Týždenný horoskop 8. – 14.11.2021

Niektorí z vás prežijú pokojný týždeň, iným hrozí, že bude niekto zneužívať ich usilovnosť a pracovitosť. Čakajú na vás nejaké nepríjemnosti, alebo naopak chvíle plné radosti a šťastia? Na otázky vám odpovie nový týždenný horoskop.

Baran 
Spoločnosti sa tento týždeň vôbec nevyhýbate, naopak sa snažíte zaujať a organizujete tie najrôznejšie akcie. Však si to zaslúžite. Občas si totiž musíte vyhodiť z kopýtka, aby ste zabudli na všetko, čo vás v danej chvíli trápi. A že toho nie je práve málo!

Býk      
Finančná sféra vám tento týždeň prináša isté komplikácie a máte nečakané výdavky. V práci ste tiež nedostali zaplatené za všetko, čo vám bolo pôvodne sľúbené, takže to nesiete veľmi ťažko. Hlavne teraz neviete, kde reálne vziať ďalšie peniaze na ďalšie pohľadávky.

Blíženci          
Konečne sa vám v práci začalo zase dariť. Poslednou dobou ste sa cítili vyhorene a bez dobrého nápadu. Vaša povestná kreativita bola preč a vy ste nemohli pracovať tak, ako ste boli zvyknutí. Naviac sa vám nepáčilo, ako na to šéf stále poukazoval.

Rak      
Dajte si tento týždeň pozor na svoje zdravie. Aj z drobnej nádchy sa môže vykľuť škaredý kašeľ, alebo dokonca angína. Ak sa necítite úplne fit, vynechajte víkendové radovánky a radšej si zalezte pod perinu so zázvorovým čajom a poriadne sa vyliečte!

Lev       
Poslednou dobou ste išli veľmi do seba a snažíte sa venovať svojej rodine, záujmom, ale i práci. Dúfate, že sa niečo vo vašom živote zmení a čakáte na nejaký impulz. Ale pozor, tým impulzom by ste mohli byť aj vy sami. Na nič nečakajte a choďte do toho!

Panna
Ste veľmi pozitívne naladení a máte pocit, že práca je pre vás zábava. Vstávate do zamestnania s radosťou a tešíte sa na každý nový deň. Dúfate, že vám tento optimizmus vydrží navždy, pretože vám príde, že potom je v živote hneď všetko jednoduchšie.

Váhy  
Zahliadnete niečo, čo si na prvý pohľad zamilujete. Nie je to ale nič, čo by bolo pre vás – daná vec vás totiž môže úplne zruinovať. Teraz potrebujete nakupovať úplne iné veci a musíte si priznať, že by ste možno ani nevedeli, čo s tak drahou vecou robiť.

Škorpión          
Konečne ste stretli osobu, ktorá k vám dokonale ladí a už len čakáte, kedy sa váš vzťah posunie na ďalšiu úroveň. Zrazu ale príde obrovské sklamanie a pád na zem, keď sa vám daný človek k niečomu prizná a vy to snáď nebudete môcť nikdy prehryznúť.

Strelec
S rodinnými príslušníkmi chcete otužiť vzťahy, ale veľmi vám to nejde. Máte pocit, že to tak nejako lámete cez koleno a nejedná sa o prirodzenú záležitosť. Možno by ste mali prestať tlačiť na pílu a dať veciam prirodzený priebeh. Inak to vôbec nemá cenu.

Kozorožec       
V práci sa snažíte byť na jedného kolegu milí, a to aj keď si to vôbec nezaslúži. Dosť vás rozčuľuje svojím arogantným správaním a tiež tým, ako sa hrá na niečo, čo nie je. Príde vám, že je vďaka tomu v práci dosť negatívna atmosféra, a to sa vám nepáči.

Vodnár          
Možno to tak nevyzerá, ale v rodine to teraz máte fakt skvelé. Môžete byť radi za to, akých ľudí okolo seba máte – nie každý má také šťastie. Obzvlášť niektorí vaši kamaráti vám značne závidia, a tiež vás za chrbtom i ohovárajú. Nič si z toho nerobte.

Ryby  
Stretnete sa s niekým zo svojej nedávnej minulosti. Tohto človeka už ste už úplne odpísali, pretože sa ozýva len vtedy, keď niečo potrebuje a inak sa vám neozve, čo je rok dlhý. Keď sa stretnete, tak pomaly robí, že nevie, kto ste. Takýchto kamarátov nepotrebujete!