Váhy – prechod znamenia

Páči sa vám spoločnosť muža tak šarmantného, ​​zdvorilého a milého, že z neho nemôžete spustiť oči? Okamžite ste prepadli elegancii, vkusu a vznešenému správaniu ženy, ktorá sedí v reštaurácii pri vedľajšom stole? To budú určite Váhy. Slnko vstupuje v piatok 23.09.2022 o 03:04 hod práve do tohto vzdušného znamenia a prináša so sebou aj jesennú rovnodennosť.

Znamenie Váh nie je príliš komplikované, predovšetkým potrebuje v živote udržiavať rovnováhu. Váhy majú zmysel pre diplomaciu, spravodlivosť a rovnoprávnosť. Pokiaľ sa im nedostáva potreba krásy a harmónie, smútia a všetko pre nich stráca zmysel. Váhy nežijú na obláčiku, pýšia sa logickým myslením a v otázkach financií majú jasno. Len málokedy sa stane, že narazíte na človeka tohto znamenia, ktorý sa stretáva s biedou.

Váham nemožno uprieť šarmantné, vkusné a nenútené správanie. V spoločnosti sú obľúbené, nehádajú sa a nikomu nevnucujú svoje názory. Ich planétou je Venuša, preto dominujú estetickým cítením a taktom. Vo vzťahu niekedy tlačia na pílu, lebo prahnú po náklonnosti, odovzdaní a láske. Váhy sa rady prispôsobia, napriek tomu by sa mali naučiť hovoriť nie!

Muž Váhy

Muži narodení v znamení Váh sú veční romantici milujúci pokoj rodinného krbu. Aj keď si nedokážu predstaviť život bez spoločenského vyžitia, dbajú na blaho svojich blízkych. Pokiaľ prahnete po takomto mužovi, pripravte sa na jeho hru zvádzania, ktorú jednoducho miluje. Oslní vás vybraným správaním a umením slova. Agresia je mu úplne cudzia. Muž Váha si vyberá ženy fyzicky príťažlivé, jeho estetické cítenie mu nedovolí zamilovať sa do dámy, ktorá je iba múdra. To sa mu z času na čas vypomstí, pretože súlad vo vzťahu nerieši iba krása a sexy vzhľad.

Ak ste boli polapená do pazúrov tohto muža, počítajte s tým, že sa vám hneď citovo neprejaví. Vlastne za to ani nemôže, je neustále nerozhodný. Na všetko hľadá logické vysvetlenie, akoby si porovnával všetky za a proti. Muž Váha nevie byť dlho sám, potrebuje cítiť fyzickú náklonnosť a obdiv. Niekedy sa vám môže zdať trochu domýšľavý, samoľúby a nesamostatný. Nad všetko zbožňuje zábavu v spoločnosti, kde sa môže dokonale prejaviť jeho ego. Pokiaľ nie ste zvedavá na časté návštevy kamarátov, výlety, vychádzky na bicykli a účasť na koncertoch, radšej od neho bežte ďalej. Ak vydržíte jeho občasnú neúprimnosť a prelietavosť, odmení sa vám pevným manželským zväzkom.Žena Váhy

Ako už bolo povedané, žena v znamení Váh nie je žiadna šedá myška. Na prvý pohľad uhranie prirodzenou krásou a šarmom princeznej. Váha si potrpí na svoj pekný vzhľad, stará sa o pleť, udržuje si štíhlu líniu, preto zostáva aj v neskoršom veku veľmi krásna. Ženy v tomto znamení sú kokety, rady sa pohrávajú s citmi muža. Nedokážu byť dlho samy, potrebujú mať vedľa seba človeka, ktorý by im splnil ich tajné túžby. Váhy žijú rady nad pomery, preto by s tým mal ich budúci partner počítať. Nie sú to zlatokopky, vedia si na svoj luxus zarobiť samy, ale s mužom, ktorý nedokáže zabezpečiť rodinu, dlho nevydrží.

Očarujúce dámy vynikajú organizačným talentom, logickým myslením a dôslednosťou. Nechcú v živote s nikým bojovať, ale potrebujú od svojho partnera aj okolia počuť, že sú stále v dobrej kondícii. Žena Váha na sebe vidí neustále nejaké chyby, preto venuje svojmu vzhľadu veľa času, ani plastická operácia jej nemusí byť cudzia. Ak túžite svoju milú niečím očariť, zabudnite na lacné čačky, len ju urazíte. Opovážte sa prísť na schôdzku špinaví a neupravení. Potrpia si na vône, preto zvoľte zmyselný parfum. Harmonické spojenie so ženou v znamení Váh nie je nudné – venujte jej pozornosť a stane sa oddanou matkou vašich detí, ktoré povedie k spravodlivosti a vyšším cieľom.

Pár slov na záver

Nekonfliktné Váhy sa v živote stretávajú s nerozhodnosťou, ktorá je zrejmá na prvý pohľad. Keď už urobia finálny krok, rovnako to ďalej pitvajú, čo keby… Potrebujú pomôcť s rozhodnutím a sú za to vďačné.

Váhy si ihneď povšimnú váš účes, úsmev, vôňu a ako keby si vás chceli očuchať. Niet divu, že sú skvelými milencami a milenkami. Aj keď sa to nezdá, majú rady chválu. Neskúšajte haniť ich vzhľad, na ten sú veľmi citlivé. Ak sa chcete silou mocou hádať, u Váh nepochodíte. Krik je im cudzí. Nemajú rady ohováranie a zastávajú sa ľudí v nevýhode. Ako povedal John Lennon: „Ak hľadáš pravdu, nepozeraj sa ďalej ako k svojmu srdcu.“