Týždenný horoskop 7. – 8. augusta

Aj tento nový augustový týždeň prináša nové radosti a nové výzvy! Napríklad Váhy budú mať snahu zblížiť sa s niekým novým a Ryby sa musia v práci viac snažiť. Nebojte sa osudu a vykročte mu čelom a nebojácne oproti!

Baran
Vaša posledná dovolenka bola celkom fiasko, preto, keď sa blíži dátum začiatku tohtoročnej dovolenky, tak ste trochu ako na ihlách. Nakoniec ale zistíte, že ste sa vlastne vôbec nemuseli báť. Tohtoročná dovolenka totiž bude doslova legendárna pre všetkých.

Býk     
Tento týždeň sa sústreďte najmä na svoje emocionálne blaho a vnútornú vyrovnanosť. Možno budete mať potrebu stráviť čas s rodinou alebo blízkymi priateľmi. Buďte ústretoví a poskytujte im podporu, ktorú niektorí členovia momentálne veľmi potrebujú.

Blíženci        
Luna tento týždeň vstupuje do vášho znamenia, milí Blíženci. Je teda ideálny čas na strávenie voľného času niekde v prírode. Urobte si výlet do hôr, oslovte priateľov a užite si rýdzu a nefalšovanú prírodu. Čo tak vyraziť pozrieť sa na východ slnka?

Rak     
Leto aj dovolenku si užívate plnými dúškami. Niet divu, máte veľmi spoločenskú náladu, ktorá sa vás drží už od začiatku prázdnin. Neodmietnete žiadne pozvanie na párty, spoločenskú udalosť či rande. Vďaka tomu budete mať na leto krásne spomienky.

Lev    
Letné dni vám pôjdu na ruku a vy sa dokonca nebudete tak rozčuľovať ako obvykle. A čo bude vôbec najdivnejšie, dokonca v sebe objavíte aj trpezlivosť. Vaši blízki z vás budú poriadne udivení. Zmierte si ich napríklad tým, že ich pozvete k vode alebo niekam na dobrú zmrzlinu.

Panna           
Chcete byť pripravení na všetko, preto vás tento týždeň nič neprekvapí a nepríjemné situácie dokážete zvládnuť s gráciou. Pre mnohých je váš pokoj nepochopiteľný, ale vy ste oveľa lepšie zmierení s okolím a najmä na milostnom poli to skvele zvládate.

Váhy  
Tento týždeň je vysoká pravdepodobnosť, že stretnete osudového človeka pre vašu budúcnosť. Nemusí však ísť len o milostnú záležitosť. Napríklad stretnete naozaj spriaznenú dušu, ktorá sa pre vás stane oporou a dobrým priateľom do konca vašich dní.

Škorpión        
Využite svoj povestný šarm a charizma na to, aby ste inšpirovali ostatných okolo seba. Buďte pripravení na pozornosť aj uznanie, ktoré sa k vám môžu nenápadne dostať. Nebojte sa tiež vyjadriť svoje názory, presadiť svoje myšlienky a zaistiť si tak postup.

Strelec         
Zamerajte sa v tento čas najmä na organizáciu a dokončenie úloh, ktoré máte pred sebou. Vaša starostlivosť a analytické schopnosti vám pomôžu nájsť efektívne riešenie pre všetky výzvy, ktoré sa vám postavia do cesty. Zlepšíte si tak energiu okolo seba.

Kozorožec    
Buďte vďační za to, čo vám život prináša a nepodliehajte melanchólii! Máte veľké šťastie, pretože okolo seba máte veľa dobrých ľudí, žijete si dobre a máte prácu. Nie každý na svete má také šťastie, každý deň si nájdite čas na prejavenie vďačnosti.

Vodnár         
Tento týždeň sľubuje Vodnárom vzrušenie a nové príležitosti. Môžeš sa tešiť na kreatívne a inšpiratívne udalosti, ktoré vám pomôžu rozšíriť obzory a objavovať nové horizonty. Rovnako je veľmi pravdepodobné, že spoznáte veľa rovnako naladených ľudí.

Ryby 
Čo sa týka práce a kariéry, momentálne môžete naraziť na prekážky alebo výzvy. Buďte trpezliví a hľadajte inovatívne riešenia! Môžete sa ocitnúť v plnej sile a budete môcť prekonať prekážky, ale len pokiaľ si zachováte jasné ciele a pozitívny prístup.