Veľký zimný tarotový horoskop lásky 2022

Chcete vedieť, čo vás v novom roku čaká v láske? Stretnete toho pravého či tú pravú? Vyriešite partnerskú krízu? Bude vám to klapať v posteli? Váš tarotový horoskop lásky vám to prezradí!

Baran
Karta Kráľovná palíc v sebe spája vášeň, nehu i rozhodnosť – v láske teda budete presne vedieť, čo chcete, ale zároveň budete vedieť občas prenechať žezlo svojmu milému partnerovi. Nenápadne a inteligentne budete smerovať váš vzťah presne tam, kde by ste ho chceli mať. Nezadaní Barani sa obujú do zvádzania naplno, ale urobíte to tak, že si váš nápadník bude myslieť, že vás zbalil on. Táto schopnosť bude robiť, obzvlášť ženy narodené v Baranovi, príťažlivými pre mužov! Do nového vzťahu budete vstupovať optimisticky, veľmi energicky a budete sa mu venovať naplno. Ale ani dlhodobí partneri Baranov neprídu skrátka, pretože zadaní urobia všetko preto, aby sa do vášho vzťahu vrátila romantika a hlavne vášeň! Svoj milostný život ozvláštnite niečím neobvyklým, napríklad novým zvodným prádlom alebo experimentovaním s novými polohami. Hlavným iniciátorom experimentov budete vy, ale váš partner vašu aktivitu a zvádzanie veľmi ocení. Môžete si byť istí, že to prinesie vytúžený výsledok a ešte dlhú dobu bude po vás doslova šalieť!

Býk
Karta Sedem pohárov naznačuje, že zrejme máte rozohranú viac ako jednu milostnú partiu naraz – alebo o tom aspoň tajne snívate! Či už sú vaše romániky platonické, alebo to spolu dotiahnete až do postele, jedno ich bude spájať – nemali by ste do nich začať príliš skoro vkladať príliš veľké nádeje! Možno vám bude atraktívna nová známosť na večierku motať hlavu rečami o tom, ako spolu budete raz žiť, ale mali by ste to brať s veľmi veľkou rezervou. Nejakú dobu budete mať pocit, že si môžete vyberať medzi niekoľkými rôznymi partnermi, ale potom sklamane zistíte, že ani jeden z nich o vás v skutočnosti nemá vážnejší záujem! Držte sa radšej toho, čo už poznáte, a pokiaľ túžite po bezpečí a spoľahlivosti trvalého vzťahu, hľadajte ho po boku človeka, ktorému môžete stopercentne dôverovať. Možno je to niekto, koho poznáte už dlhé roky, ale doteraz ste boli iba priatelia. Pre zadaných Býkov má tarot varovanie – radšej ani nepomýšľajte na výmenu partnera, aj keď vás to bude v niektorých chvíľach veľmi lákať! Neskončilo by sa to dobre a nakoniec by ste stratili jedného aj druhého!

Blíženci
Karta Desať mečov značí, že o záležitostiach lásky budete veľmi premýšľať a že to povedie k zbytočnému trápeniu sa. Z nejakej príčiny sa vo vašej hlave objavia nevysvetliteľné obavy, že by ste mohli partnera stratiť, že váš vysnívaný vzťah nemá žiadnu šancu, alebo niečo podobné. Čím viac to budete analyzovať a rozoberať, tým pesimistickejšie to bude vyzerať, ale pritom pravda je niekde úplne inde! Tarot vám radí, že skôr než hlave by ste mali veriť svojmu srdcu, ale bude to ťažké, pretože vás budú stále otravovať dotieravé a pochybovačné myšlienky! Radi by ste sa v láske dočkali nejakých istôt a vedeli, na čom presne ste. Na to si však budete musieť ešte chvíľu počkať! Značný podiel na vašej neistote budú mať nejaké informácie, ktoré však nebudú ani zďaleka spoľahlivé. Napríklad vám niekto povie, že videl vášho partnera s inou alebo s iným – a vy sa potom budete kvôli tomu niekoľko dní trápiť. S odstupom času sa však ukáže, že došlo k nedorozumeniu a že si ho skrátka s niekým pomýlil! Nevešajte teda hlavu a nenechajte sa odradiť dočasnou milostnou krízou. Verte tomu, že to nebude trvať dlho a opäť vám vo vzťahu a láske zasvieti slniečko!

