Veľký tarotový horoskop na rok 2021

Aký bude rok 2021 a čo vám prinesie? Tarotové karty vám prezradia najdôležitejšie témy nasledujúcich dvanástich mesiacov!

Baran

Karta Spravodlivosť vám veští priaznivý a spokojný rok, kedy budete za všetko, čo v živote robíte, po zásluhe odmenení! Veci sa dostanú do rovnováhy a konečne sa dočkáte ocenenia, ktoré si zaslúžite. A to platí tak vo finančnej oblasti, tak aj vo vzťahoch a doma. Ak usilovne pracujete a neflákate sa, potom sa v tomto roku nemusíte obávať žiadneho nedostatku a peňazí budete mať vždy toľko, koľko potrebujete k svojej spokojnosti. Rodina a partner si vás budú vážiť a konečne poriadne docenia, čo všetko pre nich robíte. Staré záležitosti a spory sa vyriešia k všestrannej spokojnosti, a to vo všetkých oblastiach vášho života. Skrátka, konečne budete mať pocit, že je k vám život i osud naozaj férový! Pravdou však tiež je, že nič nedostanete zadarmo a žiadne úspechy ani zisky vám nepadnú len tak z neba a všetko si musíte poctivo odpracovať. To však už je len drobný detail inak veľmi spokojného a priaznivo nakloneného roka! 

Býk

Karta Tri mince predpovedá, že sa môžete tešiť na úspešný rok, kedy za sebou konečne začnete jasne vidieť výsledky vašej práce. A to platí vo všetkých sférach života, či už v kariére, alebo tiež v domácnosti a vo vzťahoch. Skrátka to, na čom pracujete, sa konečne začne dariť a prinášať vám ovocia, a to bude skvelý pocit. Zároveň však budete dobre vedieť, že nemôžete zaspávať na vavrínoch, pretože ste ešte len na začiatku a máte ešte veľa ďalších plánov, do ktorých sa chcete pustiť. Čiastkové viditeľné úspechy však pre vás budú znamenať veľkú a dôležitú motiváciu. Keď budete vidieť, že tadiaľto naozaj vedie tá správna cesta a že môžete svojim snažením niečo dokázať, bude to pre vás nielen radosťou, ale hlavne motorom do ďalšej práce. Či už budujete nejaký pracovný projekt, krásny domov alebo harmonickú rodinu, rok 2021 bude zasvätený pokračovaniu týchto vašich plánov. Nebudete ani tak začínať nové veci, ako skôr rozvíjať to, čo už má postavené pevné a stabilné základy!  

Blíženci

Karta Sedem pohárov vám v nadchádzajúcom novom roku 2021 sľubuje veľa nových a veľmi lákavých príležitostí, ale dávajte si veľký pozor, nech sa nimi nenecháte zas príliš uniesť! Na prvý pohľad síce budú vyzerať tieto záležitosti veľmi sľubne, ale v skutočnosti bude väčšina z nich stáť na vode a neoplatí sa vám na nich príliš spoliehať. Tento rovnaký scenár sa vám bude opakovať hneď niekoľkokrát počas roka, a zrejme sa z neho máte niečo naučiť – totiž stáť nohami na pevnej zemi a na prvé miesto dať stabilitu pred vzdušnými zámkami! Bude sa vám stávať, že zdanlivo sa pred vami otvorí hneď niekoľko lákavých možností, z ktorých si zdanlivo budete môcť dokonca vyberať, ale nie je všetko zlato, čo sa blyští! Vo väčšine prípadov to bude len lacné pozlátko, či už sa jedná o novú zázračnú príležitosť k zárobku, alebo o zoznámenie s novým atraktívnym partnerom či partnerkou. Nevzdávajte sa kvôli týmto predstavám svojich istôt. Za pokus to stojí jedine vtedy, keď to budete vedieť brať s rezervou!       

Rak             

Karta Štyri palice vám prináša príjemný, stabilný a úspešný rok 2021. Predchádzajúce obdobie pre vás zrejme bolo veľmi náročné a užili ste si značné množstvo stresu a neistoty. Teraz vo vašom živote krízy konečne pominú a budete si môcť užívať pokoj a pohodu v kruhu ľudí, ktorých máte radi a ktorým môžete veriť. Tarot neukazuje do tohto roku žiadne náročné ani prelomové udalosti, skôr obdobie oddychu a vychutnávania si svojich úspechov predtým, než sa opäť zas pustíte do niečoho náročnejšieho. Skrátka si môžete dovoliť dať si trošku pohov, dopriať si všetko, čo potrebujete k spokojnému životu a nestresovať sa ani sa do ničoho netlačiť. Bude skvelé, že konečne budete cítiť vo svojom živote stabilitu a pocit istoty. Tento priaznivý rok môžete využiť na postupné premýšľanie nad novými nápadmi a plánmi do ďalšej budúcnosti. Veci sa vám krásne zjednodušia, takže budete mať priestor, čas a možnosti pre nové začiatky! Tak neváhajte a doprajte svojej fantázii rozlet!   

