rak

Karta Tri palice ukazuje, že v oblasti vzťahov ste konečne načerpali novú energiu a optimizmus, milí Raci. Po určitých sklamaniach z minulosti to najskôr nebola samozrejmosť, ale teraz už za tým viete urobiť hrubú čiaru a ísť do partnerského vzťahu s dôverou a pozitívnymi myšlienkami, či už ide o nový vzťah alebo o vylepšenie a oživenie starého. Je veľmi dôležité, že už nebudete mať potrebu stále premýšľať o minulých udalostiach, rozoberať to a v myšlienkach opäť oživovať. Je totiž veľmi nepriaznivé prenášať tieto staré témy a staré obavy do nového vzťahu. Ukážte, že už ste si to spracovali a nevracajte sa už k tomu! To isté platí aj o prekonaných krízach v dlhodobých vzťahoch! Teraz je čas pozerať sa už len dopredu, vytvárať si nové plány do budúcna a zamerať sa na to, čo vás s partnerom spája, v čom si rozumiete a čo máte spoločné. Táto zima je skvelým časom pre dlhodobé plánovanie toho, čo spoločne podniknete v ďalšom roku a možno aj ďalej do budúcnosti!

Lev

Karta Osem palíc naznačuje rýchly a zaujímavý vývoj vo vašom milostnom živote, milí Levy! Nudiť sa túto zimu rozhodne nebudete a záležitosti lásky sa budú rýchlo vyvíjať tým správnym smerom! Nebude to však romantický čas plný milostných vyznaní, ale skôr akčná doba plná vášne, nových nápadov a spoločného nadšenia. Budete spoločne rozvíjať vaše zdieľané plány, spoločné záujmy, venovať sa intenzívne veciam, ktoré vás obaja bavia. To ešte viac upevní a posilní váš vzťah. Ak ste nezadaní, bude vás priťahovať niekto, s kým zdieľate rovnaké koníčky, napríklad športové alebo iné, a je tu veľká šanca na vznik krásneho vzťahu, v ktorom vám to bude klapať. Ale pozor, pretože aj vzťahové krízy teraz budú mať rýchlejší priebeh, ako v nových, tak aj v dlhých vzťahoch. Rýchlo sa objavia a vyhrotia, ale tiež si to rýchlo vyriešite a posuniete sa ďalej. Takže v zásade priaznivý vývoj. Len to bude všetko veľmi náročné na energiu, takže nezanedbávajte zdravú životosprávu, nech takýto akčný život zvládate!

Panna

Karta Päť mečov ukazuje na vašu nedôveru a podozrievavosť v záležitostiach lásky. Zrejme už máte nejaké zlé skúsenosti, takže ľahko začnete strácať dôveru a obávať sa, že by to s vami mohlo dopadnúť zle, ak si nedáte pozor. To je úplne pochopiteľné, milé Panny, ale dávajte si tiež veľký pozor, aby ste to s prílišnou opatrnosťou a sklonmi k nedôvere v láske neprehnali. Podvedome totiž máte sklon vnímať partnera nie ako niekoho, s kým držíte pohromade, ale skôr ako niekoho, od koho chcete niečo získať a kto vás môže nejako ohroziť. Takže potom sa môžete bez toho, aby ste to mysleli zle, uchýliť napríklad k intrigám a ohováraniam, a možno si to ani nebudete uvedomovať. Dôležité je naučiť sa opäť veriť tomu druhému a nemyslieť len na vaše obavy. To nie je ľahké, ale ak máte po svojom boku ten správny náprotivok, určite sa to podarí. A ak to nijako nejde, potom to možno nie je tá pravá známosť pre vás, aj to je niekedy potrebné si pripustiť!

Váhy

Karta Tri meče naznačuje, že vaše srdce je sužované nejakým skrytým trápením, milé Váhy. Niečo vo vašom milostnom živote zraňuje vaše city a nemôžete na to prestať myslieť. Môže to byť nejaké sklamanie z nedávnej minulosti, alebo sa vám na vašom partnerovi niečo nepáči a máte pochybnosti, ktoré však nechcete vysloviť nahlas, pretože by ste neradi o tento vzťah prišli. Nech už sú podrobnosti vašej situácie akejkoľvek, milej Váhy, je načase, aby ste si svoje trápenie vo svojej duši spracovali a pochopili, o čom to vlastne celé je a čo je na tom pre vás najdôležitejšie. Možno máte napríklad obavy, či pred vami partner niečo dôležité neskrýva, možno sa vám nepáči spôsob jeho správania sa k vám alebo máte obavy o vašu spoločnú budúcnosť. Alebo ešte niečo úplne iné. Potom si o tom môžete skúsiť s náprotivkom porozprávať a uvidíte, ako zareaguje. Rozhodne je však lepší nápad to riešiť ako skrývať av tichosti so svojím trápením zožierať! Tak to skúste!

Škorpión

Karta Deväť mincí vám veští v láske krásnu a pohodovú zimu, milé Škorpióny! S náprotivkom vám to bude klapať, alebo ak ste nezadaní objavia sa po vašom boku sľubná nová známosť. Vo dvojici si potom budete užívať krásne chvíľky, romantiku aj domácu pohodu za dlhých zimných večerov. Budete sa cítiť, že máte všetko, čo ku šťastiu potrebujete a nič vám nechýba. Vášmu vzťahu veľmi prospeje mať spoločný pokojný čas a len tak si relaxovať bez toho, aby ste museli stále riešiť nejaké záležitosti napríklad okolo bývania, financií, detí a podobne. Nájsť si čas pre seba bude základom harmonického a krásneho partnerského života. Pokiaľ už máte spoločne nejaké tie záväzky a je toho na vás veľa, bude určite dobrý nápad využiť financie, ktoré máte k dispozícii a nájsť niekoho, kto vám s vašimi povinnosťami rád pomôže. Určite to bude lepšie, než sa spoliehať len na ochotu alebo neochotu členov vašej rodiny. V nových vzťahoch si zas nájdite na náprotivok čas a dajte mu prednosť pred nadčasmi v práci!

