Vianočný tarotový horoskop

Na čo sa môžete tešiť počas zimných sviatkov? Koho čaká množstvo darčekov a koho veľká láska? Tarotové karty vám to prezradia podľa vášho znamenia!

Baran
Karta Eso palíc
vám prináša sviežu novú energiu a silu, takže všetko sa vám bude skvele dariť a vychádzať podľa vašich plánov. Nemusíte sa obávať, že by ste podľahli stresu, pretože proti nemu teraz budete mať veľkú odolnosť. Vaše nápady sa vám ľahko podarí uskutočniť, aj keď sú veľmi odvážne! Sviatočné dni voľna si, ako energickí Barani, túžite užiť na maximum a s ničnerobením pri televízii sa rozhodne neuspokojíte. Je však potrebné dávať si trošku pozor, nech netlačíte svojich blízkych do niečoho, do čoho sa im nechce. Veď si to možno užijete rovnako dobre aj sami, takže pokojne vyrazte napríklad na dlhú prechádzku, ak sa vám chce, a nechajte zvyšok rodiny v pokoji doma leňošiť. Vaša energia a sila sú len vaše, na to nezabúdajte. A hoci sa vám s trochou šťastia podarí ostatných týmto nadšením nakaziť, radšej nepočítajte s tým, že by s vami zvládli držať krok!

Býk
Karta Rytier palíc
ukazuje, že s prichádzajúcimi sviatkami sa nezastavíte a stále ste v jednom kole. Beriete prípravy vo veľkom štýle a dobrá správa je, že na to máte veľa energie a nadšenia. Skrátka vás baví všetko od zháňania darčekov až po predvianočné upratovanie, a nenecháte si to od nikoho vyhovoriť! Vaša sila je obdivuhodná, ale ruku na srdce, nepripadá vám, že je predsa len trošku vyčerpávajúcu stále sa za niečím naháňať a o niečo snažiť? Ako Býky ste veľmi pracovití a húževnatí, ale občas predsa len nezaškodí dopriať si viac odpočinku, hlavne počas sviatkov! Pravdepodobne vám to vaše okolie pravidelne hovorí, ale vy si skrátka povedať nedáte – kým máte energiu, potom pracujete, nech je všetko na maximum. Na domáce pohodlie si totiž potrpíte, a dobre viete, že užívať si ho budete jedine pokiaľ najskôr poriadne zapracujete! Takže plnou parou vpred, a až keď bude všetko bezchybné, si doprajete sviatočný odpočinok!

Blíženci
Karta Deväť palíc
naznačuje, že vám prípravy na krásne sviatky už trošku prerastajú cez hlavu. Stále sa o niečo snažíte, ale výsledky predsa len nezodpovedajú vašim predstavám. Cítite sa unavene, ale je pre vás ťažké dať si pohov, keď vidíte všetku tú nedorobenú prácu. A navyše ešte ako keby okolnosti išli proti vám a zákon schválnosti vám stále niečo komplikuje! Skúste sa na to pozrieť trošku inak! Zvykli ste si vidieť Vianoce ako hromadu nekončiacich povinností, ktoré vás stresujú, ale možno to môže byť aj inak. Vaša rodina by mala akceptovať, že veci skrátka nebudú dokonalé a podľa ich predstáv – a ak majú byť, tak nech si to láskavo zariadia oni sami! Vy robte to, čo vás baví a pripravte si krásne sviatky po svojom, vo vlastnom štýle. Veď predsa nemusíte stále bojovať a vyčerpávať sa, keď cez Vianoce môžete naopak novú silu načerpať, oddýchnuť si a užiť si ich. Je to len otázka prístupu, milí Blíženci!

Rak
Karta Veľkňažka
vám sľubuje skutočne výnimočné a jedinečné sviatky! Tieto Vianoce vám, milé Raky, prinesú priam mystické zážitky a nezabudnuteľné momenty! Táto karta je zasvätená intuícii a mystickému poznaniu, takže aj v bežných záležitostiach uvidíte hlbší význam a možno dokonca znamenie, čo v živote ďalej robiť alebo ako sa budú vyvíjať vaše rodinné vzťahy. Z rôznych sviatočných chvíľ, udalostí alebo rozhovorov vám intuícia ukáže veľmi zaujímavé poznanie a uvedomenie. Tento rok pre vás bude mať mimoriadny význam vianočné veštenie, tak venujte pozornosť týmto tradičným zvykom! Či už je to púšťanie lodičiek z orechových škrupín, liatie olova alebo napríklad veštenie z tarotových kariet, magické chvíle zimných sviatkov sú jedinečná príležitosť nahliadnuť do tajomstva budúcnosti a toho, čo je skryté. Pozornosť venujte na Vianoce aj snom, skúste si vyložiť ich význam a posolstvo!