Rak
Karta Kráľovná mincí vám konečne prináša istoty a krásne vyhliadky na stabilný, pevný a láskyplný vzťah – presne to, po čom už dlho túžite! Zadané Raky oživia vo svojom vzťahu všetko krásne, konečne sa z neho vytratí stres a spory a bude to idylka, ako už dávno nie. Nezadaní nájdu novú známosť, s ktorou bude všetko vyzerať veľmi ružovo, nádejne a zároveň spoľahlivo. Skvelé bude aj to, že sa bude jednať o materiálne a finančne zaisteného človeka, takže vám odpadne množstvo zbytočných stresov okolo zaistenia vašej praktickej každodennej existencie! Vernosť a pokojné spoločné materiálne zázemie pre vás budú nevyhnutnou podmienkou na to, aby ste sa vo vzťahu cítili spokojne. V erotike vám to bude klapať a budete si ju užívať, ale aj tu budete dávať prednosť skôr konzervatívnejšiemu štýlu a žiadne veľké experimentovanie vás lákať nebude! Vďaka príjemnej spoločnosti milovaného partnera načerpáte novú energiu do života a bude to obojstranné, rovnakou mierou budete nabíjať aj vy jeho alebo ju. Váš milostný vzťah, či už je dlhodobý alebo ešte len čerstvý, bude veľmi harmonický, plný nehy a pocitu bezpečia.

Lev
Karta Šesť mečov značí, že váš vzťah sa posunie na novú a vyššiu úroveň. V praxi to môže znamenať rôzne veci, ale vždy to bude veľký krok vpred. Objavíte nové veci, ktoré vás s partnerom spájajú a zbližujú, budete si spriadať nové plány do budúcnosti, vyriešite nejaký starý konflikt a nedorozumenie alebo sa rozhodnete urobiť zásadný krok k spoločnému spolužitiu. Vaša komunikácia bude hladká a bezproblémová a vďaka tomu si vyjasníte veľa vecí, ktoré medzi vami doteraz ležali ako nezodpovedaný otáznik. U mnohých Levov môže ísť o nedorozumenie a nejasnosti v sexuálnej oblasti. Bude dôležité hovoriť s partnerom o tom, čo sa mu páči a nepáči, čo ako cíti a podobne. Možno budete prekvapení tým, čo sa dozviete, a rozhodne vám to veľmi pomôže vylepšiť váš milostný život! Nezadaní Levy sa zblíži s niekým, ktorého pravdepodobne už teraz poznáte, ale váš vzťah je zatiaľ skôr na kamarátskej úrovni ako na mužsko-ženskej. Vďaka zaujímavým rozhovorom však zistíte, že toho máte veľa spoločného a že by vôbec nebolo od veci skúsiť to spolu ako pár!Panna
Karta Miernosť vám radí, že menej bude znamenať viac a že v láske sa teraz nemáte kam ponáhľať. Veci sa budú vyvíjať pomaly a pozvoľna, váš partnerský vzťah alebo ešte len sa rodiaca známosť sa bude posúvať dopredu jemne a nežne. Nemá zmysel tlačiť na pílu, tým by ste mohli veci skôr pokaziť, než ich urýchliť. Trpezlivosť sa vám oplatí – a bude to platiť aj v sexe! Nesnažte sa za každú cenu dostať nápadníka do postele, keď na to nie je pripravený. Nebuďte urazení, keď bude ignorovať vaše pokusy o zvádzanie – nie je za tým nič osobné, iba nie je tá správna doba pre sexuálne zblíženie! Napodiv to bude platiť aj v dlhodobých vzťahoch – nemusíte spolu vyvádzať v posteli príliš často, aby to bolo krásne a naplňujúce, rešpektujte, že partnerovi sa skrátka občas nechce, a radšej si doprajte spoločnú nehu a maznanie! V rozhovoroch s partnerom bude veľmi dôležitá ohľaduplnosť, pretože váš vzťah bude teraz veľmi zraniteľný a tvrdé slová by mu mohli uškodiť. Myslite na to a buďte milí, jemní a všetko svojmu partnerovi hovorte čo možno najcitlivejšie!