Strelec

Karta Eso mincí je veľmi krásnou a silnou kartou úspechu, milí Strelci! Vypovedá však skôr o financiách a majetku, tak aký by mohol byť jej význam v láske a partnerskom živote? Tak v prvom rade si budete s náprotivkom užívať hojnosť a ako pár na tom budete finančne skvele, možno aj vďaka tomu, že dokážete efektívne spojiť svoje sily do spoločného úspechu. To platí hlavne o manželských zväzkoch alebo takých, keď spolu zdieľate domácnosť a ekonomiku. Pre zadaných Strelcov má teda tarot vynikajúcu predpoveď a spoločne s náprotivkom toho teraz veľa dokážete na poli praktických a majetkových záležitostí. Romantika možno nebude úplne na prvom mieste, ale zas budete mať väčší pokoj a pohodu vďaka finančnému zaisteniu. Nezadaní Strelci by si však mali dať pozor, aby ste nešli do nového vzťahu iba zo zištných dôvodov a bez lásky. Stretnete totiž niekoho, kto je solídne zaistený a mali by ste sa s ním skvele. Otázka znie, či je to skutočne láska. Odpovedať už si musíte vy sami!

Kozorožec

Karta Tri mince prezrádza, že si so svojím náprotivkom niečo spoločne budujete alebo aspoň plánujete vybudovať. Alebo ak ste nezadaní, tak po niečom takom veľmi túžite a je to pre vás dôležité kritérium pre výber partnera. Tarot má pre vás dobré správy, milé Kozorožce! Na tomto poli budete teraz žať úspechy, aj keď zatiaľ len čiastkové, a ešte nič nie je vyhrané. Ale rozhodne vás to poteší a bude motivovať k tomu, aby ste pokračovali ďalej. Zadaní sa dočkajú veľmi priaznivého vývoja v niečom, na čom spoločne pracujete, najskôr v oblasti bývania, napríklad rekonštrukcie, kúpy nehnuteľnosti a podobne. Bude sa vám dariť a vďaka tomu, že spojíte svoje sily, vám budú vaše plány krásne vychádzať. Nezadanie sa zas konečne zblíži s niekým, kto má podobné plány a predstavy o živote ako vy. Ľahko prídete na množstvo nápadov, ako by ste mohli spoločne niečo krásne vytvoriť, a už čoskoro to začne dostávať reálne obrysy. Dôvody k radosti, spokojnosť a motivácia vám teda iste vo vzťahu nebudú chýbať!

Vodnár

Karta Eso mečov prezrádza, že máte veľa zaujímavých nápadov, ktoré by ste veľmi radi zdieľali s vaším náprotivkom, milí Vodnári. Keď mu o tom budete rozprávať s patričným nadšením, určite sa skôr alebo neskôr nadchne rovnako ako vy. Nech už sa to týka čohokoľvek – cestovanie, bývanie, vašich koníčkov a tak ďalej! Koniec koncov vaše znamenie Vodnára je priam povestné ako studnica nevyčerpateľných nápadov. Spoločné ideály a zdieľané plány vás budú zbližovať, a pre nezadaných Vodnárov to môže tiež znamenať úspešný začiatok nového vzťahu! Ten bude založený na spoločnom pohľade na svet a porozumení v názorovej oblasti, skôr než len na romantike a príťažlivosti. A tak vám to vyhovuje, takže si to určite budete užívať a tešiť sa, že ste konečne našli toho, koho ste tak dlho hľadali! V dlhodobých vzťahoch je zas veľmi dôležitá komunikácia. Hovorte si navzájom, nad čím práve premýšľate a aké nápady sa vám naháňajú hlavou. Zblíži vás to viac, než by ste si mysleli!

Ryby

Karta Vozka prezrádza, že kľúčom k šťastnému a spokojnému vzťahu bude udržiavať vo všetkom rovnováhu, pokoj a mať situáciu pod kontrolou. Neradi by ste zažívali v láske akékoľvek drámy, takže si budete dávať pozor, nech udržíte svoje vášne na uzde a nepodliehate chvíľkovým emóciám. Alebo tiež nereagujete na také emócie vášho partnera. Také niečo totiž môže ľahko byť začiatok hádky alebo nedorozumenia, to už dobre viete a tiež sa viete poučiť zo svojich skúseností, milé Ryby! Túžite hlavne po pokojnom a harmonickom spolužití, a to chce občas tiež trochu sebakontroly a v patričnej chvíli si uhryznúť do jazyka. Tiež sa budete snažiť udržiavať rovnováhu medzi časom, ktorý s partnerom venujete práci a ktorý zábave. Chce to nezanedbať ani vážne záležitosti, ale ani relaxáciu a odreagovanie, a potom bude všetko fungovať. Nezadané Ryby si zas budú dávať pozor, aby ste sa nenechali neuvážene zatiahnuť do nejakého zblíženia. Radšej pôjdete na veci pomaly a rozvážne, a tak je to dobre!