Veľkonočný tarotový horoskop

Ako si užijete sviatky jari? Čaká vás rodinná pohoda alebo pracovný nápor? Karty poznajú odpoveď!

Baran

Karta Kráľovná mincí vám veští domáce pohodlie a hojnosť všetkého, čo k sviatkom patrí. O financie našťastie nebudete mať núdzu, takže si budete môcť dopriať všetko, na čo budete mať chuť. Bude vás baviť starať sa o vašich blízkych a rozmaznávať treba dobrým jedlom, koláčmi alebo sladkosťami. Hoci núdza vám určite nehrozí, tak vás ani nenapadne nechať sa zviesť k bezhraničnému míňaniu a každú korunu si dobre postrážite. To, že vám nič nechýba, predsa ešte neznamená, že budete míňať viac ako musíte. Váš prístup bude veľmi konštruktívny a vďaka nemu si môžete užívať pocit bohatstva nielen teraz počas sviatkov, ale aj potom vo všedných dňoch. Hojnosť totiž nie je len o tom veľa zarábať, ale predovšetkým múdro hospodáriť s tým, čo máte. A tiež naplánovať rodinný rozpočet takým spôsobom, že vám nič nebude chýbať, ale napriek tomu budú vaše zdroje využité efektívne a sporivo. Toto všetko bude základom dobrej sviatočnej nálady a pohody.

Býk

Karta Tri poháre vám sľubuje krásne sviatky prežité v kruhu ľudí, ktorých máte radi a s ktorými si dobre rozumiete, takže si vždy spolu užijete skvelú náladu a zábavu. A poriadne to oslávite so všetkým, čo k tomu patrí, dobré jedlo a nápoje nevynímajúc. Nemusí to však byť nutne len vaša rodina, niektoré Býky sa budú lepšie cítiť skôr v spoločnosti vašich dobrých priateľov. Ale nech už sa rozhodnete prežiť sviatky s kýmkoľvek, uistite sa, že sú to ľudia, s ktorými sa môžete skutočne uvoľniť a byť sami sebou. Túžite predsa po spontánnej a veselej zábave a nie sa musieť pred niekým pretvarovať, takže z návštev neobľúbených príbuzných bude lepšie sa radšej nejako vyhovoriť. Priateľská stretnutie alebo malé rodinné posedenie bude zároveň skvelou príležitosťou, aby ste sa trošku pochválili nedávnymi pracovnými úspechmi a patrične ich oslávili. Táto Veľká noc pre vás bude skrátka veľmi príjemná a prinesie vám veľa nádherných zážitkov!

Blíženci

Karta Štyri mince ukazuje, že máte trochu obavy o svoj majetok, zázemie a bezpečie, a tieto pocity neistoty vás budú počas sviatkov celkom výrazne prenasledovať. Pritom to však nemá nejaký racionálny základ a v skutočnosti vám nič nehrozí, len sa u vás prejavujú pesimistické myšlienky a obavy z budúcnosti. Radšej teda budete šetriť financie, aj keď by ste nemuseli, a snažíte sa myslieť na zadné dvierka vždy a všade. To trochu poznačí vašu sviatočnú atmosféru, je pre vás v tejto dobe ťažké sa uvoľniť a zahodiť starosti. Sčasti za to môže aj krízové ​​obdobie v spoločnosti a ekonomike, to vám práve optimizmus nepridáva. Kľúč k nájdeniu spokojnosti a pohody však spočíva jedine vo vnútri vašej vlastnej duše! Ide o to, že sa obávate akýchkoľvek zmien, aj keď tie môžu byť v skutočnosti nakoniec pozitívne. Keď sa zbavíte strachu a lipnutia na minulosti, oveľa ľahšie sa vám budú do života prijímať novinky a užijete si viac životnej pohody. A to aj na Veľkú noc!

Rak    

Karta Osem palíc vám do života prináša rýchly vývoj situácií, dynamický pohyb dopredu a množstvo pozitívnych noviniek. Veľká noc pre vás teda bude celkom akčná, možno sčasti aj pracovná, ale bude sa to týkať projektu, ktorý vás baví a motivuje. Nudiť sa rozhodne nebudete a nečinnosť vás neláka. Koniec koncov je jar, a jarná energia teraz naplno zaúraduje aj vo vašom živote! Na sviatky si s radosťou naplánujete bohatý program a plne využijete všetok voľný čas. Môžete sa však tešiť aj na prevratné novinky a dobré správy z vášho okolia. Veci, ktoré sa dlho nemohli pohnúť z miesta, sa teraz konečne začnú riešiť, a príjemne vás prekvapia, ako rýchlo a priaznivo sa veci vyvíjajú! Všetko má svoj čas a zistíte, že možno stačilo len chvíľu počkať a nakoniec sa záležitosti samé dajú do pohybu! Sviatky v znamení životodarnej energie dobrých správ si užijete naplno a začnete si s radosťou robiť aj nové plány do budúcnosti!

