Týždenný horoskop 8.5-14.5.2023

Vstúpte do nového týždňa pravou nohou! Všetky Levy čaká týždeň, kedy svojimi nápadmi budú oslňovať okolie. Odmenou bude hrejivý pocit na duši! Naopak Kozorožce budú čeliť opakovaným skúškam trpezlivosti. Kto však vydrží, ten vyhrá! A čo čaká vás? Čítajte viac v týždennom horoskope.

Baran                
V partnerstve očakávajte isté ťažkosti, ktoré nebudete vedieť tak ľahko napraviť. Jedná sa o dlhodobých kostlivcov v skrini, ktorých ste na zámok zatvárali už nejaký ten piatok. Teraz všetko vypláva na povrch a sami uznáte, že to bude poriadny uragán emócií.

Býk      
V práci sa konečne blýska na lepšie časy a je to len vašou zásluhou. Veľmi ste sa snažili a veľa času venovali aj sebavzdelávaniu, aby ste potom boli tam, kde ste teraz. Považujete sa za skúseného človeka v odbore a z pracovných ponúk si môžete vyberať.

Blíženci          
Poslednou dobou vás prepadáva únava a fyzická nepohoda. Máte pomalší metabolizmus a celkovo by ste sa mali snažiť o to, aby ste zbytočne neplytvali fyzickou energiou. Radšej relaxujte, zájdite si na pokojnú prechádzku, alebo si prečítajte obľúbenú knihu.

Rak      
Váš idol vás v poslednom čase veľmi rozčuľuje. Je nevrlý, sľubuje a potom niečo nedodrží, a celkovo naňho nie je spoľahnutie. Vy ste ale v takom veku, že spoľahlivosť je pre vás u partnera kľúčová. Začínate mať pocit, že ste s výberom šliapli vedľa.

Lev       
Predvádzate v zamestnaní skvelé výkony a je vidieť, že za sebou máte kus práce. Váš úspech je na dosah, stačí ho len pevne uchopiť a už nepustiť. Ak ste nepriebojný jedinec, tak sa teraz budete musieť trochu postaviť a ukázať okoliu, že viete byť Levom.

Panna
Poslednou dobou sa vám nedarí veľmi šetriť. Máte slabosť pre krásne veci a veľa peňazí dávate do seba, na svoje koníčky, ale aj krásu. No len si to niekedy skúste spočítať. Pokiaľ by ste chceli začať šetriť, musíte výrazne obmedziť svoje nároky najmä na seba.

Váhy  
Chcete sa momentálne venovať sebe a svojim novým koníčkom. Radi sa stále vzdelávate a dokazujete sebe i svojmu okoliu, že máte na to byť jedincom, ktorý sa nezľakne ničoho a čo nevie, tak v tom si všetko dokáže doplniť. Je to pre vás veľmi dôležité.

Škorpión          
Zvýšenú pozornosť teraz venujete deťom a chcete im dopriať len to najlepšie. Venujete sa ich výučbe, vzdelaniu, ale tiež spolu trávite veľa chvíľok neutíchajúci zábavou. Veľmi to momentálne posilní váš vzájomný vzťah, ktorý v poslednom čase upadal.

Strelec
V zamestnaní už toho máte akurát dosť a už by ste to mali dať jasne najavo. Stojíte jednou nohou hneď na troch pozíciách, je na vás vyvíjaný nátlak a stále sa okolo vás niečo deje. Toto nejde zvládať dlhodobo! Mali by ste sa poobzerať po niečom inom.

Kozorožec       
V poslednom čase sa po psychickej stránke vôbec necítite dobre. Máte pocit, že ste na všetko sami, padá na vás smútok a často upadáte do temných chvíľok. Nie je vôbec hanba si povedať o pomoc, prípadne sa zveriť blízkemu človeku, či sa zveriť do starostlivosti terapeuta.

Vodnár          
Milí Vodnári, Mars je v negatívnej kvadratúre s vašim znamením, a pokiaľ momentálne riešite nejaké záležitosti v pracovnej sfére, tak by ste zásadné rozhodnutie mali nechať na iné obdobie. Teraz na to nie je najvhodnejší čas, ale nebojte, ten veľmi skoro príde!

Ryby   
Merkúr je v pomerne pozitívnom prepojení so Saturnom a vy momentálne prechádzate veľmi šťastným obdobím. Darí sa vám v milostnej, pracovnej i finančnej sfére. V mnohých ohľadoch sa posuniete výrazne dopredu, čo vám vašu náladu samozrejme ešte viac spraví.