Váhy
Karta Diabol vás varuje pred ohromným pokušením – budete mať čo robiť, aby ste svoje vášne udržali na uzde! Naskytne sa vám príležitosť k nevere a záletom, alebo ak ste single, narazíte na nápadníka, ktorý je zadaný – a razom ste v milostnom trojuholníku! Zakázané ovocie chutí najlepšie, ale ukrýva sa v ňom jed, ktorého účinok sa prejaví až s odstupom času! Vaša túžba bude silná a sexualitu budete prežívať veľmi intenzívne. Aj v stabilných partnerských vzťahoch sa sex dostane na takú prednú priečku, že to váš partner môže vnímať negatívne. Vari ho máte iba do postele? Dajte si preto pozor, nech ho neodradíte svojou prílišnou vášnivosťou, a skúste trochu mierniť svoje inštinkty! Nezadané Váhy budú v pokušení založiť nový vzťah na sexe a erotické príťažlivosti. Budete na to mať príležitosť, zoznámite sa s človekom, s ktorým si budete po tejto stránke mimoriadne dobre rozumieť! Otázkou však je, či z toho môže byť niečo viac, alebo je to iba krátky románik. Všetko závisí od toho, čo ďalšie vás spája, či máte spoločné záujmy a predstavy o budúcnosti – inak to asi veľmi dlhé trvanie mať nebude!

Škorpión
Karta Dva poháre je jednou z najsilnejších a najpriaznivejších kariet pre lásku! Vaše vyhliadky na zvyšok tohtoročnej zimy sú teda viac ako skvelé! Budete si užívať veľké milostné šťastie po boku skvelého partnera, a klapať vám to bude ako v každodennom spolužití, tak aj v posteli! So svojim partnerom budete jedno telo a jedna duša. Najradšej by ste všetko robili spoločne a budete spolu tráviť toľko času, koľko len budete môcť. Vaše vzájomné city budú veľmi silné a intenzívne, a to dokonca aj v prípade, že ste spolu už dlhšiu dobu. Opäť však oživíte vašu niekdajšiu zamilovanosť, spomeniete si na veci, ktoré vás spájajú, a uvedomíte si, aké veľké máte šťastie, že máte po svojom boku tak skvelého človeka. Nezadané Škorpióny sa majú na čo tešiť – už čo nevidieť stretnete toho pravého partnera alebo partnerku, čo vás bude sprevádzať ešte veľmi dlho, snáď na celý život! Poznáte ho s istotou a spoľahlivo, pretože to, čo k nemu alebo k nej budete cítiť, bude úplne neopakovateľné a jedinečné. Bude to veľmi silná spolupatričnosť a pocit, že ste dve polovice jedného celku a že k sebe skrátka patríte!

Strelec
Karta Tri meče vás upozorňuje, že vo vašom milostnom živote sa vyskytne problém, ktorý vás bude trápiť a ktorý bude treba riešiť. Možno je navonok všetko zdanlivo v poriadku, ale bolesť v srdci bude jasným znakom, že sa jedná o predstieranú spokojnosť. Niektoré problémy možno ani nechcete vidieť a radšej by ste ich vôbec neriešili, ale pocity vám nedovolia inak, a budete sa nad tým musieť zamyslieť. Jednou z tém, ktoré môžu prísť na pretras, je vernosť. Ako Strelci patríte medzi slobodomyseľných ľudí, takže vám v podstate až tak nevadí, keď sa váš partner občas usmeje na iného človeka opačného pohlavia, možno by ste mu dokonca tolerovali aj drobný flirt. Ale nie všetci sú takí ako vy, a z toho môžu vznikať rôzne nedorozumenia! Dávajte si pozor na negatívne pocity spojené s láskou, predovšetkým na žiarlivosť, majetníctvo a podobne. Mnohí Strelci, hlavne ak váš vzťah trvá iba krátko, budú cítiť strach, že by mohli partnera stratiť. Našťastie nebude opodstatnený, ale aj tak vás trochu potrápi! Ani v sexe to nebudete mať práve ružové – nebude sa našťastie jednať o vážnejší problém, ale občas budete pochybovať o tom, čo sa partnerovi vlastne páči!