Lev

Karta Veľkňažka podnecuje vašu intuíciu a prináša vám kontakt s neviditeľným svetom! Tieto jarné sviatky vám teda možno ukážu znamenia, ktoré vám pomôžu sa ďalej rozhodovať vo svojom živote. Ak si teraz riešite nejaké rozhodovanie alebo problém, oplatí sa nájsť si počas sviatkov trochu času osamote a vyložiť si napríklad karty alebo sa pozrieť na horoskopy. Ale niektorí Levy sa zaobídu aj bez toho a informácie z vyšších sfér k vám prídu samy od seba! Pýtate sa, ako ich poznáte a rozšifrujete? Bude to jednoduché, kľúčom k poznaniu tajomných posolstiev nie je nič iné ako váš vlastný pocit! Keď si všimnete niečo neobvyklé a mystické, napríklad opakujúce sa čísla na hodinkách, alebo vám na prechádzke skríži cestu nejaké zviera, budete určite hneď vedieť, že je to ono. A keď si spomeniete, nad čím ste práve v tej chvíli premýšľali, intuícia vám určite dá správnu odpoveď! Táto Veľká noc pre vás skrátka bude tak trochu mystická a môže dať vášmu životu nový smer!

Panna

Karta Páže pohárov vám sľubuje láskyplnú a príjemnú atmosféru u vás doma počas jarných sviatkov. Táto krásna karta veštia harmóniu a pohodu v partnerských vzťahoch, takže s vašim životným partnerom sa ľahko naladíte na jednu vlnu a jarná romantika u vás určite nebude chýbať! Nezadaným Pannám navyše sľubuje veľkú šancu na nežné a romantické zblíženie. Bude to najskôr niekto, koho už poznáte, a vzťah sa bude vyvíjať opatrne a postupne! Neha a láskavosť však budú mať svoje miesto aj v rodinných vzťahoch spoločne s empatiou a porozumením. Niekedy to s niektorými príbuznými chce trochu viac času nájsť si k sebe cestu, ale tá šanca a cesta tam určite niekde je! Ide len o to vedieť sa naladiť na to, ako asi veci prežíva ten druhý, ako sa cíti a čo je preňho dôležité. Nie každý otvorí svoju dušu hneď na počkanie, ale o to väčšie poklady sa v nej možno skrývajú, aj keď ste ich možno po dlhé roky prehliadali a neobjavili!

Váhy

Karta Eso pohárov vám veští nádhernú Veľkú noc plnú lásky, citov a súladu. A to platí ako v partnerskom živote, tak aj v rodinných vzťahoch! Naplno si užijete sviatočné voľno a pohodu v spoločnosti ľudí, ktorých máte radi a ktorí idú vášmu srdcu blízki. A ak ste nezadaní, veštia vám táto krásna tarotová karta dokonca aj šancu na naplňujúce milostné stretnutie. No kto by sa na niečo také netešil! Jar je predsa časom lásky a práve vy teraz máte šancu si ju užiť naplno! Veľmi dôležité však budú aj vzťahy s vašimi blízkymi, ktoré sa ponesú v duchu vzájomného porozumenia a prinesú vám nezabudnuteľné spoločné zážitky! Nezabúdajte dávať svojim najdrahším najavo, ako veľmi ich máte radi a ako sú vo vašom živote dôležití. To je niečo, na čo sa v bežnom každodennom zhone často zabúda, a práve sviatky sú jedinečná šanca to napraviť a ukázať vašej rodine vašu náklonnosť, nech sa môžu vaše vzťahy ďalej rozvíjať a prehlbovať.

Škorpión

Karta Deväť pohárov vám prináša nádherné prežitie jarných sviatkov plnej lásky a harmónie. Budete si užívať hojnosť všetkého, na čo by ste len mohli pomyslieť a nič vám nebude chýbať. Veľká noc bude skrátka bohatá po všetkých stránkach, ako tej hmotnej a finančnej, tak aj po stránke vzťahov a domácej pohody. Máte sa teda naozaj na čo tešiť, milé Škorpióny! Jeden jediný háčik môže spočívať v tom, nech si túto pohodovú atmosféru zbytočne nekazíte! Pýtate sa ako? Predsa vyťahovaním starých problémov, ktoré vás teraz nijako nepália. Kostlivci nech zostanú pekne v skrini! Možno máte pocit, že teraz by sa išlo o niektorých veciach porozprávať a konečne ich uzavrieť, ale verte tomu, že by sa tým nič nevyriešilo. A koniec koncov, možno to môžete nechať úplne byť. Veci sa časom vyriešia aj samy a teraz je potrebné sústrediť sa na to krásne, čo k vám prichádza, vychutnávať si naplno dary jari a krásy života! Buďte osudu vďační za takú bohatú nádielku a užívajte si ju bez starostí!

