VELKÝ VALENTÍNSKÝ TAROTOVÝ HOROSKOP 2022

Sviatok zamilovaných je tu! Veštecké karty vám prezradia, čo vám tento rok na Valentína Amor prinesie!

Baran

Karta Šesť pohárov vám veští nádherného a zamilovaného Valentína plného krásnej nostalgie. Pokiaľ so svojim partnerom žijete už dlhšiu dobu, zaspomínate si spoločne na zážitky, ktoré vás spájajú, a na všetko krásne, čo ste spolu už prežili. Trebárs si prezriete staré fotky alebo oživíte spomienky na to, ako ste sa kedysi zoznámili a dali dohromady. A vďaka tomu si tiež opäť uvedomíte, čo všetko vás spája a aké hlboké puto je medzi vami. To je niečo, na čo vo všedných dňoch nie je veľa času, a práve Valentín je na to ideálna príležitosť! Milostná Šťastena však bude priať aj tým Baranom, ktorí sú zatiaľ nezadaní. A to veľmi romanticky! Dočkáte sa prekvapivého stretnutia s niekým, do koho ste boli kedysi zamilovaní, a tiež vy si oživíte staré spomienky a zážitky! A bude to mať nejaké pokračovanie aj do budúcnosti? To je otázka, ktorú musíte vyriešiť sami, ale každopádne to bude veľmi príjemné a romantické. Takže aj keby z toho už nič nebolo a zostalo to v minulosti, minimálne budete bohatší o ďalší krásny zážitok! Ale možno z toho bude naozaj aj niečo viac!

Býk

Karta Kráľ palíc vám prináša silnú vášnivú energiu a chuť ísť si v láske za naplnením svojich snov a prianí! V tomto smere neponecháte nič na náhodu a už vôbec nebudete otáľať a vyčkávať, či si vás milostná Šťastena sama nájde. Radšej vezmete opraty šťastia do svojich vlastných rúk a v láske buďte skrátka aktívni. A tiež od vášho partnera budete čakať, že s vami bude držať krok a dá jasne najavo, čo si praje a po čom túži! Ak ste single, potom je to jednoznačné – s valentínskou osamelosťou sa nehodláte zmieriť a vyrazíte aktívne na lov. Napríklad aj vo vodách internetových zoznamiek, ktoré môžu byť sľubnejšie, než ste si mysleli! A zadaní zas vymyslí poriadne zaujímavý a vzrušujúci valentínsky program, ktorý si s partnerom zaručene skvele užijete! Ste radi, keď môžete byť iniciatívny a uplatniť svoje nápady, ale nemenej sa vám bude páčiť aj aktivita a dobré nápady vášho partnera. S radosťou sa ich chytíte. Dôležité je, že sa skrátka nechcete počas sviatku zamilovaných ani náhodou nudiť. Veď prečo tiež, keď si namiesto toho môžete užiť báječný vášnivý večer!

Blíženci

Karta Eso mincí je veľmi priaznivá a hovorí o financiách a bohatstve! Môže to vyzerať, ako keby to s láskou ani nesúviselo, ale ak ste niekedy zažili v partnerskom živote nedostatok peňazí alebo dokonca dlhy, určite veľmi dobre viete, aký negatívny vplyv môže mať taký nápor problémov a stresu na partnerskú pohodu a vášeň! Takže je veľmi dobrá správa, že po stránke majetku sa vám teraz bude s vašim partnerom skvele dariť a váš spoločný rozpočet sa nečakane vylepší! A tak sa môžete o Valentínovi rozšúpnuť a poriadne to osláviť. Čo treba dopriať si nejakú dobrú kvalitnejšiu fľašu, alebo radšej niečo sladké? Či snáď drahší darček, luxusné prádlo či niečo podobné? To už je na vás, ale môžete si dopriať! Nezadaní Blíženci si budú môcť dovoliť byť tými, ktorí svoj milostný idol pozývajú alebo hostia! Len pozor, nech si nenarazíte niekoho, komu ide iba o vaše peniaze alebo majetok. Radšej si novú známosť poriadne preklepnite, či vás nechce len využiť, skôr než si spolu začnete niečo vážnejšie!