Kozorožec
Karta Blázon vám prináša veľmi zaujímavé vyhliadky – veselé a neobvyklé týždne vás čakajú hlavne v prípade, že ste nezadaní! Konečne v sebe nájdete odvahu trochu sa odviazať, odhodiť zažité konvencie týkajúce sa zoznamovania i podoby vzťahu, a budete experimentovať s novými a netradičnými prístupmi k láske. Nemusí ísť práve o nezáväzný sex, aj keď ani ten vám najskôr nebude cudzí! Radi by ste však skúsili pojať vzťahy trochu inak, než je bežné. To, že sa s niekým máte radi, predsa nemusí znamenať iba nudný a stereotypný spoločný život, ráno do práce, večer si posedieť pri televízii a cez víkend spolu na nákup. Bude vás lákať niečo netradičné a exotika, možno vzťah s niekým veľa voľnomyšlienkárskym alebo napríklad s cudzincom! Zadaný Kozorožec sa pokúsi vniesť do svojho vzťahu trochu sviežeho vánku a prekvapiť partnera niečím netradičným. Bude však ťažké odhadnúť, čím sa mu trafíte do vkusu a kedy naopak šliapnete vedľa. Nezostáva než to skúsiť a počítať s rizikom, že raz bude nadšený, ale druhýkrát sa na vás bude pozerať trochu kyslo!

Vodnár
Karta Desať pohárov vám veští veľké milostné a partnerské šťastie a krásne vyhliadky prinášajú hlavne tým Vodnárom, ktorí túžia po manželstve a zakladaní rodiny. Je to totiž karta rodinnej harmónie a šťastného spolužitia vo dvojici. Pokiaľ už ratolesti máte, bude vás baviť tráviť s nimi čo najviac času a babičky na stráženie si budú vďaka tomu môcť dopriať trochu odpočinku. Ak ich nemáte, potom veľmi silno pocítite, že iba vo dvojici to akosi nie je ono a že by ste chceli vo svojom živote niekoho tretieho! V dlhodobých i čerstvých partnerských vzťahoch vám to bude krásne klapať a budete prežívať veľmi priaznivé a šťastné obdobie. Budete naladení na rovnakú vlnu a budete si rozumieť takmer vo všetkom – od názorov na život, cez vzájomné porozumenie svojich nálad a pocitov, až po erotickú oblasť. Váš zväzok bude plný lásky a harmónie a navonok budete pôsobiť ako dokonalý pár. Ale nielen navonok! Bude to totiž naozajstné a nehrané! Nezadaní Vodnári sa môžu tešiť – vaše veľké milostné šťastie vás totiž stretne už čo nevidieť. Stretnete toho pravého človeka, ktorý bude pre vás ideálnym partnerom na založenie rodiny.

Ryby
Karta Päť pohárov vám predpovedá dočasne sťažené obdobie v láske – vyskytne sa menšia kríza, ale nebude to zďaleka tak čierne, ako to budete občas mať sklon vnímať! Zrejme budete mať pocit, že ste svojho partnera nejako sklamali, že ste niečo pokazili a urobili chybu, ale prečo plakať nad rozliatym mliekom? To, čo sa v skutočnosti stane alebo možno už stalo, nie je zďaleka také zlé, ako vám to pripadá – zrejme budete len zbytočne sebakritickí. Nikto predsa nie je dokonalý, takže aj vy máte právo sa občas s partnerom pohádať alebo mu niečo vytknúť. Že sa urazil? Nebojte sa, rýchlo ho to prejde! Budete mať sklon vidieť len tie zlé veci a prehliadať tie dobré. Váš vzťah ešte zďaleka nesmeruje k rozchodu alebo rozvodu! Ak ste nezadaní, nemajte strach, ešte ste si nezamurovali všetky svoje šance! Ani váš sexuálny život na tom nie je tak zle, ako si možno myslíte! Stále je tu veľa krásnych vecí, len sa treba pozrieť na svet a na lásku optimisticky, zložiť čierne okuliare a vymeniť ich za ružové! Bude to stáť za to!