Valentínsky tarotový horoskop 2023

Prinesie vám Valentín, ktorý nastane už budúci utorok (14.2.), veľkú lásku? Ktoré znamenia sa môžu tešiť na romantický večer? Karty vám to prezradia!

Baran
Karta Kráľ mincí
vám sľubuje domáci pokoj a pohodu v spoločnosti vášho miláčika. Barani teraz na Valentína nemusí plánovať nič zložité, pretože si rovnako najlepšie užijete pohodlie a krásny pocit stability byť len tak vo dvojici. Sviatok lásky však poskytuje aj ďalšie príležitosti – najskôr si túžite so svojou polovičkou pohovoriť o niečom dôležitom týkajúcom sa vašej spoločnej budúcnosti. Aj keď pôjde o rýdzo praktické otázky typu bývania alebo spoločných financií, rovnako je vhodná doba spojiť to práve s romantickým večerom. Hneď sa bude lepšie premýšľať aj o komplikovanejších záležitostiach, ktoré si vyžadujú zodpovedný prístup. Nezabudnite preto na fľašu dobrého vína, niečo chutné na jedlo a samozrejme atmosféru dotvoria sviečky. Spoločné záväzky do budúcnosti sú vážna vec, ale rozprávať sa o nich má svoje romantické kúzlo, ktoré len tak ľahko inokedy nezopakujete!

Býk
Karta Blázon
vás nabáda vypraviť sa o sviatku zamilovaných za hranice všedných dní! Aj keď ste ako Býky pokojnej a zodpovednej povahy, teraz nastal ten správny čas urobiť niečo neobvyklé a prekvapiť vášho miláčika niečím krásne bláznivým! Že nemáte nápady? Popustite uzdu fantázií, alebo ešte lepšie, pokúste sa zistiť, aké sú najšialenejšie fantázie vášho milovaného alebo milovanej. A práve pre ich uskutočnenie teraz nastal ten správny čas! Možno to budú erotické zážitky na neobvyklom mieste, experimenty v posteli alebo napríklad romantický výlet na miesto vašich snov! A ak ste nezadaní, potom je posolstvo karty Blázon jasné – odhoďte obavy a konvencie a využite netradičné možnosti na zoznámenie! A čo tak prijať trochu bláznivé pozvanie na rande naslepo? Láska môže byť aj zábava, tak si to poriadne užite, nebojte sa odviazať a poriadne to na Valentína roztočiť!

Blíženci
Karta Hviezda
vám prináša krásne posolstvo plné nádeje na veľkú lásku a romantickú zamilovanosť. Tohtoročný Valentín bude stáť za to, milí Blíženci! Ak ste zadaní, stavte na to, čo vás s partnerom spája, či už je to rovnaký vkus, záľuby, čokoľvek, čo zdieľate. Spoločný romantický večer na vašom obľúbenom a výnimočnom mieste, muzika, ktorú obaja milujete, alebo film, ktorý pre vás znamená spoločné spomienky a emócie – presne toto vás na Valentína najviac zblíži! A pre nezadaných Blížencov má karta Hviezda tú úplne najlepšiu správu, po vašom boku sa konečne objaví presne taký človek, po akom už dlho túžite! Budete spoločne zdieľať vaše najhlbšie životné ideály, predstavy o živote, svetonázor, a hlavne plány do budúcnosti. Tak neprehliadnite tohto ideálneho partnera, možno sa bude trošku nenápadne ukrývať napríklad medzi vašimi kamarátmi, alebo vás na prvý pohľad príliš nezaujme, ale potom vás prekvapí!

Rak
Karta Mág
vám tajomne naznačuje, že vaše milostné šťastie máte vo svojich rukách! Vy ste tým človekom, kto ovplyvňuje dianie vo vašom živote a priťahujete si svojimi prianiami presne to, po čom túžite! Keď si vysnívate ideálneho partnera a budete na tento svoj sen intenzívne myslieť, potom sa prejavia vaše skryté magické schopnosti a presne taký človek sa ukáže vo vašom živote. Ako Raky ste citlivé duše, ktoré túžia po veľkej láske, takže iste viete, čo by sa vám najviac páčilo a po čom baží vaše srdce. Takže veľkú lásku máte na dosah ruky, a práve teraz na Valentína ju môžete stretnúť! Alebo už ste ju dávno našli? Tým lepšie, takže teraz môžete využiť svoje magické sily na to, aby ste pritiahli svojim prianím ideálne okolnosti pre jedinečný romantický večer. Všetko sa bude vyvíjať krásne podľa vašich plánov, stačí len pevne veriť, že vaše predstavy sa stanú nádhernou skutočnosťou!

