Veľký tarotový horoskop na dovolenku

Chcete vedieť, aké zážitky vám prinesie tohtoročná dovolenka? Tarotové karty vám to prezradia – podľa vášho znamenia!

Baran
Karta Veľkňažka
posilňuje vašu intuíciu a pripomína vám, že existujú veci medzi nebom a zemou, ktoré sa vymykajú nášmu bežnému chápaniu. A také magické udalostí vám prinesie aj vaša tohtoročná dovolenka! Zrejme vás viackrát napadne, či niektorá udalosť nie je náhodou symbol z neviditeľného sveta, a budete premýšľať, čo vám to asi tak chcelo povedať. A váš pocit bude mať pravdu – do vášho života vstúpia priamo osudové udalosti, ktoré vás nasmerujú presne tam, kam sa máte dostať! Môže to byť napríklad nejaké nečakané a veľmi silné stretnutie, ktoré vám otvorí oči a ukáže, že by ste mali niečo vo svojom živote zmeniť – a ak to nebude nič vonkajšie a konkrétne, potom aspoň zmeniť svoj prístup a pohľad na svet! Možno v tom bude láska, vášeň a zamilovanosť – letné lásky sú koniec koncov veľmi častý spôsob, ktorým sa nás osud snaží štuchnúť k nejakému činu, ktorý nás navedie na lepšiu životnú cestu. Môže to však byť aj iné podnetné stretnutie, alebo napríklad iba postreh a uvedomenie na zahraničnej ceste – jednoducho stane sa niečo mystické, čo úplne zmení a prehĺbi váš pohľad na život!

Býk
Karta Eso pohárov
vám veští nádhernú dovolenku naplnenú láskou a hlbokými citmi! Pokiaľ teda vyrážate na cesty spoločne s partnerom alebo aj s deťmi, máte sa veľa na čo tešiť! Vaše vzťahy budú klapať a budete si spolu skvele rozumieť. Energia lásky, ktorá medzi vami bude neustále prúdiť, vás nabije novou silou a optimizmom do života. Možno ste mali trochu obavu, či vás náhodou nezastihne ponorková choroba, keď budete zrazu tráviť spolu oveľa viac času ako obvykle, ale našťastie presný opak bude pravdou! Zaslúžené voľno v kruhu najbližších si budete nádherne užívať, a akékoľvek spory sa vám veľkým oblúkom vyhnú! Dobrú správu má tarot aj pre tých Býkov, ktorí sú nezadaní a radi by počas dovolenky trošku vyrazili na lov. Budete mať úspech, a to nie akýkoľvek! Letné zoznámenie vám totiž neprinesie žiadny krátky románik, ale naopak prerastie do veľkej a dlhotrvajúcej lásky! Bude to možno vyzerať trochu ako zázrak, ale aj také zázraky sa občas dejú! Tak si teda užívajte krásne leto naplnené láskou!

Blíženci
Karta Kráľovná mečov
ukazuje, že tohtoročná dovolenka vám v niektorých veciach trošku otvorí oči a zrazu sa pozriete na svoj doterajší život inak – s odstupom a racionálnym nadhľadom. O niektorých veciach budete veľmi premýšľať, a možno sa budete až sami sebe čudovať, prečo vlastne v živote robíte veci, ktoré v skutočnosti robiť nechcete, keď vlastne nie je vôbec zložité to zmeniť. Len to chce silu vôle a odhodlania skoncovať so zažitými zvyklosťami, ktoré už držíte len tak z pohodlnosti a zotrvačnosti a nič vám neprinášajú. Tohtoročné letné cestovanie teda pre vás bude veľmi transformačným a inšpiratívnym zážitkom, a pomôže vám nasmerovať váš život tam, kde budete šťastnejší! Potom už pôjde len o to, či sa vám podarí tiež po návrate z dovolenky dodržať svoje predsavzatia a byť úprimnejší k ostatným aj sami k sebe v tom, čo vlastne chcete.

Rak
Karta Sedem pohárov
vám pripomína, že keď budete v otázkach programu na dovolenku príliš vyberaví, môže sa stať, že preberiete! Možno si nechávate rozhodnutie na poslednú chvíľu a počítate s tým, že sa ešte objaví nejaká lákavá ponuka, a kvôli tejto nádeji odmietnete napríklad nejakú inú príležitosť, ktorá by však bola povestným vrabcom v hrsti. Nedá sa ale spoliehať na to, že sa objaví nejaký zázračný last minute, s tým radšej počítajte, nech potom neľutujete, že ste nevyužili príležitosť! Nezabúdajte, že ako sa hovorí, menej býva niekedy viac, a keď si raz vyberiete zaujímavý program, hoci to nebude žiadna zázračne výhodná ponuka, minimálne vám to ušetrí starosti a neistotu, ako to nakoniec dopadne. Tiež je dobré uvedomiť si, že nie je vždy všetko zlato, čo sa trbliece. Niektoré destinácie môžu na fotkách vyzerať priamo rozprávkovo, ale keď tam potom nakoniec dorazíte, budete napríklad znechutení z davov turistov alebo predražených cien. Tá pravá dovolenka bude taká, ktorú si vy sami najlepšie užijete, a nie tá, ktorú vám budú najviac závidieť susedia!

