Valentínsky tarotový horoskop

Užijete si romantického alebo vášnivého Valentína? Nájdete konečne novú lásku? Vyriešite partnerské nezhody? Tarotové karty vám to prezradia!

Baran

Karta Cisár ukazuje, že ste teraz v láske veľmi priebojní a plní energie, takže o Valentínovi prevezmete iniciatívu do svojich rúk. Klobúk dole pred vašou odvahou, milí Barani, hlavne pokiaľ ide o zoznamovanie a zbližovanie! Ale na druhej strane, pozor nech prílišnou iniciatívou svoj nádejný náprotivok neodradíte. Budete totiž pôsobiť celkom nekompromisne, takže sa môže začať celkom oprávnene obávať, nech takí nie ste aj vo vzťahu! Radšej nechajte veciam voľný priebeh a nesnažte sa vždy všetko riadiť a byť pánmi situácie! To isté však platí o Valentínovi aj pre zadaných Baranov! Budete sa snažiť pre svoj náprotivok zorganizovať perfektný program, ale otázka je, či to robíte skutočne pre neho, alebo skôr pre seba! Pokiaľ to prvé, potom by ste mali tiež trošku viac začať počúvať jeho či jej požiadavky a priania. V láske skrátka nemôže byť jeden vládca a druhý podriadený. Teda, pokiaľ samozrejme neholdujete dominantne submisívnym hrám, to by potom bolo v poriadku!

Býk

Karta Osem mečov prezrádza, že v láske čelíte nejakej celkom zamotanej situácii, ktorá vás trápi a ťažko z nej hľadáte cestu von, milé Býky. Teraz o Valentínovi si budete musieť priznať, že ste sa do toho možno už až príliš zamotali a búchate sa stále dookola v tých istých myšlienkach! Či už ste osamelí a stále nie a nie prelomiť ten bludný kruh neúspešných známostí, alebo máte síce partnera, ale sužujú vás nejaké pochybnosti alebo nesúlad. Možno sa jedná o vážne veci, ale pokojne to môžu byť aj úplné banality, lenže práve také, ktoré stoja v ceste úspešnému vzťahu. Ako napríklad rozdielne záľuby vo voľnom čase, rôzny politický názor alebo preferencie v posteli. Nech už má to, čo vás trápi, akúkoľvek podobu, skúste sa o tom porozprávať s niekým z priateľov, komu dôverujete, skôr než s náprotivkom, ktorý bude samozrejme zaujatý. Možno stačí zmeniť len nejaké drobnosti a nájdete už tento rok na Valentína nový krásny vzťah, ktorý vám vydrží, alebo nový súlad a porozumenie s vašim dlhoročným partnerom!

Blíženci

Karta Desať pohárov je priam nádherná a veštia vám krásneho a šťastného Valentína, milí Blíženci! Budete si užívať krásne chvíle po boku vášho milovaného náprotivku a spoločne zažijete veľa radosti, veselosti a dobrej nálady, ale samozrejme aj romantiky! Bude to skôr o súlade a vzájomnom porozumení, erotika nebude tentoraz na prvom mieste, ale to nevadí. A ak máte deti, môže byť napodiv dobrý nápad naplánovať si na valentínske popoludnie nejaký spoločný výlet, napríklad do cukrárne, a užiť si to všetci spoločne, namiesto toho, aby ste premýšľali, kam pre tento večer vaše ratolesti odložiť! Veď Valentín je predsa o láske a vy sa máte všetci radi, na tom nie je čo riešiť! Deti budú mať zážitok, vy si to tiež príjemne užijete a na pokoj vo dvojici si môžete nájsť čas na zmenu inokedy. Nezadaní Blíženci sa môžu tešiť na krásne zoznámenie, ale je dosť možné aj to, že sa viac zblížite s niekým z priateľov či známych, skrátka s človekom, ktorého už nejaký čas poznáte a rozumiete si!

Rak

Karta Štyri mince ukazuje, že si v láske veľa zakladáte na zažitých zvyklostiach a dodržiavanie tradícií vám prináša pocit istoty a stability. Takže aj Valentína by ste radi dodržali podľa určitých konvencií, na ktoré ste zvyknutí, milé Raky! Sami si najskôr uvedomujete, že to môže na partnera pôsobiť trochu kostrbato, ale nedá sa nič robiť, v určitých veciach ste skrátka konzervatívne typy! Takže ak máte partnera, nezaobíde sa to bez obligátnej večere pri sviečkach, či už doma alebo v reštaurácii, kvety a čokoládových srdiečok. Beda, ak by mal váš náprotivok náhodou iné predstavy, to si potom s vami najskôr užije tichú domácnosť! A pokiaľ ide o zoznamovanie a ste nezadaní, tiež si potrpíte na patričné ​​rituály. Nádejný náprotivok sa k vám skrátka musí správať tak, aby ste videli, že to s vami myslí vážne, inak nie je šanca! Možno by ste si to viac užili, keby ste boli bezprostrednejší, ale koniec koncov vám taký seriózny prístup k láske vyhovuje zo všetkého najviac!

