Týždenný horoskop 7. – 13.3.2022

Začiatok roka bol tradične hektický, ale divoká voda sa začiatkom jari začne upokojovať, preto budete mať čas sa nadýchnuť a pripraviť na ďalšie kroky. Máte stále dosť času nabrať nový smer a urobiť rok 2022 ešte jedinečným!

Baran 
V práci sa snažíte konať pohotovo a reagovať na každú výzvu od vedenia. Niekedy vám ale príde, že si váš zamestnávateľ neuvedomuje, čo vo vás má a nevie oceniť, s akým presvedčením a usilovnosťou k práci pristupujete. Veľa vecí je pre neho samozrejmosťou.

Býk      
Napokon ste zvládli pre vás veľmi zložitú životnú skúšku. Občas ste prepadali do pocitov beznádeje, že vám nejaká vec nejde presne podľa vašich predstáv. Nakoniec ste to ale zvládli s prehľadom a už teraz sa tešíte, ako veľmi vám to uľahčí život.

Blíženci          
S priateľmi zažijete veľmi vtipné chvíle, ktoré vám predĺžia život snáď o niekoľko rokov. Máte obrovské šťastie, že okolo seba máte toľko milujúcich priateľov, ktorí vám sú vždy po ruke a môžete sa na nich spoľahnúť. A čo je hlavné, nepoznáte pojem nuda.

Rak      
Viete sa dobre baviť a život si užívate plnými dúškami. Občas si poviete, že by ste sa už mohli usadiť, ale baví vás vaša nezávislosť, cestovanie aj zábavné večery s priateľmi a len tak by ste sa toho nevzdali. Váš partner by musel byť veľmi tolerantný.

Lev       
Merkúr je v pomerne nepríjemnej opozícii s vašim znamením. Veľmi sa tento týždeň nesústredíte a v zamestnaní robíte jednu chybu za druhou. Rovnako namiesto toho, aby ste sa stiahli, tak radšej bojujete za svoju pravdu aj s vedením a to pre vás nie je veľmi dobré.

Panna
V oblasti investícií máte tak trochu hlavu v oblakoch a neviete spoznať, čo je pre vás výhodné a čo nie. Príliš rýchlo sa necháte prehovoriť k nevýhodnej zmluve prefíkaným obchodníkom a niektoré kroky nepôjdu vziať tak ľahko späť. Tak si dajte pozor!

Váhy   
Stavte ohľadom svojho životného štýlu na osvedčené rady odborníkov, ktorí vedia, čo vám radia. Pokiaľ sa budete snažiť vziať vec do vlastných rúk, tak si na pomerne dlhú dobu môžete rozhodiť životný rytmus, ale aj metabolizmus. Radšej sa s niekým poraďte.

Škorpión          
Prahnete po uznaní zo strany svojich najmilších, a pokiaľ sa vám ho v tomto období tak nedostáva, dokážete byť dosť skľúčení. Tenkým ľadom sa pre vás stávajú súrodenci, takže pokiaľ máte brata alebo sestru, očakávajte stret názorov. Elegantne to vyrieši spoločný kompromis.

Strelec
Ste až príliš zaneprázdnení prácou, že si ani nestíhate uvedomiť, ako vám život prepláva medzi prstami. Mali by ste si uvedomiť, že v popredí by mali byť vaše záujmy, koníčky, ale aj blaho vašej rodiny. Materiálne zaistenie nie je všetko, čo človek potrebuje.

Kozorožec       
Merkúr je vo výbornom sextile s vašim znamením a obzvlášť pekné chvíľky očakávajte najmä v milostných vzťahoch. Máte pred sebou veľmi romantické obdobie, ktoré sa nebude tak často opakovať. Využite teda každý láskyplne romantický okamih.

Vodnár          
Stretnete sa s niekým veľmi nepríjemným, kto vám pohne žlčou. Najmä vás štve nespravodlivosť, s akou k vám daná osoba pristupuje. Máte ale za to, že s horkokrvným konaním nič nezmôžete, presne na to ten človek čaká. Viac ho vytrestáte svojou ľahostajnosťou.

Ryby   
V mnohom sa váš život teraz obracia k lepšiemu. Obzvlášť pozitívne to vnímate v osobnom živote, keď cítite, ako doma vládne pohodová atmosféra a vy si užívate každý čas strávený s partnerom a deťmi. Aj v práci potom lepšie zvládate stresové situácie.