Rak 

Karta Osem pohárov prezrádza, že v citovej oblasti pociťujete nejaký nedostatok, akési nenaplnenie alebo nesplnené očakávania. Navonok je možno všetko v úplnom poriadku, ale niekde vo vašom srdci je zabývaný nenápadný smútok z toho, že by niečo mohlo byť aj lepšie, než teraz je. V partnerskom vzťahu skrátka vašej citlivej duši niečo trošku chýba alebo nevyhovuje. A určite nie je zlý nápad začať to riešiť a zamyslieť sa nad tým, ako môžete situáciu vylepšiť. Možno to chce len trochu viac romantiky, napríklad aj teraz o Valentínovi! Chvíľami vás prepadajú pocity, že by snáď bolo lepšie odísť niekam, kde budete spokojnejší, ale potom to zas zavrhnete. Pokiaľ by vo vašom vzťahu boli vážnejšie problémy, potom to stojí za zváženie, ale pokiaľ ide len o nedostatok vášne a citov, to pôjde určite vyriešiť, len to dajte náprotivku najavo! A čo nezadané Raky? Nedá sa povedať, že by vám karty sľubovali práve extra šancu na zoznámenie a zblíženie, ale nechajte sa prekvapiť, možno sa nakoniec veci dajú do pohybu, ale bude to asi chcieť nejaký ten čas!

Lev

Karta Rytier mečov prezrádza, že úplne presne viete, čo chcete, a máte o láske jasné predstavy! Do lásky sa hrniete po hlave a trváte na tom, aby všetko bolo podľa vašich predstáv! To je skvelé a váš iniciatívny prístup k partnerským vzťahom sa cení, len pozor, nech po sebe pri takejto divokej jazde nezanecháte spúšť! Napríklad v podobe sklamaných sŕdc nápadníkov, s ktorými ste si najprv niečo iniciatívne začali, ale potom ste zistili, že to nie je úplne ono a posunuli ste sa o dom ďalej! Jasne, srdcu neporučíte, ale snažte sa byť v takýchto situáciách maximálne ohľaduplní a citliví! Ak ste zadaní, môžu vám hroziť nezhody ohľadom toho, čo budete spoločne robiť a ako prežijete svoj valentínsky voľný čas. Vaše jasné predstavy a nekompromisné nápady sa totiž nemusia nutne vašej polovičke páčiť! Nezabúdajte teda na to, že láska je vždy záležitosť dvoch ľudí a obaja musia dostať slovo a dohovoriť sa, ak majú veci klapať. Možno máte s partnerom veľmi podobný vkus, ale aj tak sa môže stať, že sa v niektorých predstavách skrátka trošku nezhodnete a bude to chcieť kompromis!

Panna

Karta Mesiac vás upozorňuje na ilúzie a falošné preludy, ktoré vám môžu teraz v láske hroziť. Tak, ako na obrázku na karte, psy márne vyjú na nočný Mesiac, možno aj vy vynakladáte svoju milostnú pozornosť smerom, ktorý nikam nevedie. To platí predovšetkým pre nezadaných Panny a mali by ste prehodnotiť, či človek, po ktorom túžite, skutočne stojí za vašu pozornosť a či si ju zaslúži. Neplytvajte svojou láskou na niekoho, kto o vás nestojí alebo komu nemôžete veriť! Niečo podobné však platí aj pre nefunkčné partnerské vzťahy. Položte si otázku, či je reálna šanca, že sa partner zmení k lepšiemu, alebo je to len ilúzia a veci sú skrátka také ako sú. Možno to znie trošku pesimisticky, ale opak je pravdou. Keď si nalejete čistého vína a nebudete si niekde robiť falošné nádeje, potom nakoniec nájdete oveľa ľahšie a rýchlejšie skutočné milostné šťastie. A snáď si aj užijete krásny valentínsky večer po boku niekoho, na koho sa môžete skutočne spoľahnúť! Či už je to váš dlhodobý partner alebo úplne nová známosť!