Lev

Karta Sedem pohárov vám prináša romantické predstavy a sny, milé Levy, lenže nie vždy sa budú zakladať na reálnych možnostiach. Hlavne ak ste nezadaní, dávajte si pozor, nech nepodľahnete o Valentínovi sebaklamu, pretože keď to preženiete s veľkolepými predstavami, môžete sa dočkať tak akurát sklamania. Trebárs si dopisujete s kdekým a podľa úspechu na zoznamkách máte pocit, že môžete mať nápadníkov na každý prst desať a omotáte si kohokoľvek. Len sa dajte pozor, nech nevyberáte toľko, že nakoniec preberiete a namiesto romantického rande budete piť fľašku vína sami doma pri televízii! A čo zadanie Levy? Tiež to skúste neprehnať s velikášskymi romantickými predstavami! Veď stačí, keď si s partnerom urobíte pár hodín jeden na druhého čas a užijete si príjemný večer, nech už kdekoľvek – nemusíte ísť práve do drahej reštaurácie alebo na víkend do Paríža, hlavne že ste spolu a máte sa radi. Na to nezabúdajte a určite si to užijete!

Panna

Karta Páže pohárov vám veštia nežnú a jemnú lásku, ktorú budete rozvíjať opatrne a pomaly. Či už sa jedná o novú známosť alebo dlhodobý vzťah, budete si uvedomovať, že nie je dobrý nápad tlačiť na pílu a že všetko má svoj čas! A to je viac ako dobre, milé Panny! S partnerom si spoločne užijete krásny večer plný vzájomného súladu a pocitu porozumenia. Doprajete tomu druhému láskyplnú pozornosť a budete sa zaujímať o všetko, čo cíti a prežíva. Ani vás nenapadne, že by ste to možno mohli všetko smerovať len do postele, to by vám teda nepripadalo príliš ohľaduplné. To však nijako nevylučuje, že valentínsky večer bude mať vášnivý záver – len si to nebudete dávať za hlavný cieľ večera, na ktorý sa máte jedine tešiť, a to robí rozdiel! Nezadané Panny budú pomaly a nežne rozvíjať novú známosť. Najlepšie na základoch dobrého priateľstva a dôvery, veď predsa nie je kam sa ponáhľať! Potom bude váš zväzok oveľa pevnejší a stabilnejší!

Váhy

Karta Osem pohárov ukazuje, že niečo vo vašom milostnom živote sa nevyvíja tak celkom podľa vašich očakávaní, a z toho sa cítite trochu sklamane, milé Váhy. Radšej si na Valentína nerobte príliš veľké a romantické očakávania, pretože sa môžete akurát tak sklamať. A to potom budete mať sklony podliehať až príliš pesimistickým myšlienkam, ako napríklad ak by ste tento vzťah nemali ukončiť, len preto, že váš náprotivok vám nepriniesol bonboniéru, ani vás nikam nepozval, ale úplne celkom na Valentína zabudol, vrátil sa neskoro z práce a sadol si k počítaču. Ale na tom predsa toľko nezíde, keď si inak rozumiete! A čo nezadané Váhy? Tiež od Valentína zrejme čakáte príliš veľa a vkladáte doň všetky nádeje na zoznámenie. Radšej však počítajte s tým, že aj zo singles party sa môžete nakoniec vrátiť domov sami, ale možno tam jednoducho len nebol ten pravý človek! Nevzdávajte to tak ľahko, ani sa na Valentína príliš neupínajte, a potom bude všetko v poriadku!

Škorpión

Karta Dva meče naznačuje, že máte nejakú milostnú dilemu, nad ktorou budete teraz o Valentínovi veľa premýšľať, milé Škorpióny. Všetko sa teraz točí okolo lásky a vy máte v srdci otázku, na ktorú neviete nájsť takú ľahko odpoveď. Napríklad premýšľate, či je pre vás váš súčasný partner naozaj ten pravý, alebo sa nemôžete rozhodnúť, ktoré z dvoch nových známostí dáte prednosť. Ale pokojne to môže byť aj tak, že ste si svojim partnerom úplne istí, ale máte nejasno v nejakej otázke spoločného spolužitia alebo napríklad zakladania rodiny. Všetko sa však vyrieši oveľa ľahšie, keď budete počúvať hlas svojho srdca a pocity, skôr než rozum a logické myslenie. Niekde vo svojom podvedomí dávno tušíte, ktorá odpoveď je tá správna, ale z nejakých dôvodov si to nechcete priznať, možno vám to pripadá nerozumné alebo niečo podobné. A pokojne to môže byť aj tak, že žiadne z dvoch riešení nie je to správne a objavia sa ešte nejaké nové tretie, nechajte sa prekvapiť!