Lev
Karta Päť pohárov
môže Levom prirobiť pár vrások na čele, pretože ukazuje sklon trápiť sa kvôli starým citovým záležitostiam z minula, ktoré sa nepodarili. Romantická valentínska nálada a srdiečka všade okolo vám môžu pripomenúť napríklad nejaký minulý rozchod alebo partnerskú hádku. Celkom ľahko sa necháte uniesť chmúrnou náladou a ľútosťou nad vecami, ktoré už nemôžete zmeniť, a nakoniec to ani nevadí. Čo bolo, to bolo, teraz žijete v prítomnosti a pred vami je šanca na romantický večer, tak si ju nenechajte ujsť! Možno to nebude všetko podľa vašich veľkolepých levích predstáv, ale láska si nájde cestu do vášho života, nech sa deje čokoľvek. Možno vás tiež trápi, že sa vám nepodarilo zorganizovať večer tak perfektne ako ste chceli, ale vaša milá polovička to aj tak ocení a najdôležitejšie bude, že môžete byť spolu a urobiť si jeden na druhého čas. Aj keby to bolo treba len cez telefón!

Panna
Karta Štyri palice
je veľmi príjemná a sľubuje vám krásny valentínsky večer plný zábavy a skvelej nálady. Pokiaľ práve nemáte partnera, bude vynikajúci nápad vyraziť na večierok s priateľmi, a vyjsť tak v ústrety príležitostiam k novému zoznámeniu. Tak čo, milé nezadané Panny, viete už, kto vo vašom okolí organizuje valentínsku singles party? Ak nie, potom je najvyšší čas to zistiť! Alebo máte radšej pokoj a odviažete sa skôr na internetovom chate v pokoji domova? Tak ako tak, nevyhýbajte sa zoznamovaniu s kýmkoľvek sympatickým. Nemusíte hneď čakať lásku ako trám, ale minimálne to bude zábava! A baviť by sa mali aj zadané Panny, aj keď inak! Čo tak vyjsť si s vašou polovičkou treba zatancovať? Alebo si urobiť krásny výlet niekam, kde sa niečo zaujímavé deje? Bude vás baviť nielen byť spolu sami dvaja, ale tiež si užívať zábavu a skvelú atmosféru vonku medzi ľuďmi, tak si to doprajte!Váhy
Karta Mesiac
vám veští veľa romantiky a valentínskej kúzelnej atmosféry, milé Váhy! Ale zároveň vás tiež varuje, aby ste sa nenechali oklamať preludmi o láske a falošným kúzlom! Platí to hlavne pri zoznamovaní. Môžete si užívať spoločnosť úžasne vyzerajúceho a zaujímavého náprotivku, ale nemaľujte si príliš skoro sny o krásnej spoločnej budúcnosti. Radšej si jednoducho užívajte prítomný okamih, romantiku a valentínske flirtovanie! Zamilovať sa bude ľahké, ale berte to predsa len trošku s rezervou. Ale ani zadané Váhy by si nemali o Valentínovi robiť príliš veľké ilúzie. Keď váš miláčik namiesto romantickej žiadosti o ruku, ktorú ste si napríklad vysnívali, začne hovoriť o problémoch v práci alebo pokazenom aute, nebude vás to príliš mrzieť! Užívať si romantické chvíle je nádherné, ale život má aj svoje prozaické chvíľky, a to aj na Valentína. A naopak, ak chcete, môže byť každý deň sviatkom zamilovaných!

Škorpión
Karta Páže palicou
vám prináša na sviatok zamilovaných novú sviežu energiu, optimizmus a skvelú náladu. Máte chuť ísť si v láske za svojimi snami a veríte, že všetko bude jedine krásne a ešte krajšie! Pre nezadaných Škorpiónov to znamená novú známosť a nádhernú zamilovanosť! Valentínsku romantickú atmosféru si teda môžete užívať plnými dúškami a môžete sa tešiť na nádherné zážitky, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Ale dôvody na radosť majú aj zadaní Škorpióny! S miláčikom budete zdieľať dobrú náladu a optimistický prístup k životu, takže vás bude baviť nielen užívať si krásne romantické chvíľky, ale tiež si spoločne robiť plány do budúcna. Nemusí to byť hneď niečo veľké, poteší pokojne aj to, že sa spoločne môžete tešiť na budúci víkendový výlet na hory alebo napríklad letnú dovolenku na chalupe. Je krásne mať veci, ktoré vás spájajú a sľubujú vám príjemné zážitky aj v budúcnosti.