Váhy

Karta Tri mince vám prináša stabilitu v láske v podobe istôt, ktoré ste si spoločne s vašim partnerom už vybudovali. Je to veľmi príjemný pocit uvedomiť si, že ste spoločne už urazili pekný kúsok cesty, takže máte o Valentínovi určite dobrý dôvod na oslavu. Bude pekné pripomenúť si aj nahlas, čo všetko sa vám už spolu podarilo, osláviť svoje spoločné životné úspechy a tiež na nich nadviazať a robiť si ďalšie plány do budúcnosti. Teraz keď už viete, čo spoločne dokážete, to bude oveľa jednoduchšie ako kedysi, a máte dobrý dôvod na optimizmus. Pre nezadaných je táto karta výzvou rozhliadnuť sa po potenciálnom nápadníkovi medzi vašimi priateľmi. Bude to o to jednoduchšie, že už sa s týmto človekom poznáte, spájajú vás spoločné zážitky, a viete, že sa môžete jeden na druhého spoľahnúť. To všetko sú cenné devízy do spoločného života, ktoré vám umožnia zblížiť sa oveľa rýchlejšie, než keby ste začínali od nuly s niekým, koho vôbec nepoznáte. Navyše máte spoločné záujmy a ciele, a to je tak dôležité!

Škorpión

Karta Pustovník nepatrí práve medzi zamilované karty, práve naopak, veští vám skôr osamelejšie obdobie, prípadne dočasné odlúčenie od vášho existujúceho partnera – napríklad z dôvodu práce alebo cestovania. Tohtoročný Valentín sa teda ponesie možno skôr v telefonickom duchu, a pokiaľ ste single, asi sa na tom zatiaľ ešte nič nezmení. Ale nezúfajte, pretože všetko má aj svoje plusy, a v tomto prípade sú dokonca dosť výrazné. Skôr, než sa vrhnete do nového milostného vzťahu, potrebujete si ujasniť niektoré veci sami vo vnútri seba, ako napríklad svoje očakávania od lásky, ideálne vlastnosti vášho partnera a mnoho ďalšieho. K tomu je potrebná samota a pokoj, aby ste sa mohli lepšie započúvať do hlasu svojej duše a intuície. Tak čo, tušíte už, čo vám chce povedať? Až príde ten správny čas, ideálny partner sa objaví sám od seba a bude to presne ten človek, ktorého hľadáte. Tak tomu dajte čas a naučte sa vychutnávať si krásy samoty aj keď okolo vás všade hučia presladené valentínske reklamy! Kto si počká, ten sa dočká!

Strelec

Karta Deväť mečov naznačuje, že vaša duša a srdce sa zbytočne trápia starosťami, ktoré by ste pokojne mohli nechať byť! Nejaká nepríjemnosť týkajúca sa lásky alebo partnerského života vám po nociach nedá spať a stále o tom musíte premýšľať z jednej alebo z druhej strany. Ale takto sa riešenie sotva doberiete, naopak si len prirábate zbytočné starosť a trápenie. Je veľmi pravdepodobné, že z pohľadu vášho partnera sa jedná o obyčajnú banalitu, takže by ste ju s pokojným svedomím mohli prestať riešiť. Zahoďte teda starosti, a radšej zamestnajte myseľ plánovaním valentínskeho programu a zážitkov! Ak ste nezadaní, to, čo vás trápi, je pravdepodobne neopätovaná láska. Namiesto nekonečného premýšľania, ako ešte by ste mohli vysnívaný náprotivok zaujať, radšej prijmite fakt, že možno je vám súdený niekto úplne iný! Ak to má byť to pravé orechové, potom si nemusíte robiť žiadne starosti a všetko sa odohrá úplne samo a spontánne! Láska by skrátka mala fungovať aj bez premýšľania, inak to jednoducho nie je ono a nestojí to za tie starosti a nervy!

