VELKÝ ROČNÝ HOROSKOP 2021

BUĎTE PRIPRAVENÍ! Rok 2021 sa už začal a hviezdy poznajú všetky jeho príležitosti i nástrahy. Chcete vedieť, čo vás naozaj čaká? Prečítajte si svoj ročný horoskop, ten najrozsiahlejší a najpodrobnejší na Slovensku!

Baran
Milí Barani, rok 2021 vám prináša chuť priviesť vaše ideály do praxe, ale nezabúdajte, že tak ako na všetkom, budete na tom samozrejme musieť aj trochu zapracovať. Občas budú udalosti trochu pomalšie, než by ste si predstavovali, a nie vždy pôjde všetko priamo hladko. V zásade je tento rok rokom posunu vpred, kedy môžete smelo rozvinúť svoje plány. Ste odhodlaní a máte ambície, ktoré sa zrejme naplno prejavia ešte v závere roka 2020. Na vašej ďalšej ceste dopredu sa však budete musieť popasovať s úplne praktickými a prozaickými… ČÍTAJTE VIAC TU!

Býk
Milí Býci, vesmír má pre vás na rok 2021 v zálohe nejedno zaujímavé prekvapenie! Na svedomí to bude mať nevyspytateľná planéta Urán, ale koniec koncov, nie je to pre vás žiadna novinka. O nečakané životné zmeny sa vám postaral už v predchádzajúcom roku 2020, takže už vás najskôr nezaskočí, keď veci vo vašom živote začnú naberať nečakaný spád! Najsilnejšie to pocítia tí z vás, ktorí prišli na svet v posledných aprílových alebo prvých májových dňoch. Hneď na začiatku roka 2021 sa k Uránu v Býkovi pridá ešte energický Mars, s ktorým… ČÍTAJTE VIAC TU!

Blíženci

Milí Blíženci, v roku 2021 vám hviezdy žiaria do života veľmi priaznivým svetlom! Ste znamenie vzdušného živlu a tento rok bude bohatý na konštelácie, ktoré vášmu živlu želajú. Vzduch, to sú myšlienky, komunikácia, nápady, porozumenie, poznanie a ideály. Hlava bude hrať hlavnú úlohu a povedie vás v živote správnym smerom, kde nájdete šťastie a spokojnosť. Aby to však nebolo zas príliš ľahké, čaká vás úloha, kedy sa vaše dve JA musia navzájom zvládnuť nejako dohovoriť! Ako Blíženci ste predsa povestní tým, že… ČÍTAJTE VIAC TU!

Rak

Milé znamenie Raka, hviezdy majú pre vás dobré správy a rok 2021 bude vo vašom živote patriť k tým pokojnejším. Vesmír si pre vás do tohtoročného scenára neprichystal žiadnu veľku drámu a na svoje životné istoty sa môžete spoľahnúť. Druhá vec však je, že miesto dramatického žánru vám tento rok naservíruje skôr niečo v štýle aktuálneho spravodajstva a noviniek zo sveta, zatiaľ čo vy by ste sa, obrazne povedané, radšej pozreli na romantický seriál. Ako Rak ste citlivé, vnímavé a emocionálne založené duše, a rok 2021 pre vás… ČÍTAJTE VIAC TU!

Lev
Tento rok pre vás bude extrémne zaujímavý a možno povedať, že snáď až prelomový! Rok 2021 vám ukáže v živote nové možnosti, iný pohľad na veci a po všetkých stránkach preverí vaše kvality! A to je pre vás ako sebavedomé a ctižiadostivé znamenie, ktoré si kladie latku vždy poriadne vysoko, výzva ako hrom! Žiadnu nudu tento rok nečakajte, budú sa diať veci a zážitkov bude kopa! Jupiter a Saturn, dve dôležité planéty, sa totiž takmer po celý rok pohybujú v znamení Vodnára, ktoré je k vám v presnej opozícii. A to znamená jediné, že tu sa pôjde… ČÍTAJTE VIAC TU!

Panna
V roku 2021 pre vás, milé Panny, bude občas ťažké nájsť pevný bod, ktorého sa môžete chytiť. Urán vo partnerskom znamení Býka vám sľubuje veľa zmien k lepšiemu, akurát bude sem-tam ťažké sa v tom všetkom zorientovať. Neptún sa dlhodobo pohybuje v protiľahlom znamení Rýb, čo síce nie je žiadna novinka, ale táto planéta snov a ilúzií má vo zvyku trošku zahmlievať, čo sa prejaví hlavne v období od konca júna až do konca novembra – teda takmer pol roka! Ako Panny ste povaha, ktorá má rada systém, poriadok a praktickosť v živote. Ale už… ČÍTAJTE VIAC TU!