Lev

Karta Kráľ mečov vám do nadchádzajúceho roka prináša dôležitú úlohu konať rozhodne a sebaisto a ísť si za vecami, ktoré si prajete, a to bez zbytočných kompromisov. Nenechajte sa odradiť tým, že to niekedy bude náročné a budete si musieť precvičiť umenie hovoriť NIE, vyjadrovať svoje názory a potreby pekne na rovinu. Tadiaľ totiž vedie cesta k spokojnosti a naplneniu toho všetkého, po čom vo svojej duši skryto túžite a čo potrebujete ku šťastiu. V roku 2021 sa skrátka postavíte sami za seba pekne so všetkou silou a bez pochybností. Bude to rok, kedy budete konať samostatne, nezávisle a bez predsudkov. Len racionálne uvažovanie vám ukáže, kadiaľ vedie pre vás tá najlepšia cesta k cieľu. Bude to chcieť pevnú vôľu, ale ak zistíte, že niečo vo vašom živote už prestalo slúžiť svojmu účelu, neváhajte to opustiť a posunúť sa ďalej dopredu. To všetko však samozrejme až po dôkladnom uvážení a nie v návale emócií. Nemá predsa zmysel udržiavať kontakty s ľuďmi, s ktorými si už nerozumiete, ani zotrvávať v práci, ktorá vás nebaví!     

Panna

Karta Eso mincí má pre vás veľmi priaznivú veštbu – rok 2021 pre vás bude bohatý a plný hojnosti! Dariť sa vám bude hlavne po materiálnej a finančnej stránke, tak dobre sa vám už dávno neviedlo! Dostanete príležitosť k skvelým ziskom a bude to pre vás veľmi jednoduché. Skrátka budete miláčikom Šťasteny a zarobiť si peniaze na všetko, po čom túžite, pre vás nebude žiadny problém! Budete mať dokonca odvahu pustiť sa do nových projektov a investovať napríklad do perspektívneho podnikania, aby ste svoje úspechy a majetok ešte viac rozšírili. Vaše nápady sa trafia do dopytu, takže sa môžete tešiť na veľké úspechy a máte pred sebou veľkú kariéru! Tiež vo vašom voľnom čase sa budete zaoberať v prvom rade praktickými záležitosťami. Je to skvelý rok dať si do poriadku bývanie a vylepšiť si ho tak, aby zodpovedalo vašim snom a predstavám. Vo vzťahoch bude tento rok pomerne stabilný a môžete sa spoľahnúť na zázemie, ktoré máte. Váš partner a blízki vám budú oporou a budú vás spájať rovnaké praktické životné ciele.  

Váhy

Karta Mág vám dáva v tomto roku veľkú príležitosť zariadiť si život podľa seba a zmeniť aj veci, ktoré vyzerajú, že s nimi pohnete len ťažko. Ak však ovládate zákonitosti prostredia, v ktorom sa pohybujete, potom iste dobre viete, čo sú tie kľúčové veci, ktoré vás dovedú k úspechu a k splneniu vašich prianí. Stanete sa, v obraznom zmysle slova, mágom alebo čarodejnicou, čo si určuje a maľuje obrysy vlastného života a osudu. Dôležité je v prvom rade dobre si ujasniť, čo vlastne chcete, a to najlepšie už hneď na začiatku roka. Aj keď je typickou vlastnosťou vášho znamenia Váh nerozhodnosť a váhavosť, mali by ste sa rozhodnúť, ktorým smerom sa chcete uberať. Vaše možnosti sú takmer neobmedzené a oveľa väčšie, než o čom by ste si vôbec trúfli snívať – či už sa to týka práce alebo osobného života. V roku 2021 sa vám bude hodiť vaša vrodená schopnosť jednať s ľuďmi a vedieť sa s nimi dobre dohovoriť. Ale zároveň si dajte pozor, nech nestratíte z centra svojej pozornosti svoje ciele a nenecháte sa nahovoriť k niečomu inému!           

Škorpión

Karta Slnko vám prináša nádherný a šťastný rok plný radosti, spokojnosti a potešenia zo života! Konečne budete mať pocit, že vo vašom živote je všetko v poriadku a že si ho môžete naplno užívať. Po všetkých stránkach sa vám bude dariť a budete sa cítiť skvele. Okolo seba budete mať skvelých ľudí, s ktorými si dobre rozumiete a vo vzťahoch budete cítiť bezpečie, istotu a podporu. S najbližšími ľuďmi budete naladení na rovnakú vlnu a užijete si spolu veľa zábavy a dobrej nálady. Bude to rok bohatý na zážitky, za ktorými však nemusíte jazdiť nikam ďaleko. Osvojíte si totiž umenie vychutnávať si drobné radosti života, ako sú napríklad výlety do prírody vo vašom okolí alebo príjemný večer strávený v kaviarni s priateľmi. Takže si nebudete musieť ani robiť starosti s financiami, pretože predsa najkrajšie veci v živote sú zadarmo! V roku 2021 načerpáte veľa pozitívnej energie a budete si môcť konečne povedať, že váš život je po všetkých stránkach šťastný a krásny!        