Kozorožec

Karta Šesť mincí vám v láske veští bohatú a zaslúženú odmenu za vaše snaženie. Na vzťahu je potrebné pracovať, a teraz sa vám jasne ukáže, že sa to vyplatilo. Ako Kozorožce ste prakticky založené znamenie zemského živlu, takže iste dobre viete, o čom je reč. Lásku beriete vážne a vzťahu, v ktorom vidíte perspektívu, toho dokážete v živote veľmi podriadiť. A to vám prinesie sladké ovocie nielen pre tento valentínsky večer. Je vám predsa o dlhodobý zväzok a budúcnosť. Aj keď taký krásny a vášnivý večer vás tiež dokáže veľmi potešiť, o tom žiadna! Ale nie je to na prvom mieste! Nezadaným Kozorožcom tarot veští, že váš nádejný náprotivok konečne zareaguje na vaše milostné snaženie. Trpezlivosť a námaha sa vám oplatí a bude to vyzerať veľmi nádejne! Ak aj dlhodobo, to ukáže až čas, ale rozhodne si užijete krásnu valentínsku romantiku, ktorá bude stáť za to. Karty pre vás majú veľmi príjemné oznámenie, že keď sa o niečo skutočne snažíte a veľmi to chcete, možno to s trpezlivosťou dosiahnuť – aj v láske!

Vodnár

Karta Hviezda je to najkrajšie posolstvo, ktoré vám tarot môže priniesť, a pre vás Vodnára je extrémne priaznivá! Je to veľmi mocná karta nádeje a inšpirácie, a veští vám, že po svojom boku budete mať náprotivok, s ktorým budete zdieľať zmysel života a optimistické plány do budúcnosti. S vašou láskou vás bude zbližovať nielen milostná vášeň, ale hlavne podobný pohľad na svet a život, podobné ciele a chuť venovať sa spoločne niečomu zmysluplnému. Hovorí sa, že láska nie je pozerať sa jeden na druhého, ale pozerať sa spoločne rovnakým smerom, a presne o tom to teraz bude! Či už sa jedná o vášho dlhodobého partnera alebo novú známosť, bude krásne a naplňujúce rozprávať sa o tom, čo vás v živote teší a napĺňa motiváciou, a robiť si spoločne v dvoch plány a nové spoločné projekty, ktoré dajú vášmu spolunažívaniu hlbší zmysel. Presne o niečom takom ste vždy snívali, a teraz sa vám vaše sny konečne splnia. Takže aj valentínsku romantiku a krásnu atmosféru máte zaručenú. A nebude to vôbec nič povrchné!

Ryby

Karta Rytier pohárov je nádherná karta lásky, nehy a milostného šťastia. Ukazuje, že vaše srdce je pripravené rozdávať lásku so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane prijatia partnerových nedostatkov s rovnakou láskou a porozumením, s akými prijímate jeho prednosti. A váš partner bude naladený na podobnú vlnu, budete sa po jeho boku cítiť veľmi milovaní a úplne pochopení. A to je veľká vzácnosť, ktorú si budete vážiť! Hlavne pre nezadané Ryby je táto veštba extrémne priaznivá, pretože to znamená, že konečne stretnete toho pravého či tú pravú! A ak ste zadaní, potom sa vám potvrdí, že ste si vybrali správne, a váš vzťah sa o Valentínovi ešte viac prehĺbi a zintenzívni. Užite si nádherný romantický večer plný lásky a krásnych zážitkov! Dôležité však je nezabúdať na vyznanie lásky a úprimné prejavy citov. Nenechávajte si tieto krásne pocity pre seba, ale podeľte sa o nich s človekom, ktorého sa týkajú – nie je dôvod sa hanbiť. Zaručene to bude významný krok k ešte väčšiemu zblíženiu!