Týždenný horoskop 9. – 15.5.2022

Nestrácajte čas niečím, čo nemôžete zmeniť a stanovte si svoje životné priority. Aby sa vám lepšie rozhodovalo, prinášame vám týždenný horoskop, nech viete, čo vás nasledujúce dni čaká!

Baran 
V niektorých záležitostiach ste až príliš dominantní, čo vám môže spôsobovať problémy najmä v osobných vzťahoch. Možno by ste občas mohli pristúpiť na kompromis, ktorý vám niekto ponúka. Nie je to nič ľahké, ale výrazne tým zlepšíte niektoré vzťahy.

Býk     
V poslednej doby veľmi premýšľate nad sebou, svojim životom, ale všeobecne sa zaujímate o dianie vo svete a snažíte sa žiť, čo najmenej konzumne a najmä tradične. Veľa vecí vo svojom živote prehodnocujete a pozeráte sa na svet inak. To vás značne šľachtí.

Blíženci          
Nie je čas na ústupky – to platí najmä v pracovnej sfére, kde všetci ustupujete novému kolegovi, pretože nechcete mať v práci dusnú atmosféru. Danému človeku ale veľmi narástol hrebienok a všetkých vás svojou morálkou a neslušným správaním dosť vytáča.

Rak     
Pôjdete na nezáväzné rande, pretože už máte dosť single života. Po tomto stretnutí sa ešte radi k single životu vrátite. Na schôdzku prišla divná osoba s ešte zvláštnejšími názormi a na konci vám dávala neslušné návrhy. To ste fakt nečakali.

Lev     
Niektoré záležitosti sa vám začínajú vymykať z rúk. To sa vám prestáva páčiť, pretože máte radi vo svojom živote poriadok a všetko, ako sa hovorí, na svojom mieste. Ak niečo nejde podľa plánu, tak ste z toho veľmi nervózny. Neviete totiž vôbec riskovať.

Panna
V práci je niekto, ku komu máte naozaj veľmi blízko. Aj keby ste v zamestnaní skončili, tak si môžete byť istí, že vzájomné sympatie už nadobro zostanú. Ste jednoducho z rovnakého cesta, máte rovnaké koníčky, možno aj kamarátov a vaše povahy k sebe ladia.

Váhy   
Úlohy, ktoré vám v práci zadajú, zvládate naozaj rýchlosťou blesku. Len aby ste si na seba neušili bič. Keď vedenie vidí, že máte takéto výsledky, tak vám budú práce pridávať a mať na vás vysoké nároky. Na druhú stranu na seba zase môžete byť pyšní.

Škorpión          
Nemáte peňazí na rozhadzovanie, ale vždy ste boli štedrí, a hlavne nemyslíte len na seba. To je naozaj šľachetné a veľa ľudí si vás za to váži. Nemáte potrebu všetkým ukazovať, koľko peňazí kam dávate, ale občas sa niečo dostane vonku a zberáte za to obdiv.

Strelec
Na svojom kolegovi si pomaly začínate všímať, že začína byť značne vyhorený. Chceli by ste mu nejako pomôcť, hlavne kvôli jemu, ale aj kvôli práci, ktorá na ňom momentálne stojí a tiež je pravda, že v kancelárii nevládne práve najpríjemnejšia atmosféra.

Kozorožec       
Veľa času aj peňazí investujete do seba, svojich koníčkov, ale aj vzdelania. Máte pocit, že to, čo sa naučíte a v čom sa zlepšíte, tak to vám nikto nevezme. Nenechajte sa odradiť rečami niekoho z okolia, že sa dávate na blbosti, alebo že vaše koníčky sú pochabé.

Vodnár          
Nestojíte o názory kolegu, ktorý všetkým v okolí radí a snaží sa každého presvedčiť o svojich názoroch. Všetci už naňho majú spadnuté a nikto ho v práci nemá rád. Po pracovnej stránke mu ale nemáte čo vytknúť. Musíte si povedať, že všade je niekto taký.

Ryby  
Mali by ste dať prednosť odpočinku a prácu tak odložiť na druhú koľaj. Nie je ale všetkým dňom koniec. Ešte môžete vo svojom živote urobiť poriadny vietor, ak nie doslova uragán a všetkým vo vašom okolí doslova vytrieť zrak svojou pohodou a umením vedieť odpočívať.


Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png