Týždenný horoskop 9. – 15. októbra

Aj keď sa vám nedarí, rozhodne by ste nemali hádzať flintu do raže! Naopak napnite sily tak, aby ste sa cez víkend očistili od negatívnych energií a do nového týždňa vstúpili posilnení a odhodlaní na vykonanie zásadných životných zmien! Verte si!

Baran       
Trvalé vzťahy momentálne prechádzajú obrovskou skúškou. Nič nie je tak ružové, ako to vyzerá, takže by ste sa mali prestať pozerať na to, ako to chodí u ostatných. Dokonca sa zdá, že niektorým z vašich známych ich vzťah závidíte, ale naozaj nie je čo.

Býk 
Býky sa tento týždeň budú cítiť veľmi pohodlne a stabilne. Máte pevný základ, na ktorom môžete stavať svoje plány. Je však dôležité nezostávať príliš uzemnení a občas sa odviazať od rutiny. Skúste niečo nové a zaujímavé, aby ste obohatili svoj život.

Blíženci    
Vo vašom okolí sa objavil človek, ktorý stojí za pozornosť. Ak ste ale vo vzťahu, tak môže ísť o pomerne nepríjemnú záležitosť. Hviezdy upozorňujú, že tento nový vzťah bude mať tendenciu sa vyvíjať ďalej a máte pred sebou obrovskú lásku.

Rak
Mali by ste sa viac zaujímať o svoju rodinu a priateľov, ktorí momentálne ohromne túžia po vašej pozornosti. Poslednou dobou ste totiž boli až príliš zaneprázdnení svojou prácou a svojimi povinnosťami. Teraz je čas sa zamerať na rodinný život, zábavu a priateľstvo.

Lev 
Levy budú tento týždeň nabití sebavedomím a energiou. Je čas vyjsť na svetlo a žiariť – nie že by ste inokedy nežiarili. Môžete sa ocitnúť v centre pozornosti, čo vám umožní získať uznanie za úspechy. Ale pozor, aby ste nezabudli na potreby druhých.

Panna     
V tomto týždni budú Panny zamerané na detaily a organizáciu. Je to dobrý čas na zvládnutie niečoho dôležitého, čo ste dlho odkladali. Môžete sa tiež cítiť viac orientovaní na zdravie a wellness, čo je výborná iniciatíva do budúcnosti. Len tak ďalej!

Váhy       
Môžete sa ocitnúť v strete medzi rôznymi záujmami a povinnosťami. Dôležité je nájsť zlatý stred a hľadať kompromisy, aby ste dosiahli harmóniu. Už totiž dlhšie túžite po pokoji, ktorý by vo vašom živote nastal. Stále ale nevidíte svetlo na konci tunela.

Škorpión
Máte už odmalička veľmi silný zmysel pre intuíciu. Dôverujte aj naďalej svojim inštinktom, keď budete čeliť nejakým rozhodnutiam. Mohli by ste tiež objaviť nejaké tajomstvo alebo záhadu, ktorú budete chcieť odhaliť. Budete tento týždeň naozaj prekvapení.

Strelec    
Strelci budú tento týždeň chcieť dobrodružstvo a nové zážitky. Je čas vyraziť na dobrodružnú cestu alebo objaviť niečo nové v okolí. Možno sa bude jednať o niečo, čo vám na prvý pohľad nebude pripadať zas až tak atraktívne, ale budete milo prekvapení.

Kozorožec          
Kozorožce budú chcieť tento týždeň pracovať na svojich cieľoch a ambíciách. Môžete sa cítiť motivovaní a odhodlaní dosiahnuť úspech. Najmä profesná sféra bude momentálne na veľkom vzostupe. Dôležité je však tiež nájsť čas na odpočinok a starostlivosť o seba.

Vodnár     
Cítite momentálne veľkú potrebu spájať sa s ľuďmi a zapájať sa do väčšej spoločnosti. Môžete sa ocitnúť v strede skupiny a byť zdrojom inšpirácie pre ostatných. Je to tiež dobrý čas na sociálne aktivity. Nezabudnite vytasiť svoje povestné charizma.

Ryby       
Venuša nie je v príliš priaznivej opozícii so Saturnom, čo sa prejaví najmä v milostných vzťahoch, kde vyplávajú na povrch dlho zadržiavané a pod koberec zametané krivdy. Bude to pre vás psychicky náročný týždeň, ale aspoň sa konečne vyčistí vzduch.