Veľkonočný tarotový horoskop

Čo vám prinesú veľkonočné sviatky? Ako najlepšie využijete voľné dni a čo zaujímavé vás čaká? Tarotové karty vám to prezradia!

Baran
Karta Štyri poháre
naznačuje, že snívate o niečom, čo je mimo reálne možnosti. Týka sa to vzťahov s ľuďmi okolo vás, či už v rodine, láske alebo vo vašom okruhu priateľov. Zrejme sa príliš sústredíte na niečo, čo nevyšlo podľa vašich plánov, ktoré ste si na Veľkú noc robili, ale druhá strana nemala záujem. Takže vás to najskôr trápi a kvôli tomu prehliadate všetko ostatné pekné, čo naopak vychádza a čo je v úplnom poriadku. A že toho nie je málo! Dajte šancu pozitívnemu mysleniu a skúste byť trošku optimistickejší, milí Barani! Veď predsa nezíde na tom, aby bolo všetko úplne perfektné podľa vašich predstáv a niektoré veci si vynahradíte inokedy, nemusí to byť práve teraz. Celkovo sa vám teraz v živote bude dariť a máte okolo seba blízkych ľudí, s ktorými si rozumiete, tak si to užívajte. Je zbytočné kaziť si voľné dni premýšľaním nad nenaplnenými snami a túžbami, keď si môžete užívať krásne zážitky a sústrediť sa na všetko krásne a príjemné, čo máte!

Býk
Karta Dva poháre
vám na veľkonočné sviatky veští lásku, milé Býky! Táto karta sa týka hlavne lásky medzi partnermi a hovorí o tom, že budete naladení na jednej vlne a bude sa vám skvele spolupracovať vo všetkom, do čoho sa spolu pustíte. Takže si najskôr užijete báječné sviatky po boku svojej milej polovičky a budete si skvele rozumieť ako už dávno nie! Pre nezadaných Býkov táto karta veští veľkú šancu na zoznámenie alebo vznik nového milostného vzťahu, možno aj na základoch súčasného priateľstva. Takže sa máte na čo tešiť a tieto sviatky vám sľubujú skutočne nádherné zážitky! Ale posolstvo tarotu nie je iba o láske medzi partnermi, ale tiež o výbornej spolupráci a súlade vo vzťahoch všeobecne. Dôležité je snažiť sa pochopiť druhú stranu a naladiť sa na to, čo je pre toho druhého dôležité, potom už všetko pôjde samo a veľmi ľahko. To platí počas sviatkov hlavne vo vzťahoch s vašimi blízkymi, v ktorých spoločnosti budete tento krásny čas prežívať. Ale tiež pre priateľstvo, pokiaľ budete s kamarátmi. Skrátka vo vzťahoch to budete mať skvelé!

Blíženci
Karta Kráľovná pohárov
vám sľubuje krásne veľkonočné sviatky plné lásky, harmónie a porozumenia, milí Blíženci! Bude vás baviť a napĺňať, že sa môžete láskyplne starať o svojich blízkych, a svoju domácnosť naplníte krásnou atmosférou, v ktorej sa budú všetci cítiť skvele, či už vaša rodina, návštevy a v neposlednom rade váš partner, ak ho máte. Tieto sviatočné dni budú mimoriadne priať všetkému, čo súvisí s medziľudskými vzťahmi. A tiež vám sľubujú krásnu domácu pohodu, v ktorej budete čerpať novú energiu. Vo vzťahoch teraz nebudete riešiť žiadne problémy, a ak sa nejaké vyskytujú, dáte ich zatiaľ bokom, nech nekazíte sviatky ani sebe ani ostatným. Namiesto toho sa sústredíte na pozitívne veci a na to, čo vás s vašimi blízkymi spája, v čom si rozumiete a v čom im môžete pomôcť a podporiť ich. Túžite dávať a starať sa o ľudí, ktorých máte radi, a tak im ukázať, ako veľmi vám na nich záleží. A tieto voľné jarné sviatočné dni vám na to ponúknu ideálnu príležitosť!

Rak
Karta Tri palice
ukazuje, že vo vašom živote nastal čas pre nové plány a nápady, milé Raky! Cítite, že sa vám darí a že máte potrebné zázemie, aby ste sa pustili do niečoho úplne nového, či už sa to týka práce alebo osobného života alebo voľného času. A práve veľkonočné voľno bude ideálnou príležitosťou odštartovať vo svojom živote novinky, alebo sa aspoň poriadne pripraviť a premyslieť všetky detaily! Či už ide o váš nový podnikateľský projekt, letnú ďalekú cestu do exotiky, alebo napríklad o rekonštrukciu vášho bývania, ste pripravení urobiť dôležité kroky smerom dopredu! A to je úplne skvelé! Dôležité však je nepreceniť svoje možnosti a vziať si toho na seba akurát len ​​toľko, aby vám to prinášalo radosť a nie stres. Skúste byť k sebe úprimní a povedať si, čo naozaj chcete a čo si len hovoríte, že by možno bolo dobré, a za tým druhým sa nemusíte naháňať. Radšej si tiež užite počas sviatkov trochu naozajstného voľna a nezabudnite sa venovať svojim blízkym a urobiť si na nich čas!

