Týždenný horoskop 8. – 14.8.2022

Nový pracovný týždeň klope na dvere. Zistite, či to v práci bude stáť za to, alebo sa budete každú chvíľu pozerať na hodiny, kedy konečne môžete ísť domov! A čo na vás chystajú vaši najbližší? Doprajú vám príjemné chvíľky, alebo je vo vzduchu hádka? Prečítajte si týždenný horoskop a nenechajte sa zaskočiť!

Baran   
Vo vzťahových záležitostiach to tento týždeň nevyzerá príliš ružovo. Snažíte sa sami sebe nahovoriť, že sa jedná len o chvíľkovú záležitosť a nezhody ako zázrakom zmiznú. Bohužiaľ ale opak je pravdou a vy si to konečne musíte priznať, a aj to začať riešiť.

Býk       
V práci ste síce spokojní s celkovou atmosférou, ale aj priateľským kolektívom. S finančným ohodnotením to ale zas taká sláva nie je, keď sa k tomu navyše pridá obdobie inflácie a peniaze za dochádzanie, tak si uvedomíte, že týmto smerom ísť nechcete.

Blíženci
Stretnete sa s veľmi atraktívnym jedincom, ktorý si užíva život plnými dúškami. Na jednu stranu ho obdivujete za jeho voľnomyšlienkárstvo, na druhú stranu vás táto osoba veľmi štve svojou nezodpovednosťou, ale občas pre vás nepochopiteľnými názormi.

Rak       
Máte toho teraz veľa a snažíte sa dohnať nejaké pracovné resty. Vďaka obdobiu dovoleniek zase musíte preberať ešte naviac prácu po svojich kolegoch a musíte si priznať, že niektorí to naozaj zneužívajú a neboja sa vám nechať väčší diel práce, než sa patrí.

Lev        
Milujete spoločenský život, leto a letné grilovanie na záhrade, či najrôznejšie festivaly a koncerty sú presne voda na váš mlyn. Užívate si to plnými dúškami a prečo tiež nie. Každý potrebuje načerpať pozitívnu energiu a leto je na to ako stvorené.

Panna   
Problémy s platbami vás tento týždeň neminú. Mali ste teraz veľa výdavkov a zďaleka toto obdobie nekončí. Už neviete, kde viac ušetriť a ako si to zariadiť, aby ste nemali každý mesiac problém vyjsť s peniazmi. Veľmi sa tým trápite, ale riešenie je už na dosah.

Váhy     
Vadí vám veľmi laxný prístup k životu, ale aj k vzťahu od vášho partnera. Má pocit, že na všetko je čas a nerieši dôležité veci. V mnohých záležitostiach sa musíte spoliehať len sami na seba, a to vám nevyhovuje. Občas sa každý potrebuje o niekoho oprieť.

Škorpión             
Stále si staviate vzdušné zámky a snívate doslova o nemožnom. Občas by nebolo od veci postaviť sa reálne na zem a začať si plniť reálne sny. Často sa totiž sklamete a potom nie ste úplne v pohode a trpíte melanchóliou, ktorá sa odráža aj v iných sférach.

Strelec 
S nadriadenými sa v poslednej dobe dostávate do konfliktov ohľadom platu, s ktorým nie ste ani trochu spokojní. Aj keď sa snažíte vedeniu firmy dokázať, že si zaslúžite vyšší plat a robíte aj veci, ktoré nemáte v popise práce, tak sa stretávate s odmietaním.

Kozorožec          
Kozorožce pozor, tento týždeň sú vám hviezdy osudu skutočne naklonené a vy tak budete mať veľké šťastie. Obzvlášť finančná sféra by sa mohla dostať do lepšej situácie, aj keď nie ste nadšenci do stávok, tak by ste tento týždeň pokojne mohli skúsiť svoje šťastie.

Vodnár 
Momentálne čelíte nepríjemnej kritike zo strany príbuzných. Dosť vás to štve, pretože vám príde, že sa vám montujú do vecí, do ktorých im nič nie je. Najhoršie je, že keby ste sa nejako ozvali, tak sa skôr daný človek urazí a vy nechcete robiť zlú krv.

Ryby     
Často premýšľate nad tým, či ste v živote neurobili nejakú chybu svojim náhlym rozhodnutím. Zbytočne sa hrabete v minulosti a vyťahujete kostlivcov, ktorí už mali byť dávno hlboko zakopaní. Možno by ste sa mali začať viac pozerať dopredu ako naopak.