Strelec
Karta Päť mincí
veští isté komplikácie, kvôli ktorým budete musieť trošku zľaviť zo svojich predstáv o tom, ako si užijete sviatok lásky. Bude to samozrejme finančného charakteru a možno si uvedomíte, že nesmiete preceniť svoje možnosti a príliš utrácať, alebo vás zaskočia nejaké neplánované výdavky. Ale nezúfajte, veď o tom to predsa nie je! Práve naopak, skutočnú lásku najlepšie preverí otázka, či viete držať spolu aj v časoch núdze. Aspoň máte príležitosť improvizovať, a tak vykúzliť nádherného Valentína takmer zadarmo. Aj keď to bude znamenať, že romantickú večeru si uvaríte z toho, čo bolo práve v akcii! A ak by sa náhodou stalo, že váš náprotivok bude zmenou plánov príliš rozladený a skromnejší program mu stačiť nebude, môžete to brať ako preverenie jeho či jej kvalít. Ten, kto o vás naozaj stojí, bude rád, že ste spolu a bude mu jedno kde ste a ako hlboko máte do vrecka!

Kozorožec
Karta Cisárovná
má pre vás mimoriadne krásnu valentínsku veštbu, milí Kozorožce. Hociktoré iné znamenie vám bude vaše šťastie ticho závidieť! Cisárovná totiž hovorí o veľkej láske, krásnom domove a šťastnej rodine, takže po svojom boku budete mať partnera, ktorý to s vami myslí naozaj vážne a má to budúcnosť! Ak ste spolu už dlhšiu dobu, potom možno práve tohtoročný Valentín prinesie otázku založenia rodiny alebo obstarania ďalšieho potomka. Tak čo, tešíte sa? Zaujímavé to však bude aj v čerstvých milostných vzťahoch! Možno vám to môže pripadať zatiaľ trochu skoro, ale objavia sa otázky okolo možného bábätka a či si niečo také dokážete predstaviť. Vaše srdce vám určite dá na túto otázku jednoznačnú intuitívnu odpoveď! Ale to neznamená, že úplne každý Kozorožec musí snívať o rodine. Napríklad túžite skôr po pohodovej a pokojnej dvojčlennej domácnosti naplnenej vzájomnou starostlivosťou!

Vodnár
Karta Dve mince
vám pripomína starú dobrú pravdu o tom, že život je zmena. Ale čo to môže znamenať na Valentína, milí Vodnári? Máte snáď opustiť svojho partnera a skúsiť šťastie o dom ďalej? No, ak váš vzťah už nejakú dobu neklape, potom aj toto môže byť riešenie, a Valentín ideálna príležitosť na nové zoznámenie. Ale pre väčšinu Vodnárov to znamená jediné – urobiť si krásny večer v trošku inom štýle, než ste zvyknutí. Nebojte sa trošku experimentovať a namiesto okukanej gýčovitej romantiky si urobte napríklad zábavný výlet vo dvojici na nejaké veľmi zvláštne a výnimočné miesto. Ako Vodnári oplývate bujnou fantáziou, takže rady a inšpiráciu určite nepotrebujete, skôr sa rozhodnúť, ktoré z tých desiatich neobvyklých miest, ktoré vás práve napadli, bude najlepšie! To už je však len na vás, ale samozrejme nezabudnite vziať do úvahy aj vkus vašej milovanej polovičky!

Ryby
Karta Kráľovná palicou
vás na Valentína nabije novou energiou, vášňou a chuťou zvádzať! Ryby si tento výnimočný večer užijú skutočne naplno a nemáte zábrany robiť to, čo vás baví a páči sa vám. S radosťou tiež prevezmete iniciatívu a váš miláčik bude možno príjemne prekvapený vašimi vzrušujúcimi nápadmi! Ak ste práve nezadaní, osamelosti na Valentína sa obávať nemusíte, pretože z vás bude vyžarovať erotický náboj a optimistická nálada, takže si svojim jedinečným kúzlom určite podmaníte toho, koho si vyhliadnete! Aj keď zvyčajne ste skôr plachej a tichšej povahy, teraz sa budete držať hesla, že keď človek po niečom túži, mal by to dať najavo a nečakať, či si to ten druhý náhodou všimne. A tento prístup sa vám oplatí, určite okolo vás budú krúžiť davy obdivovateľov a môžete si vyberať! Láske a zbližovaniu teda nič nestojí v ceste a sviatok zamilovaných si vychutnáte plnými dúškami!