Lev
Karta Osem mincí
vám predpovedá, že vaša starostlivosť pri prípravách na krásne sviatky sa dokonale zúročí. A to je skvelá správa, milé Levy! Keď pôjdete na veci systematicky a necháte si dostatok času dorobiť každú prácu v pokoji a starostlivo, je to záruka neopakovateľnej vianočnej atmosféry so všetkým, čo k tomu patrí! Dáte si záležať na detailoch, a to určite neunikne pozornosti vášho okolia, takže určite zožnete pochvalu a slová uznania! Sviatky zimy budú pre vás pokojné a príjemné, ale to neznamená, že budete zaháľať. Skôr naopak využijete cenné chvíle voľna na to, že sa pustíte do niečoho, čo ste už dlho odkladali pre nedostatok času a čo vás bude tešiť. Bude vás baviť venovať sa konštruktívnym a tvorivým činnostiam, nech je za vami aj vo vašom voľnom čase niečo vidieť! Možno sa pustíte do ručných prác, skrášlite si niečím svoj domov alebo vyrobíte malé umelecké dielo. Je to len na vás!

Panna
Karta Rytier pohárov
vám sľubuje nádherné Vianoce plné lásky, porozumenia a hlbokých citov. Takže sa, milé Panny, máte na čo tešiť a patríte medzi miláčikov tarotu a zverokruhu! Vianočné sviatky predsa patria práve láske, súladu a krásnym medziľudským vzťahom, a na toto všetko teraz budete mať šťastie! Či už sa jedná o vašu drahú polovičku, deti, rodičov, súrodencov, alebo aj vzdialenejšiu rodinu, priateľov alebo susedov, vaše vzťahy budú plné porozumenia, ústretovosti a srdečnosti. Staré nedorozumenia budú dávno preč a teraz si užijete pokoj, pohodu a nemusíte riešiť žiadne problémy – stačí jednoducho otvoriť svoje srdce láskavosti! Tak čo, skúsite to? Tohtoročné zimné sviatky vás nabíja príjemnou a krásnou energiou pohody a radosti. Len pozor, v niektorých vzťahoch to budete vy, kto musí začať a urobiť prvý krok k zmiereniu a pochopeniu. Nie je to zložité a výsledok vás určite veľmi príjemne prekvapí!

Váhy
Karta Tri mince
vás určite poteší, milé Váhy, pretože vám ukazuje, že sa veciam, ktoré sa snažíte v živote tvoriť a na ktorých usilovne pracujete, krásne darí a všetko sa uberá tým správnym smerom! A práve Vianoce vám ukážu krásne a pozitívne správy! Keď sa obzriete, ako niektoré veci vyzerali takto pred rokom, uvedomíte si, že sa vám toho podarilo naozaj veľa, a výrazne ste sa posunuli dopredu. Cesta k úspechom sa skladá z mnohých drobností, ktorým možno v každodennom zhone nevenujete príliš veľkú pozornosť, ale keď sa raz za rok obzriete, tak toho skutočne nebolo málo, čo ste dokázali! A teší vás, že to nie sú iba vaše úspechy a radosť, ale že ich máte s kým zdieľať! Zároveň vás bude baviť využiť zimné chvíle voľna na spriadanie nových plánov na budúci rok. Nemusí to byť nič veľké ani bombastické, stačia drobnosti, ktoré vás tešia a motivujú a ktoré dohromady budú znamenať ďalšie kroky dopredu vo vašom živote, aj v životoch vašich najbližších!

Škorpión
Karta Deväť pohárov
vám veští krásne sviatky plné lásky a harmónie, takže máte, milé Škorpióny, naozaj dôvod na radosť! Stačí si len jednoducho užívať všetko krásne, čo vám život prináša, nemusíte nič riešiť a ani sa snažiť čokoľvek vylepšovať. Popravde, keby ste sa veľmi snažili, tak nejaké tie nezrovnalosti vo vzťahoch a rodine určite nájdete, o tom žiadna! Ale treba o tom hovoriť a zbytočne si tak kaziť nádhernú vianočnú atmosféru? Odpoveď je vám asi úplne jasná! Tak si užívajte spoločné chvíle plne romantiky a vianočného kúzla, ktoré vás ešte viac zblížia s ľuďmi, ktorých máte radi. Nádherné zážitky, množstvo lásky, spolupatričnosti a dobrej nálady, na to všetko sa môžete tešiť! Budete radi, že sa môžete stretnúť s ľuďmi, ktorých nevidíte často, a tiež stráviť konečne viac času s tými najbližšími. Dobré vzťahy budú základ nádherných sviatkov, ktoré si užijete plnými dúškami!