Strelec

Karta Páže mincí má pre vás mimoriadne zaujímavú a sľubnú veštbu! Hovorí totiž o zrodení niečoho nového a krásneho vo vašom živote – a to môže byť ako doslova, tak aj v prenesenom zmysle. Niektorým Strelcom, a hlavne Strelkyniam, veští táto karta skorý príchod nového člena do vašej rodiny! Tak čo, tešíte sa? Páža mincí však má aj iné významy a sľubuje vám rast a rozvoj niečoho krásneho vo vašom živote, o čo sa budete s radosťou starať. To môže byť pokojne aj nový podnikateľský projekt, ktorý vás bude baviť a časom vám vynesie aj slušné zárobky. Alebo tiež šanca získať nové a krásne bývanie! A možno si ho tiež pekne prerobiť presne podľa vášho vkusu. Veľká noc pre vás bude jednoznačne znamenať prípravy na niečo krásne, čo príde v budúcnosti. Budete si ich užívať s radosťou a s tešením sa na to, čo príde už v blízkej dobe. Radosť z plánovania vás naplní dobrou náladou a nádejou do ďalších dní.

Kozorožec

Karta Päť pohárov naznačuje, že v nejakej záležitosti máte výčitky svedomia, že ste niečo mohli urobiť inak a lepšie. Týka sa to pravdepodobne vzťahov, či už partnerských, rodinných, priateľských alebo iných. Taká pesimistická nálada vám práve nepridá na dobrej nálade zo sviatkov a vlastne možno v niektorých chvíľach ani nemáte chuť oslavovať. Ale to by predsa bola veľká škoda! Plakať nad rozliatym mliekom vôbec nikam nevedie! A to tým skôr, že sa v skutočnosti nič zas tak tragického nestalo, len to vo svojej hlave nafukujete do obrích rozmerov. Ste na seba príliš nároční. Nech už sa jedná o čokoľvek, druhá strana vám pravdepodobne už dávno odpustila a vy by ste to tiež mali prestať riešiť. Skúste žiť tu a teraz a nerozpitvávať už udalosti z minulosti. A už vôbec sa nezamýšľať nad tým, čo by bolo keby. Veci sú presne také, ako majú byť, a nedejú sa náhodou! Z minulosti si môžete vziať ponaučenie do budúcnosti, ale to je všetko!

Vodnár

Karta Trpezlivosť vám veštia sviatky plné pohody a pokoja. Konečne nie je kam sa ponáhľať a môžete sa na chvíľu zastaviť a len tak si užívať život. Práve naopak, zo stresu a ponáhľania by teraz bolo viac škody ako úžitku. Zbrklé riešenie čohokoľvek, či už v práci, doma alebo v rodine, vám tak akurát prirobí prácu navyše, ale vôbec žiadny iný prínos z toho nebude. Nechajte život, nech sa pomaly a v kľude vyvíja svojim vlastným tempom. Nepodliehajte falošnému pocitu, že keď nebudete nič aktívne robiť, na ničom usilovne pracovať a o nič sa snažiť, o niečo v živote prídete. Opak je pravdou. Prísť naopak môžete o jedinečné chvíle jarnej pohody, keď sa necháte stiahnuť pokušením k hektickému životnému tempu! Tak si teda užívajte sviatočnú atmosféru a odpočinok, a vôbec nič neriešte. Nechajte veci, nech sa vyvíja svojim vlastným prirodzeným tempom. To platí aj pre medziľudské vzťahy a lásku. Najlepšia univerzálna rada pre tieto sviatky znie, netlačiť v ničom na pílu a zachovať si vnútorný pokoj!

Ryby

Karta Veľkňaz vám pri týchto jarných sviatkoch pripomína hlbšiu duchovnú múdrosť a morálne zásady. Veľký význam má hlavne pre tých z vás, ktorí ste veriaci alebo žijete duchovným životom, zaoberáte sa spiritualitou. Nech sú vaše vyznania a viera ktorékoľvek, tieto sviatky jari pre vás budú mať hlbší význam. A ak nie ste práve kresťanského založenia, potom si iste všimnete posvätnú jarnú silu prírody a všadeprítomného prebúdzajúceho sa života. Tarotová karta Veľkňaz vám pripomína, kto sú vaši duchovní učitelia. Ich podoby môžu byť rôzne, od kňaza v kostole, cez duchovného guru až po múdreho dedka a jeho životné skúsenosti. Teraz je čas pripomenúť si ich múdrosti, ktoré ste sa od nich naučili, a snažiť sa čo najviac ich uplatniť vo vašom každodennom živote. A vo sviatočných dňoch by to malo platiť ešte o to viac, veď inokedy si možno nájsť toľko času na duchovný rast a rozvoj!