Vykladáte karty sami sebe? Pozor, niekedy to nestačí!

A nestačí to, pretože vaše tajné priania môžu skresliť výsledok! Niekedy je lepšie nechať si karty vyložiť od iného človeka – prezradím vám, kedy a prečo!

Vážnejšia otázka – zložitejšia odpoveď

Výkladom kariet sa zaoberám už dlhé roky. Karty sú preto prvá vec, na ktorú sa obrátim, keď mám ja sama nejaký životný problém. A už neraz mi pomohli, a nie málo – či už sa záležitosť týkala lásky, rodiny alebo práce.

Všimla som si však jednu zaujímavú vec. V tých najvážnejších problémoch karty často mlčali. Porozprávali sa až vtedy, keď som o pomoc poprosila svoju najlepšiu kamarátku, ktorá sa tiež zaoberá výkladom kariet. Dlho som uvažovala, prečo je to tak. A potom mi to došlo – je veľký rozdiel medzi tým, keď vykladáte karty sami sebe a keď vám ich vykladá niekto iný! Prvý spôsob sa hodí pre drobné každodenné záležitosti, ale aj keď príde na skutočne závažný životný problém, je dokonca aj pre skúsenú kartárku lepšie nechať si karty vyložiť od iného človeka! Nie je to tým, že by som kartám nerozumela – dôvod je iný. Súvisí so silou našej mysle a podvedomých prianí a môže byť niekedy pekne zákerný!

Sily, ktoré vám prinesú správnu odpoveď

Čo sa vlastne deje, keď svojou rukou siahnete po jednej z balíčka vešteckých kariet, ktoré sú pred vami rozložené, a vytiahnete si ju? Vaša ruka je ovplyvnená hneď niekoľkými silami, ktoré spoločne pôsobia na to, aby bol výklad pravdivý a výstižný. Je nevyhnutné, aby ste sa sústredili na otázku, na ktorú sa pýtate, a myšlienky vám neutekali inam. Tým si k sebe pritiahnete tie správne energie.

Odpoveď na vašu otázku k vám dielom prichádza zvonku a sily, ktoré obklopujú danú tému, sa v okamihu výkladu sústredia okolo vás a budú vašu ruku viesť smerom k tej správnej karte, ktorá je v danej chvíli najvýstižnejšia. Dielom prichádza odpoveď z vášho vnútra – naše podvedomie registruje veci, ktoré na bežnej úrovni uvažovania nevnímame, ale za určitých okolností vydá svoje tajomstvá. K týmto pravdám sa môžeme dostať buď v hlbokej meditácii alebo jednoduchšie práve vďaka výkladu kariet. Okrem síl zvonku sa teda na správnom výklade podieľa aj vaše podvedomie a prezrádza vám, čo sa skutočne odohráva vo vašej duši a v dušiach ľudí okolo vás.

Pozor na podvedomé priania – skresľujú výsledok!

A teraz pozor! Pri výklade kariet totiž môže vstúpiť do hry ešte tretia sila, ktorá naopak výklad skresľuje! Táto energia sa bohužiaľ najčastejšie prejavuje vtedy, keď vykladáme karty sami sebe – prítomnosť druhého človeka, skúseného vo výklade kariet, ju dokáže obmedziť.

Aká je to sila? Ukrýva sa tiež v našom podvedomí, ale vôbec nie je nezaujatá ani objektívna! Sú to naše vlastné priania! Aj ony môžu pri výklade kariet viesť vašu ruku a ukázať vám odpoveď, ktorú by ste si možno priali, ale ktorá bohužiaľ nie je pravdivá!

Najčastejšie sa to stáva, keď sa pýtame na lásku. Je to logické, pretože táto téma je asi najviac zaťažená emóciami. Dajme tomu, že sa kariet pýtate, či máte opustiť partnera, ktorý vás len trápi. Priali by ste si, aby všetko opäť fungovalo, ale pravda je taká, že nastal čas ísť vlastnou cestou. Niečo podobné sa mi kedysi dávno stalo – a karty mi to prezradili až vo chvíli, keď mi ich rozprávala kamarátka. Keď som si ich rozprávala sama, zaryto mlčali, pretože moja zamilovanosť bola stále ešte príliš silná…

Je skvelé vykladať si karty sám a každému by som odporučila sa to naučiť. Aj v kartárskom umení však niekedy platí, že viac hláv viac vie!

A pokiaľ si chcete nechať vyložiť karty, zavolajte mi! Som tu pre Vás na telef. čísle 0900 705 805.