Týždenný horoskop 7. – 13.2.2022

Začítajte sa do nového týždenného horoskopu a spoznajte svoju najbližšiu budúcnosť pekne deň po dni. Uvidíte, že tie horšie chvíle vždy nakoniec vystriedajú okamihy oveľa krajšie. Preto neprepadajte zlej nálade, aj keď sa vám možno práve nedarí. Choďte šťastiu naproti!

Baran 
V práci to začína pekne vrieť. Vzťahy s kolegami sú na bode mrazu a nedarí sa vám z nepríjemnej atmosféry nijako vykĺznuť. Nie je to síce veľmi ideálne, ale vy sa nehodláte ľahko vzdať a chcete to vyriešiť, aj keby ste mali v práci ísť len ako sólista.

Býk      
Získali ste pozornosť niekoho, o koho stojíte. Zo začiatku ste si mysleli, ako je všetko na dobrej ceste, ale nakoniec sa ukázalo, že daný jedinec vám za to nestojí. Medzi ľuďmi sa totiž veľmi predvádza a ukazuje úplne inú tvár a nie tú pravú.

Blíženci          
S ratolesťami si tento týždeň užijete. Keď nebudete musieť riešiť nejaké záležitosti zo školy, tak zas musíte usmerňovať niektoré ich aktivity a voľný čas. Zoberie vám to veľa energie i času a vy dúfate, že sa to za chvíľku spraví a vy budete mať voľno.

Rak      
Vo vzťahu ste si síce prešli nejakými problémami, ale príde vám, že sa s tým dokážete nejako pobiť. Zo začiatku to dokonca vyzeralo na rozchod, ale nakoniec ste našli spoločnú reč a tak sa vám podarilo získať si nejaké plusové body pre váš vzťah.

Lev       
V poslednom čase boríte jeden mýtus za druhým. Príde vám, že s príchodom nového roku 2022 sa vám veľmi zmenilo zmýšľanie o niektorých ľuďoch, ale aj celkovo o svete okolo vás. Začali ste byť v mnohom tolerantnejší a prinieslo vám to množstvo nových možností.

Panna
Stretnete inšpiratívnu osobu, ktorá vám ukáže nový smer. V poslednom čase ste si pripadali unavení a potrebovali ste nakopnúť. Stretnutie s jedincom, ktorý má silnú osobnosť a niečo vie, bolo ako blesk z čistého neba a je to presne to, čo potrebujete.

Váhy   
Ste až príliš zaneprázdnení sebou a svojimi vlastnými problémami, že si neuvedomujete, že vaša polovička má tiež nejaké starosti. Možno keby ste spolu viac komunikovali, tak zistíte, že veľa vecí by ste pokojne vyriešili i spolu. Tak len smelo do toho.

Škorpión          
V práci je také dusno, že sa bojíte, že to dlho nevydržíte. Napätá atmosféra sa nesie celou firmou a vy reálne premýšľate, že radšej odídete. Síce ste tam finančne veľmi spokojní, ale zlá nálada vás ubíja. A nie ste sami, kto tak premýšľa.

Strelec
Pohybuje sa okolo vás falošný jedinec, ktorý len zbiera informácie a následne sa potom snaží použiť ich proti vám. Dajte si preto veľmi dobrý pozor na to, čo a kde hovoríte. Bohužiaľ totožnosť vášho škodcu nie je známa a pokojne to môže byť niekto veľmi blízko.

Kozorožec       
Stretli ste niekoho zo svojej minulosti a zdá sa vám, že daný jedinec s vami chce nadviazať stratené vzťahy. Nie je vám úplne jasné prečo, keď ste sa nerozišli v dobrom, skôr naopak. Ešte dlho ste si nemohli prísť na meno a teraz sa chce kamarátiť.

Vodnár          
Máte pred sebou ešte veľa práce, ale chcete sa stále zdokonaľovať, a to je predsa najdôležitejšie. Váš zamestnávateľ vie, že má vo vás jedinca, ktorý sa snaží a preto dokáže drobné nedostatky prehliadnuť. Len aby vám vysoké nasadenie čo najdlhšie vydržalo.

Ryby  
Máte pred sebou po pracovnej stránke veľmi plodné obdobie. Občas to síce bude bolieť, alebo toho budete mať veľa, ale nakoniec z toho vyjdete ako úplný víťaz. Môžete sa v najbližších dňoch tešiť na nejaké povýšenie, alebo na lepšie finančné ohodnotenie.