Strelec
Karta Posledný súd
možno znie svojim názvom trošku desivo, ale nemáte sa čoho báť, milí Strelci! Skôr naopak sa môžete tešiť, že sa počas sviatkov niektoré záležitosti, ktoré vás po celý rok trápili, konečne vyjasnia a uzavrú! Môže sa to týkať čohokoľvek, od vzťahov alebo práce, až po vaše plány do budúcnosti, ale doteraz vám situáciu komplikovalo mnoho nejasností. Bude veľmi užitočné, že iní ľudia z vášho okolia sa konečne k niektorým veciam jasne vyjadria, alebo sa tiež môžu objaviť doposiaľ neznáme okolnosti a nové informácie, ktoré do vecí vnesú svetlo. Problémy sa vyriešia a konflikty sa uzavrú, takže cesta dopredu bude otvorená. Až vás možno prekvapí, aké je to nakoniec ľahké, ale chce to počkať na tú pravú chvíľu! Ale pri tom všetkom si nezabúdajte užívať drobné každodenné radosti vianočných sviatkov a ich kúzlo. Nemusíte predsa stále premýšľať len nad veľkými a dôležitými vecami!

Kozorožec
Karta Slnka
vám prináša prekrásne a nezabudnuteľné sviatky plné radosti a nádherných zážitkov! Nič lepšie už si ani nemôžete priať a táto krásna karta a vás robí miláčikmi Šťastia, milé Kozorožce! Vaše tohtoročné Vianoce budú skrátka tie najkrajšie, aké si len viete predstaviť, a všetkého budete mať dostatok! Vo vzťahoch, rodine a láske vám to bude skvele klapať a užijete si spoločne veľa veselosti a dobrej nálady! Ani čo sa týka financií sa nie je na čo sťažovať a priaznivý osud vám dopraje možnosť kúpiť si všetko, po čom túžite. Sviatky budú teda plné lásky, ale aj hojnosti, a tak to má byť! Starosti sa vytratia, a vám už zostáva jediné, vrátiť sa v duchu späť do detstva a užívať si túto kúzelnú atmosféru plnými dúškami. Zaspomínate si na krásne staré časy nielen pri hre s deťmi, ale tiež pri všetkých tých krásnych zvykoch a tradíciách alebo pri rozbaľovaní darčekov pod stromčekom!

Vodnár
Karta Dve palice
prezrádza, že vás na tohtoročné Vianoce láka zmena a novinky. Tajne túžite vybočiť zo stereotypu a namiesto každoročných zvyklostí si dopriať niečo originálne a nevšedné. A niet divu, veď ako Vodnári, vždy radi vybočíte zo zabehnutých koľají a láka vás všetko netradičné a zaujímavé! Tak teda, čo to tento rok bude? To je samozrejme len a iba na vašej fantázií, avšak nemajte obavy popustiť jej opraty, bude to určite stáť za to! Vymeňte vianočnú gaučovú kultúru pri televízii a koláčoch napríklad za letenku do nejakej exotickej krajiny! Alebo aj menej exotické, ale hlavne vybočte za hranice všedných dní! Pokojne sa môžete na Štedrý deň opaľovať niekde na pláži alebo napríklad v zapadnutej romantickej zasneženej chatke prikladať do kachlí! Len si nenechajte od nikoho nahovoriť, čo máte a nemáte robiť a čo sa musí, pretože taký je zvyk. Ste predsa Vodnári a toto na vás neplatí!

Ryby
Karta Kráľovná pohárov
vám veští tie najkrajšie Vianoce plné lásky a pohody, aké si len viete predstaviť! A kľúč k nim máte vo svojom srdci a vo svojich rukách, milé Rybky! Všetko dobré a krásne, čo pre svojich blížnych teraz urobíte, každá láskavosť alebo milé slovo sa vám mnohokrát vráti! Tak zapálite vo svojej rodine a blízkom okolí lásku, otvorte srdce citom, porozumeniu a súladu! Všetky negatívne slová alebo zlé myšlienky nech teraz idú bokom, a keď ich vy sami nebudete vo svojom srdci živiť, potom k vám budú aj z vášho okolia prúdiť samé krásne a milé veci! Neveríte? Tak to pre tieto sviatky vyskúšajte, naplňte svoje srdce láskou na rozdávanie a budete veľmi milo prekvapení! Veď predsa patríte medzi najcitlivejšie znamenia zverokruhu, a teraz môžete tento dar znamenia Rýb naplno uplatniť. Tohtoročné Vianoce pre vás budú nádherné a prinesú vám naozaj neopakovateľné kúzlo plné citov!

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!