Týždenný horoskop 7. – 13.6.2021

Pripravte sa s predstihom na udalosti, ktoré vás čakajú v nasledujúcom týždni! Nenechajte sa zaskočiť osudom, buďte v strehu a aj vďaka nášmu horoskopu zistite, čo vás čaká a neminie!

Baran    
V práci sa snažíte presadiť niektoré svoje projekty, bohužiaľ ale nemáte v nikom oporu. Šéf je radšej, keď len slepo robíte svoju pridelenú prácu a kolegovia vás majú za veľmi snaživých. Mali by ste zmeniť zamestnanie, kde vás dozaista náležite ocenia.

Býk       
Veľmi sa neunáhlite v požičiavaní svojich peňazí, aj keby sa malo jednať napríklad o kamaráta. Nakoniec sa dotyčný k vráteniu moc mať nebude a vám potom nejaká tá korunka môže chýbať. Navyše nemáte radi dožadovanie sa svojich peňazí a tak ich už nikdy ani nemusíte vidieť.

Blíženci
Mars vstupuje tento týždeň do znamenia Leva. Budete sa vďaka tomu nachádzať v období plnom zvratov a nečakaných udalostí. Rovnako ale pocítite neskutočný príval silné nebeskej energie, ktorá nám dodá potrebné sebavedomie prekonať všetky prekážky.

Rak       
Máte vedľa seba človeka, ktorý sa dokáže rýchlo rozčúliť. Vadí vám to, pretože svoje negatívne emócie predvádza aj pred vašu rodinou a kamarátmi. Tí sa potom na vás pozerajú všelijako a vy sa cítite o to viac trápne. Skúste sa o tom s partnerom porozprávať.

Lev        
S nečakanými prekážkami si viete hravo poradiť, obzvlášť ak ide o pracovné záležitosti. V zamestnaní totiž žiarite, viete využiť naplno každý svoj potenciál a nebojíte sa ukázať svoj názor. Navyše aj vaša kreativita je teraz na pomyselnom vrchole.

Panna   
Ste momentálne veľmi aktívny a dokážete sa aj poriadne odviazať. Stále niečo podnikáte a tiež radi športujete. Poslednou dobou vás dokonca jeden šport fakt chytil a vy sa ho teraz nemôžete nabažiť. Príroda vás nabíja energiou, tak veľa času trávite aj tam.

Váhy     
V práci to momentálne nie je veľmi ružové. Už dlhšie máte pocit, že istý kolega marí všetky vaše snahy a v práci roznáša negatívnu atmosféru. Nemáte vôbec náladu na jeho nezmyselné vojny a žiarlivosť. Radšej si hľadíte svojho a veríte, že sa mu to vráti.

Škorpión             
Zatmenie Slnka i Nov nabáda k očiste tela, ale ešte dôležitejšie v tomto týždni bude očista duševnej stránky. Rozhodne by ste nemali vynechať meditáciu, či iné dychové cvičenia. Ak tomu neholdujete, tak aspoň vyrazte niekam do lesa a precíťte to.

Strelec  
Niekto z rodiny vás stále kritizuje. Nie je mu po chuti váš štýl obliekania, životospráva alebo čokoľvek iné. Máte toho dosť! Máte svoj život a nenecháte si do neho hovoriť. Neprimeranú kritiku hodíte za hlavu, ale daného človeka budete navštevovať čo najmenej.

Kozorožec           
Máte za sebou ťažké obdobie plné nečakaných zvratov, ale napríklad aj tých najrôznejších chýb, ktorých ste sa dopustili. Nakoniec to nevidíte až tak čierno. Veľa vecí ste sa naučili a veľa vám tieto skúsenosti dali. Pozeráte sa teraz na svet úplne inak.

Vodnár 
Mars vstupuje do znamenia Leva a vo vašom živote môžu nastať nejaké tie zmeny. Hviezdy osudu sú vám však priaznivo naklonené a vy tak budete akúkoľvek zmenu vnímať skôr pozitívne, a hlavne sa nebudete ničoho obávať. Viete, že život prináša veľa nového.

Ryby     
Vo štvrtok dôjde k zatmeniu Slnka a takisto bude Novolunie. Tento čas je v mnohom magický a nabáda k tomu, aby ste sa spojili so svojím vnútorným dieťaťom a mysleli častejšie na seba, než na ostatných ľudí. Mnohé dôležité si aj vďaka tomuto obdobiu uvedomíte.

Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!