Týždenný horoskop 9. – 15.1.2023

Aj druhý novoročný týždeň prináša plno magických momentov, len ich vedieť využiť! Prestaňte sa báť vychutnávať to dobré, čo život prináša a užite si nový týždeň s novým týždenným horoskopom!

Baran   

Už dlhší čas sa usilujete o vyšší post v práci a aj keď sa hovorí, že kto si počká, ten sa dočká, tak teraz už máte pocit, že ste sa načakali celkom dosť. Nesmiete to nechať zamiesť pod koberec a hviezdy vám radia, že by ste mali nájsť odvahu zájsť za šéfom.

Býk       
Konanie istého člena rodiny si vyložíte zle. Videli ste všetko príliš negatívne, ale teraz si trochu uvedomujte, že v jednaní daného jedinca možno vôbec nebol zlý úmysel. Trochu ste prehodnotili názor na to, čo sa medzi vami v poslednom čase stalo.

Blíženci
Mars je v celkom príjemnom trigóne so Saturnom a vytvára okolo vás harmonické prostredie, ktoré svedčí najmä milostným a osobným vzťahom všeobecne. Ak ste v poslednej dobe mali partnerské problémy, tak si môžete byť istí, že sa všetko v dobré obráti.

Rak       
Rozhodne by ste sa teraz nemali nejako obmedzovať a zaobstarať si to, čo si prajete. Nie ste práve typ, ktorý nejako extra rozhadzuje a finančnú gramotnosť máte v malíčku, takže je isté, že ak za niečo miniete, tak je to vec, ktorá naozaj za niečo stojí.

Lev        
Tento týždeň vás bude mrzieť, že vám stroskotajú plány na víkend. S niekoľkými priateľmi ste sa dohovorili, že strávite pomerne aktívny víkend niekde na horách, alebo na chalupe v samotnom lone prírody, ale postupne od toho kamaráti začínajú dávať ruky preč.

Panna   
Je načase začať premýšľať nad tým, že aj keď ste v práci spokojní, tak by ste sa mali zamyslieť, či vám vyhovujú platové podmienky a nebolo by lepšie prijať ponuku za lepšie peniaze. Doba nie je úplne najideálnejšia, takže každá koruna navyše sa hodí.

Váhy     
Tento týždeň si dávajte pozor najmä na svoje zdravie. Hviezdy varujú, že sa vám ľahko môže stať nejaký úraz. Pokiaľ sa teda môžete vyhnúť aktívnemu športovaniu, alebo fyzicky náročnejším úkonom, tak to rozhodne urobte. Pozor dajte tiež na rannú poľadovicu!

Škorpión             
V oblasti milostných vzťahov sa pohybujete na tenkom ľade. Samozrejme ten risk vás na tom baví a možno ešte viac vás baví celú situáciu tajiť pred rodinou, kolegami z práce aj priateľmi. Váš flirtik nebude mať dlhé trvanie a snáď vás príliš neovplyvní.

Strelec 
V oblasti financií to teraz pre vás nie je práve jednoduché. Aj keď sa snažíte zo všetkých síl, tak stále žijete od výplaty k výplate. Keď sa vám na konci roka začalo dariť, tak samozrejme prišlo zdraženie energií, ktoré vám urobilo čiaru cez rozpočet.

Kozorožec          
Máte pred sebou veľmi harmonické obdobie plné splnených predsavzatí, ale aj romantického vzťahu, ktorý po krátkom a intenzívnom priateľstve začal krásne prekvitať. Ukázal vám, že život je naozaj krásny a vy si ho momentálne užívate plnými dúškami.

Vodnár 
Na milostnom poli očakávajte tento týždeň nejaké problémy. Na povrch totiž vyplávajú veci, ktoré možno mali zostať zatvorené niekde v skrini. Aj keď sa s danú situáciu snažíte nejako porovnať, tak partner vám to nijako neuľahčuje a chová sa veľmi laxne.

Ryby     
Do nového roku 2023 ste vstúpili s nádejou, ale aj s odhodlaním, že veľa vecí vo vašom živote chcete zmeniť. Teraz sa ale ukazuje, že nie všetko pôjde splniť tak ľahko, ako ste si samozrejme predstavovali. Najmä zmena životného štýlu pre vás nie je jednoduchá.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 1.png