Týždenný horoskop 9. – 15.8.2021

Hoci je leto v plnom prúde a mnohí by sa radšej videli vonku pri vode, práca naďalej zostáva dôležitou oblasťou v súkromnom i osobnom živote. Predovšetkým Strelcov čaká veľké premýšľanie, akým smerom sa vydať. Prečítajte si týždenný horoskop a zistite, čo vás čaká nielen v pracovnom živote!

Baran        
Poslednou dobou nemáte na svojich kamarátov veľa času. Stále sa vo vašom živote niečo deje a niektoré zvraty sú pre vás psychicky náročné. Niektorí z priateľov vám to majú za zlé, ale vy momentálne potrebujete trochu viac pokoja pre seba a najlepšie v domácom prostredí.

Býk   
V kolektíve ste nesmierne obľúbení jedinci, ktorí sa vedia dobre baviť. Máte dostatok pochopenia pre druhých a nikdy sa nepovyšujete, napriek tomu sa ale vo vašom okolí objaví osoba, ktorá vás vôbec nemá v láske a tiež sa vám snaží všemožne uškodiť. Netušíte prečo.

Blíženci       
Rozhodli ste sa ísť v živote cestou, ktorá vám vyhovuje. Ste originálne zmýšľajúci človek, ktorý nemá práve rád konvekčné stereotypy. Niektorí vám tento spôsob života neschvaľujú a radšej by vás videli niekde inde. Vy ste však úplne spokojní.

Rak  
V práci sa vám nezvyčajne darí. Plné pracovné nasadenie vám absolútne vyhovuje a vy si tak môžete užívať obdivu vašich kolegov, ale aj šéfa. Bohužiaľ vás ale irituje, že za svoju usilovnosť a snahu nie ste dobre finančne ocenení. Pritom si vyšší plat zaslúžite.

Lev   
Pozor si tento týždeň dajte najmä na neuvážené investície. Chceli by ste mať všetko a hneď a nepozeráte sa po tom, ako to v skutočnosti vyzerá. Radšej si počkajte na nejakú lepšiu a výhodnejšiu ponuku. Jedine tak dokážete prospieť svojej peňaženke.

Panna        
Merkúr vstupuje tento týždeň do vášho znamenia, milé Panny, a vo vašom živote sa mnohé obráti k lepšiemu. Najmä sa vám podarí nadviazať na predchádzajúce skvelé pracovné úspechy. Viete totiž momentálne skvele využiť svoje rozumové schopnosti. Len smelo ďalej!

Váhy
Stále uvažujete nad tým, ako zlepšiť váš domáci rozpočet. Poslednou dobou vychádzate s peniazmi dosť zle a veľa vecí je potrebné do vašej domácnosti zaobstarať. Dokonca sa pozeráte po nejakej výhodnej brigáde. Pokiaľ ju budete zvládať, tak smelo do toho.

Škorpión   
Celkom dosť žijete prítomnosťou a nepozeráte do budúcnosti. Je to občas fajn žiť jednoducho tu a teraz, ale niektoré záležitosti vo vašom živote nie ste vôbec schopní nejako riešiť. Pre praktický život ste doslova nepoužiteľní, a to vám váš partner niekedy vyčíta.

Strelec        
Už niekoľko rokov sa stále pohybujete v rovnakej skupine ľudí a v tom istom prostredí. Veľmi by vám ale prospelo, keby ste zmenili prácu, niektorých kamarátov i štýl života, odsťahovali sa a začali znovu. Verte, že vás niekde inde čaká ďaleko lepší život.

Kozorožec  
Dajte si pozor najmä po finančnej stránke – máte teraz sklony viac míňať! Chcete skvele vyzerať, mať dizajnovo zladené bývanie a dopriať si aj nejaké to posedenie s priateľmi. To všetko ale stojí veľa peňazí a vy máte celkom vysoké nároky na život.

Vodnár       
V rodine máte poslednou dobou dosť napäté vzťahy a veľa vecí graduje na neúnosnú mieru. Atmosféra je nepríjemná a vy stále viac času trávite len sami alebo so svojimi kamarátmi a rodine sa vyhýbate oblúkom. Je to pre vás všetkých možno ďaleko lepšie.

Ryby
V pracovnej oblasti vás čaká obrovský rast a prekvapivé nové príležitosti, v ktoré ste možno ani nedúfali. Ak si napríklad hľadáte novú prácu, tak verte, že sa tento týždeň naskytne skvelá šanca, ako získať zamestnanie snov a na pohovore budete bodovať.