Lev
Karta Slnka
vám sľubuje nádherné a nezabudnuteľné letné zážitky plné radosti, spokojnosti a dobrej nálady! Dovolenka sa vám podarí podľa vašich predstáv a užijete si ju na maximum! Dôležité bude nielen krásne a dobre vybrané miesto, ale aj skvelá spoločnosť, s ktorou vyrazíte. Rovnako sľubná však je aj možnosť, že si nájdete nových sympatických priateľov až na mieste, takže nevešajte hlavu ani v prípade, že vám nezostáva nič iné ako vyraziť sami. A ak budete mať ako spolucestujúcich, tak aj nových priateľov, potom vám bude všetkým spolu ešte oveľa veselšie! Voľný čas si budete užívať naplno a so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane odvahy skúšať nové veci a spoznávať neznáme. Budete mať skrátka tú správnu náladu a všetky starosti necháte doma. K pohodovej atmosfére prispeje, keď budete mať veci zariadené vopred, alebo aspoň zistené všetky informácie, takže sa potom na mieste budete môcť veselo oddávať sladkému ničnerobeniu bez toho, aby ste sa museli trápiť s organizačnými záležitosťami. Šťastena vám tento rok v lete skrátka praje, a na vás už je iba patrične si tieto dary vychutnať!

Panna
Karta Miernosť
vám pripomína, že keď už máte konečne to voľno, nie je kam sa ponáhľať a za čím sa naháňať! Menej niekedy znamená viac, a najviac pohody a odpočinku si v lete užijete, pokiaľ nebudete riešiť žiadne príliš zložité a krkolomné plány, ale radšej necháte veciam voľný priebeh a zvolíte si tú jednoduchšiu, ale pritom tiež veľmi zaujímavú možnosť. Ani v prípade vašich spolucestujúcich netlačte na pílu a nesnažte sa ich za každú cenu prehovoriť k vašim veľkým plánom, či už sú to nejaké fakultatívne výlety, športové aktivity alebo čokoľvek na ten spôsob. Koniec koncov, možno môžete vyraziť pekne v pokoji pre zmenu aj sami, pokiaľ je to naozaj miesto, ktoré musíte vidieť! Je jasné, že by ste radi využili čas letného voľna naplno a dopriali si program nabitý na maximum, ale je to naozaj potrebné? Neužijete si to nakoniec oveľa viac, keď sa nebudete snažiť získať všetko naraz? Stresu máte koniec koncov dosť vo svojom bežnom živote, a to je dobrý dôvod zvoľniť tempo aspoň na dovolenke!

Váhy
Karta Deväť palíc
ukazuje, že s prípravami na dovolenku si zrejme robíte veľa starostí a venujete tomu značné množstvo energie. Aj keď plánujete pre celú rodinu, aj tak to nakoniec dopadá tak, že väčšina úloh je na vás, a možno potom ešte musíte čeliť reklamáciám, že sa jednému alebo druhému to alebo ono nepáči. Ako to však urobiť, aby celá dovolenka nebola viac vyčerpávajúca ako osviežujúca? Na prekonanie napätia budete potrebovať značnú vnútornú silu, ale možno bude lepšie sa tomu nebrániť a namiesto toho, aby ste šli podľa vlastného plánu, sa radšej otvoriť spolupráci a nápadom ostatných. Verte tomu, že sa nakoniec podarí všetko, aj to, čo je dôležité pre vás, a ostatným tiež prospeje, keď sa budú na plánovaní letného cestovania podieľať aktívnejšie – či už sú to vaše ratolesti alebo vaša drahá polovička. Ak patríte medzi tie Váhy, ktoré sa rozhodli vyraziť si na dovolenku osamote v duchu single, ani vám sa najskôr nevyhnú pocity, že ste sami proti všetkým. Než totiž vyrazíte, budete zrejme musieť čeliť množstvu skeptických otázok, a to môže byť celkom vyčerpávajúce!

Škorpión
Karta Rytier mečov
naznačuje, že zariadiť si dovolenku múdro, šikovne a presne podľa vašich predstáv pre vás bude hračka – takže najlepšie vám bude vyhovovať, keď si toho pokiaľ možno čo najviac vybavíte na vlastnú päsť! Nechýbajú vám k tomu ani informácie, ani odhodlanie, teraz už len pustiť sa do toho! Teda, pokiaľ už nemáte svoju vysnívanú dovolenku dávno naplánovanú! Ale aj tak je ešte dosť priestoru, kde môžete uplatniť svoju iniciatívu a dobré nápad, napríklad vymýšľanie výletov a programu. Keď sa o niečom zaujímavom dopočujete, tak to rozhodne nenecháte len tak byť, ale skrátka si zaumienite, že sa na miesto, ktoré vás zaujalo, musíte pozrieť. A keď sa už pre to raz rozhodnete, potom to tiež zrealizujete! Vaši blízki budú z vašej iniciatívy úplne nadšení a pripravíte im veľa úžasných zážitkov! Len pozor, nech si na všetko necháte dostatok času, pretože budete mať sklon plánovať program príliš hekticky, aby sa stihlo všetko. Nezabúdajte však na to, že dovolenka by mala byť v prvom rade odpočinok, takže by ste sa z nej nemali vracať unavení!