Strelec

Karta Dva poháre vám prináša snáď tú najkrajšiu možnú veštbu, milí Strelci! Čaká vás nádherný zamilovaný Valentín a celé obdobie okolo neho, nejde len o jeden večer. Budete si skvele rozumieť s vašou polovičkou a budete ako jeden! Alebo ak ste doteraz boli osamelí, môžete sa tešiť, že sa na vás konečne usmeje milostná Šťastena a prinesie vám toho pravého človeka, s ktorým budete mať takmer dokonalý súlad! Náklonnosť a city budú vzájomné a spoločne si užijete nielen iskrivú vášeň, ale budete si mať tiež čo povedať a budú vás spájať spoločné plány a ciele. V dlhodobých vzťahoch sa zas oživí stará vášeň a hlavne porozumenie. Opäť budete mať ten krásny pocit, že ste naladení na rovnakej vlne a rozumiete si aj bez slov. Tohtoročný Valentín vás nabije pozitívnu energiu a upevní váš partnerský vzťah. A to nielen vďaka erotickému súladu, ale hlavne vzájomnému porozumeniu a nežným prejavom vašich vzájomných hlbokých citov!

Kozorožec

Karta Kráľ mincí prezrádza, že si dáte záležať, aby ste tento rok na Valentína svojmu miláčikovi dopriali len to najlepšie. Tak trochu sa snažíte blysnúť, ale v prvom rade cítite zodpovednosť a záväzok, že skrátka pre váš vzťah musíte niečo urobiť. A neváhate na to v rámci vašich možností vynaložiť aj pomerne dosť peňazí! Váš milý náprotivok určite ocenia pocit istoty a bezpečia, ktorý môže po vašom boku cítiť. Chcete skrátka platiť za spoľahlivého partnera a veľa vám na tomto vzťahu záleží. Nezadané Kozorožce sa budú snažiť urobiť na svoj idol dojem hlavne prostredníctvom hmotných vecí. Napríklad tomu, že dáte na obdiv drahé značkové veci, pochválite sa autom alebo bytom, dáte si extra záležať na svojom zovňajšku a podobne. Stojíte predsa o solídneho partnera na úrovni! Len si dajte pozor, aby ste takto neprišli k vzťahu, ktorý bude príliš povrchný a založený len na majetku a praktických veciach. Stojíte predsa o skutočnú lásku, tak nezabudnite tiež na city a milé slová!

Vodnár

Karta Miernosť naznačuje, že v láske sa vám bude teraz najlepšie dariť, pokiaľ zvládnete netlačiť na pílu a nechať veciam ich prirodzený pomalší priebeh. Je jasné, že by ste si najradšej užili divokého a vášnivého Valentína, milí Vodnári, ale keď sa to bude vyvíjať inak, tak to nechajte byť a užívajte si veci tak ako sú! Možno je teraz vo vašom živote skôr priestor pre nehu a jemnosť než pre divokú posteľovú vášeň. Všetko má však svoje čaro! Pokiaľ sa ešte len zoznamujete s novým náprotivkom, potom sa určite vyhýbajte tomu, aby ste niečo uponáhľali a doprajte si trpezlivosť. Pevný a dlhodobý vzťah sa predsa rodí pomaly a postupne! A niečo podobné platí aj pre situáciu v dlhoročných vzťahoch. Nečakajte, že na Valentína sa zrazu všetko mávnutím kúzelného prútika, akokoľvek zmení, ale myslite na svoju lásku každodenne a venujte jej pozornosť. Potom môžete mať sviatok lásky každý deň, pretože medzi vami bude panovať krásny a hlboký súlad, harmónia a porozumenie!

Ryby

Karta Tri poháre vám sľubuje na Valentína radosť, dobrú náladu a potešenie, milé Ryby. Doprajete si príležitosť užívať si radosť života, zadané Ryby samozrejme po boku milovaného náprotivku, a nezadané v kruhu single priateľov – a ktovie, možno sa na takom večierku nezadaných konečne aj zamilujete! V prvom rade však túžite po príjemne strávenom čase a samozrejme aj po iskrivom valentínskom flirte. Nemusí však ísť o nič záväzné, kým ste slobodní, tak si chcete jednoducho užívať. Aj zadané Ryby veľmi rady vyrazia s partnerom niekam, kde je zábava, kde si môžete napríklad spolu zatancovať, niečo dobré vypiť a odreagovať sa. Oslávite, že vám to spolu stále ešte klape, a užijete si pekný večer plný zábavy. Zároveň však nebudete valentínsky večer brať zas až tak úplne vážne. Pokiaľ vám partner náhodou zabudne dopriať horúce a vášnivé vyznania, vôbec nič sa nedeje. Oceníte skôr dobrú náladu, príjemnú atmosféru a šancu oddýchnuť si od každodenných starostí!