Váhy
Milé Váhy, v roku 2021 budete vo svojom živle a vesmír vás predurčuje k úspechom! Jupiter a Saturn vám budú po celý rok svietiť priaznivým svetlom zo spriazneného vzdušného znamenia Vodnára, a vďaka tomu môžete byť sami sebou, prejaviť svoje kvality naplno a realizovať sa! S odvahou a zodpovednosťou sa pustíte do nových príležitostí a smelo si môžete vziať aj väčšie sústa, pretože teraz skrátka máte na to! V živote sa vám objavia zaujímavé príležitosti presne podľa vášho gusta, ktoré budú krásne rezonovať s vaším… ČÍTAJTE VIAC TU!

Škorpión
Milí Škorpióni, rok 2021 sa vás prichádza opýtať jednu otázku: ako veľmi si ceníte stabilitu? Ste ochotní ju vymeniť za nové možnosti? Ak však odpoviete, že prednejšie sú vám pevné body a istoty, potom na vás hviezdy trošku škodoradostne mrknú – a čo takto vyskúšať to inak? Skrátka povedané, čakajú vás výzvy a úlohy pozrieť sa na veci trochu inak. Nesmiete lipnúť na tom, že veci budú také, ako ste si ich naplánovali, ale radšej sa otvorte prekvapeniu a novinkám. Ako to už býva, majú vám čo ukázať a naučiť vás. Keď sa zmierite s tým, že… ČÍTAJTE VIAC TU!

Strelec
Milí Strelci, vyzerá to, že zrejme vstupujete do roku 2021 so sľubne rozbehnutými projektami, alebo aspoň jasne definovanými nápadmi. Koncom roku 2020 ste si svoje smerovanie pekne ujasnili, a teraz je čas šliapnuť na plyn a pustiť sa do toho! Vaša Strelecká povaha je od prírody odvážna, zvedavá a priamočiara, takže žiadne chodenie okolo horúcej kaše, ale rovno sa vrhnúť k činom – nech už sa jedná o ktorúkoľvek oblasť života! Mimoriadne úspechy vám však hviezdy nadelia v pracovnej a kariérnej sfére. Máte podporu planét Jupitera a… ČÍTAJTE VIAC TU!

Kozorožec
Milí Kozorožci, vo vašom živote sa už nejaký ten piatok dejú postupné a veľmi zásadné transformácie, ktoré budú v roku 2021 svojim pozvoľným tempom pekne pokračovať. Prechádzate si časom hlbokých premien, kde možno navonok nie je poznať, že sa niečo deje, ale vo vnútri pod povrchom zásadne prebudovávate základné smery vášho života. To najdôležitejšie máte zrejme už za sebou, a teraz je vašou úlohou preniesť to, čo vám rok 2020 ukázal vo vašom vnútri, do odvážnych zmien a nových nápadov vo vašom celom žití! Planetárne konštelácie… ČÍTAJTE VIAC TU!

Vodnár
Milí Vodnári, máme pre vás skvelé správy, a to že rok 2021 bez preháňania patrí len vám! Dve mocné planéty, Jupiter a Saturn, sa stretávajú práve vo vašom znamení a zotrvajú v ňom takmer po celý rok! Ochranná ruka veľkorysého Jupitera vám prinesie ohromnú priazeň Šťasteny, zatiaľ čo seriózny Saturn vás zas tlačí k väčšej zodpovednosti a zrelosti, ktoré sú však kľúčom k skutočnej slobode a nezávislosti. A práve to vy, ako slobodomyseľná vodnárska duša, potrebujete zo všetkého najviac. Dvanásť mesiacov roku 2021 vám teda… ČÍTAJTE VIAC TU!

Ryby
Milé Rybky, planetárny kaleidoskop pre rok 2021 vám sľubuje pokojnejšie časy, ale zároveň tiež nové nápady a inšpiráciu. Vaša vládnuca planéta Neptún sa dlhodobo pohybuje vaším znamením, dodáva vám silu a pomáha naladiť sa vám na vašu vlastnú dušu. Tento rok bude magický Neptún najsilnejšie prinášať šťastie tým Rybám, ktoré sa narodili okolo 10. marca. Od konca júna až do konca novembra, teda dlhých päť mesiacov, avšak Neptún na oblohe cúva. A to znamená, že vaše duševné procesy, milé Ryby, sa budú takmer po celý druhý… ČÍTAJTE VIAC TU!