Strelec

Karta Päť pohárov vám do roku 2021 ukazuje jednu dôležitú úlohu – naučiť sa tešiť sa z vecí tak, ako sú, a neplakať nad rozliatym mliekom! Asi sa vám prihodí, že vaše plány necvaknú tak, ako by ste si to predstavovali, alebo možno sa jedná ešte o nejaké sklamanie z minuloročnej krízy, ktorá sa stále s vami ťahá. Možno vám zlyháva nejaký podnikateľský plán alebo sa nedostanete na svoju vysnívanú cestu a budete podliehať čiernym a pesimistickým myšlienkam. Je to pochopiteľné, pretože sa jedná o záležitosť, ktorej venujete veľa pozornosti a niečo, čo dlhodobo pripravujete. Potom sú v tom veľké očakávania a veľa emócií. Ale vašou úlohou je pozrieť sa na život z optimistického pohľadu a miesto neúspechov vidieť radšej všetky tie ostatné veci, kde sa vám naopak darí! Do roku 2021 teda radšej nepočítajte s tým, že sa veci budú vyvíjať podľa nejakého konkrétneho plánu, ale užívajte si všetko krásne a príjemné v takej podobe, ako vám to život prináša. To je kľúč k spokojnosti!        

Kozorožec

Karta Veľkňaz vám do nadchádzajúceho roka sľubuje jasný životný smer, pokiaľ sa spoľahnete na dobré rady skúsenejších a necháte sa vo svojom živote viesť niekým, komu dôverujete. Môže to nejako súvisieť s vaším náboženstvom a vierou, ako napríklad v podobe duchovného učiteľa, ktorý vám ukáže cestu von z vašich problémov a ku šťastiu. Ale môže sa jednať aj o niekoho z rodiny alebo nejakého staršieho a dôveryhodného človeka z okruhu vašich priateľov, kto vám v živote veľmi pomôže a navedie vás tým správnym smerom. Či už si riešite pracovné a finančné záležitosti alebo osobné a partnerské vzťahy, vašou úlohou do nového roka je vziať si do života niečo z rád a skúseností predchádzajúcich generácií a posunúť sa smerom k väčšej zodpovednosti a serióznosti. Konečne prestanete mať podvedomý strach z niektorých záväzkov, a to pre vás bude nakoniec veľmi oslobodzujúce, pretože sa práve vďaka tomu môžete posunúť vpred jednoznačným smerom a zbaviť sa pochybností.          

Vodnár

Karta Šesť mečov ukazuje do nového roka 2021 cestu von z problémov a komplikovaných situácií, na ktorej vám budú robiť spoločnosť vaši dobrí priatelia alebo ľudia, ktorým úplne dôverujete. Zistíte, že práve spolupráca s podobne naladenými ľuďmi, s ktorými zdieľate podobný pohľad na svet, vás môže spoločne posunúť dopredu a otvoriť vám nové možnosti. Bude sa vám to spolu ťahať oveľa lepšie, než keby ste na všetko boli sami, či už sa jedná o pracovnú kariéru alebo osobné plány. Ide o to, nespoliehať sa len na pokrvnú rodinu, pretože s nimi si síce môžete rozumieť dobre, ale predsa len ste v mnohých veciach veľmi odlišní a nemáte teda úplne rovnaký životný smer. V tom je práve hodnota priateľov a spriaznených duší. Tento rok je navyše špecifický v tom, že sa stále ešte vysporiadavate s nejakými následkami minuloročnej krízy, ktorá vo vašom živote v mnohých smeroch poriadne zamiešala kartami. O to dôležitejší bude smer nájsť niekoho, kto je na rovnakej lodi!         

Ryby

Karta Veža vám prináša veľmi zaujímavú veštbu a tento rok pre vás bude v mnohých smeroch prelomový. Mali by ste sa však pripraviť na to, že zmeny vo vašom živote a okolie vám pripraví celkom slušný šok vďaka tomu, ako rýchlo sa všetko zomelie! A aby toho nebolo málo, nebude to iba raz, ale bude sa jednať hneď o sériu nečakaných udalostí, ktoré prevrátia bežné sféry vášho života úplne naruby! A je takmer nemožné vopred predpovedať, čoho presne sa to bude týkať – isté je len to, že vás to nenechá ľahostajnými! Vašou úlohou preto je naučiť sa nelipnúť na starých zvyklostiach a stereotypoch, nedržať sa toho, že veci musia dopadnúť presne tak, ako ste si ich naplánovali, ale počítať skôr s otvorenými možnosťami a neustálymi zmenami. Jedine tak budete môcť vyťažiť z prevratných udalosti vo vašom živote to pozitívne a prínosné, a zbytočne sa netrápiť s vecami, ktoré nemôžete zmeniť. Skrátka, čakajte nečakané a pripravte sa na to, že všetko bude inak, než si myslíte!