Lev
Karta Deväť pohárov
vám veští krásne a šťastné jarné sviatky, milé Levy, takže máte veľký dôvod tešiť sa! Okolo vás bude vládnuť spokojnosť, pohoda a dobré vzťahy. Nič vám nebude chýbať a užijete si nádhernú sviatočnú pohodu s ľuďmi, ktorí sú vám blízki. Všetkého budete mať dostatok a hojnosť a veci budú skrátka také, ako majú byť! To sú skvelé správy a tieto sviatky vám prinesú krásne zážitky, odpočinok a krásnu atmosféru. Ale samozrejme sú tu veci, na ktoré si treba dať pozor, nech vám zbytočne nepokazia sviatočnú idylku. Predovšetkým nevyťahujte počas sviatkov žiadne problémy, či už rodinné, finančné, vzťahové alebo iné, teraz sa treba sústrediť len na dobré a príjemné veci a tie negatívne neriešiť, keď vás práve nepália. To je veľmi dôležité, pretože samozrejme sa vždy nájde niečo, čo nie je úplne perfektné, ale prečo o tom hovoriť, vŕtať sa v tom a len si tým kaziť náladu. Ak niečo negatívne vytiahne niekto z vašich blízkych, skrátka otočte reč na pozitívne veci a všetko bude skvelé!

Panna
Karta Dve palice
prezrádza, že vás láka cestovanie, milé Panny. Môže to znamenať, že si doprajete poriadnu dovolenku už teraz na Veľkú noc, ak k tomu máte trochu možnosť. Jar je ideálny čas spoznávať cudzie krajiny ešte pred hlavnou turistickou sezónou a určite si užijete slniečko a krásne rozkvitnutú prírodu. Veľkonočný predĺžený víkend v nejakej zaujímavej európskej krajine vám určite prinesie nezabudnuteľné zážitky, a práve niečo také teraz potrebujete, aby ste sa dobili novú energiu. Ale pokojne bude stačiť aj skromnejšia verzia v podobe víkendového poznávacieho sviatočného výletu niekde po Česku. Tiež už máte chuť začať intenzívne premýšľať nad letnou dovolenkou, takže časť sviatkov s radosťou zasvätíte plánovaniu vašich letných zážitkov. Máte veľa lákavých predstáv o tom, čo by ste chceli vidieť alebo . Skrátka už potrebujete vypadnúť za hranice všedných dní a tiež si rozšíriť obzory vďaka tomu, čo zaujímavé navštívite a uvidíte!

Váhy
Karta Šesť mincí
veští, že počas sviatkov vám nebudú chýbať financie a môžete si dopriať hojnosť a to, po čom túžite. A to je vynikajúca správa, milé Váhy! Nebude to však žiadny zázrak ani výhra, ale výsledok vašej systematickej práce, ktorá konečne prinesie ovocie. Šťastena vám konečne dopraje to, čo si zaslúžite a zaistí vám pred sviatkami dostatočné zisky, ktoré potrebujete na to, aby ste uskutočnili svoje sviatočné plány. A samozrejme keď už sa vám bude dariť, tiež budete veľkorysí k svojmu okoliu a nebudete šetriť pohostinnosťou k príbuzným a priateľom. Môžete sa tešiť, že konečne nemusíte počítať, ako vyjdete s rozpočtom, ale pokojne si doprajete nejaké tie nákupy len tak pre radosť! Zaslúžite si predsa byť na seba dobrí a dopriať si, keď si to môžete dovoliť! A samozrejme tiež dopriať svojej rodine, to je samo sebou! A na oplátku k vám budú aj vaši blízki a vaši priatelia veľkorysí a štedrí, takže to, čo budete dávať, nakoniec tiež dostanete späť! A to je skvelé!

Škorpión
Karta Sedem pohárov
vám prináša veľa možností, že až budete mať problém si vybrať, čo by ste počas sviatkov vlastne chceli robiť a s kým byť. Nakoniec sa však ukáže, že veľká časť týchto plánov a nápadov boli skôr ilúzie a nie je príliš reálne to uskutočniť. Preto rozhodne neurobíte chybu, ak sa budete radšej držať nohami na pevnej zemi, milé Škorpióny. Namiesto snívania o vzdušných zámkoch si skrátka niečo vyberte a zorganizujte a potom sa už toho držte. Je to určite lepšie, než si komplikovať život nerozhodnosťou a úvahami ako keby. Zvlášť v prípade, že sú do toho zapojení iní ľudia alebo dokonca milostný vzťah! Držte sa skrátka kontaktu s realitou a verte tomu, že pokiaľ niečo vyzerá príliš dobre, než aby to bola pravda, potom to zrejme vnímate cez ružové okuliare! Veľkonočné sviatky si najlepšie užijete vtedy, keď od nich nebudete čakať príliš veľa a namiesto zázrakov sa uspokojíte s reálnymi možnosťami, aj keď vám možno pripadajú trošku šedivé a nudné. Ale nakoniec si to aj tak užijete!