Strelec
Karta Deväť mincí
vám prezrádza, že sa môžete tešiť na príjemnú relaxačnú dovolenku a konečne si doprajte trochu pokoja a pohodlia. Presne to už potrebujete, aj keď ako Strelci máte skôr vo zvyku vyhľadávať dobrodružné akcie a užívať si poznávanie nových vecí a miest napríklad aj za cenu, že toho komfortu potom bude menej. Ale zmena je život, a tak aj vy dáte šancu odpočinku a príjemnému ničnerobeniu na peknom mieste, kde sa budete cítiť dobre a zároveň tam bude všetko, čo potrebujete k spokojnému životu. Dobrá správa je, že priaznivé okolnosti vám umožnia sa trochu rozmaznávať a dopriať si pocit hojnosti a dostatku. Zrejme si uvedomíte, že aby ste sa naozaj zrelaxovali, je pre vás dôležité mať ubytovanie, dopravu a všetko okolo na nejakej tej úrovni – áno, môžete sa uskromniť, ale otázka je, za akú cenu, a či to potom ešte stojí za to.

Kozorožec
Karta Cisárovná
ukazuje, že najväčšiu radosť vám tento rok urobí rodinná dovolenka, a bude vás baviť venovať sa deťom, či už vlastným alebo niekoho z blízkych. Privedie vás to na iné myšlienky, než sú všedné problémy v práci, a po väčšinu času pre vás bude prítomnosť detí oveľa viac radosťou ako starosťami. Ak teda nemáte vlastných potomkov alebo sú už veľkí, čo tak ponúknuť sa, že sa pridáte k niekomu z priateľov alebo rodiny a zároveň im pomôžete so strážením a robením programu pre deti? Pokiaľ vyrazíte za letným odpočinkom sami alebo len s partnerom či niekým z kamarátov, najviac si to užijete, keď si doprajete domácku atmosféru a nájdete si také ubytovanie, kde si budete môcť najlepšie sami variť a kde bude pokoj a pohoda bez hlučných večierkov. Skrátka také miesto, kde by ste si vedeli predstaviť vziať aj deti, hoci treba nemáte – jednoducho ako doma!

Vodnár
Karta Desať mincí
vám sľubuje príjemnú a komfortnú dovolenku, budete si užívať dostatok a pohodlie, a nič vám nebude chýbať. A hoci to bude naozaj na úrovni, dobrá správa je, že vašu peňaženku to nijako nezruinuje a budete príjemne prekvapení, že si niečo také môžete vôbec dovoliť. Konečne si užijete naozajstný pocit luxusu a necháte sa rozmaznávať a starať sa o seba – to je možno niečo, o čom ste doteraz len tajne snívali. Príjemná zmena oproti klasickým nízko nákladovým dovolenkám vás poteší a užijete si to na maximum, ale ako nekonvenčná vodnárska duša však predsa len možno budete mať občas pocit, že ste v zlatej klietke. Má to niečo do seba, dopriať si all-inclusive pobyt, ale nabudúce možno zas radšej zvolíte nejaký dobrodružnejší variant, napríklad aj s batohom na vlastnú päsť. V luxusnom rezorte sa totiž môžete skvele zrelaxovať, ale zas je oveľa menšia šanca,

Ryby
Karta Deväť mečov
prezrádza, že si s dovolenkou robíte naozaj veľké starosti a je tu niečo, kvôli čomu nemôžete ani poriadne spať, ako na to stále musíte myslieť. Skúste sa spýtať sami seba otázku, v čom vlastne spočívajú vaše obavy? Máte strach z neznáma, bojíte sa, že je niečo zorganizované zle, alebo je za tým treba strach z lietania či autonehôd? Dovolenka by mala znamenať odpočinok a nie stres, takže pokiaľ vám už pomyslenie na ňu prináša trápenie, znamená to, že je niečo v neporiadku a je potrebné to riešiť. Možno ste sa rozhodli ísť niekam, kam vás to v skutočnosti neťahá, ale bol to kompromis kvôli niekomu z vašich blízkych. Možno máte obavu z toho, že keď ste si veci zorganizovali na vlastnú päsť a bez cestovky, tak to neklapne a dostanete sa do problémov. Spýtajte sa sami seba, čo najhoršie by sa mohlo stať – a uvidíte, že veci nie sú zďaleka také čierne, ako si ich maľujete. Tak sa vykašlite na zbytočné starosti a vyrazte na cesty s dôverou, že osud to s vami myslí dobre. Veď dovolenka je tu preto, aby ste si ju užili!

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!