Strelec
Karta Páža pohárov
naznačuje, že tieto jarné sviatky budú veľmi priaznivé pre rozvoj vašich vzťahov, milí Strelci! Konečne si urobíte čas na ľudí, ktorí sú vám blízki, či už je to rodina alebo váš partner, a budete sa im venovať oveľa viac, než koľko vám bežne dovoľuje váš každodenný rozvrh. Tiež si konečne nájdete čas sa poriadne porozprávať o pocitoch a o veciach, ktoré sú pre vás dôležité. Možno budete prekvapení, čo všetko si uvedomíte a ako to prehĺbi vaše vzťahy. Tam, kde boli nezhody a napätie, sa konečne dočkáte porozumenia, zmierenia a súladu! Je však dôležité, aby ste otvorili svoje srdce láske, pochopeniu a ústretovosti. Potom pôjde všetko vo vzťahoch naozaj ľahko a hladko! Veľa Strelcov si tieto sviatky užije v duchu zamilovanosti a romantiky! Ak ste nezadaní, môžete sa tešiť na krásne a nežné zblíženie so zaujímavým náprotivkom! A tiež zadaným Strelcom tarot sľubuje, že vám bude počas jarných sviatkov vo vašom zväzku všetko krásne klapať!

Kozorožec
Karta Deväť palíc
ukazuje, že sa o niečo snažíte, ale proti vám sa stále stavajú akési prekážky. Či už sa to týka čohokoľvek vo vašom osobnom živote alebo možno aj v práci, budete mať pocit, že stále musíte za niečo bojovať a na niečom tvrdo pracujete, ale rovnako ako keby to bolo zbytočné. Ako Kozorožce ste cieľavedomí, takže sa len tak ľahko nevzdáte, keď už sa do niečoho raz pustíte. Ale teraz sa budete cítiť skutočne vyčerpane a premýšľať, či predsa len nebude lepšie to vzdať a skúsiť to inak. Najviac vám pomôže, keď si urobíte voľnú Veľkú noc a doprajete si pokoj a relaxáciu. Že vám doma nevychádza všetko podľa vašich predstáv a realita je vzdialená vašim plánom? Neriešte to a nechajte to byť! Pokiaľ to tak vyhovuje ostatným členom rodiny, potom si aj vy dajte pohov. Cítite napätie, ktoré však pramení z toho, že určitým veciam prikladáte príliš veľkú dôležitosť. Uvoľnite sa a doprajte si odpočinok, nemusí predsa byť vždy všetko perfektné!

Vodnár
Karta Mág
vám pripomína, že svoj život máte vo svojich rukách oveľa viac, než si myslíte, milí Vodnári! O týchto sviatkoch sa vám konečne podarí si naplno uvedomiť, aké široké sú vaše možnosti, a že toho nie je veľa, čo by vás skutočne obmedzovalo! Občas totiž máte sklon vidieť sa ako obeť okolností, ktoré vám pripadajú, že ich nemôžete nijako zmeniť. Ale možnosti existujú, ide len o to, z akého uhla pohľadu sa na veci pozriete. S trochou šikovnosti a jasnými cieľmi sa zrazu mnoho vecí bude javiť úplne inak, len to chce odvahu a sebadôveru. A predovšetkým je nevyhnutné, aby ste si ujasnili, aké sú vlastne vaše priority a skutočné priania. Keď totiž niečo naozaj chcete, možnosti sa určite objavia a niektoré si aj sami vytvoríte tam, kde ste ich doposiaľ nevideli. A to sa týka všetkých oblastí života, či už vás trápi práca, financie alebo vzťahy. Uvedomíte si, že realitu okolo vás máte možnosť ovplyvňovať takmer ako skutoční mágovia. Sila myšlienok je totiž obrovská a prinesie vám to, čo si prajete!

Ryby
Karta Kráľ pohárov
vám veští nádherné sviatky jari, ktoré budú plné lásky, súladu a krásnych medziľudských vzťahov! Na tom sa budete z veľkej časti podieľať aj vy sami, milé Rybky, vďaka vašej láskyplnej starostlivosti a porozumeniu, ktoré venujete vášmu okruhu blízkych. Všetci budú vedieť, že sa na vás môžu spoľahnúť a že im dokážete byť oporou. To je zároveň aj veľká zodpovednosť, a to vy dobre viete. Inokedy by vám to možno pripadalo trochu zaťažujúce, ale teraz si budete užívať, že tu môžete byť pre ostatných, robiť im radosť, rozdávať lásku a všestranne ich podporovať. Či už ide o vášho partnera, deti, príbuzných alebo aj vašich dobrých priateľov. Budete skrátka žiť pre vzťahy a užívať si, že môžete byť veľkorysí a štedrí. V kruhu svojich blízkych sa budete cítiť zo všetkého najlepšie a budú pre vás na prvom mieste. Lásku budete dávať najavo nielen slovami, ale aj praktickými činmi, ktoré sa budú ceniť. Urobí vám radosť, že môžete podporiť ľudí, ktorých máte radi a na ktorých vám záleží.