Týždenný horoskop 7.-13.11.2022

Je tu ďalší týždeň, ktorý bude veľmi silne ovplyvnený utorkovým Splnom! Každé znamenie zverokruhu pocíti túto energiu odlišným spôsobom! Čo konkrétne čaká vás? Čítajte v týždennom horoskope!

Baran
  
Vaša energia dňom za dňom stále viac upadá. Neviete, čo sa deje a máte za to, že čas dlhotrvajúcich jesenných únav je už dávno preč. Rozhodnete sa preto podstúpiť rozsiahle lekárske vyšetrenie a dobre urobíte. Naše zdravie by pre nás malo byť najdôležitejšie.

Býk      
Jeden kolega sa vás snaží zo zamestnania vyštvať. Prišli ste na to úplnou náhodou, keď ste ho počuli pri konverzácii. Dovtedy sa tento kolega tváril ako váš najväčší kamarát, dokonca ste sa mu zverovali s osobnými problémami. Je to zradca!

Blíženci          
Napokon sa vám podarilo získať v živote rovnováhu, po ktorej ste túžili. Už dlhší čas ste sa cítili neistí a harmónia, ktorú ste si teraz nastolili, vám úplne vyhovuje. Keď máte dobrú náladu, tak zisťujete, že vám ide všetko lepšie od ruky.

Rak     
Momentálne ste nastavení tak, že radi spoznávate nové veci a vzdelávate sa. Považujete vzdelanie a neustály proces sebazlepšovania sa v akomkoľvek odvetví za ľudskú prirodzenosť a doslova nutnosť. Ste takto už dlho nastavení, a to vás poháňa dopredu.

Lev       
Stretli ste veľmi zaujímavého jedinca, ktorý vás hneď na prvý pohľad zaujal svojou charizmou. Niet divu, naozaj nie ste jediní, koho tento človek zaujal a musíte brať do úvahy aj to, že to táto osoba o sebe veľmi dobre vie a vie to aj zneužiť.

Panna 
Zistíte, že si musíte dávať pozor na to, komu veríte. Niekto, koho ste celý čas mali za skvelého kamaráta a bol vám veľmi blízko, tak sa ukázal, že je to nehorázne falošný človek bez kúska hanby. Ste doslova zhrození týmto nepríjemným zistením.

Váhy   
V oblasti financií sa vám tento týždeň nebude príliš dariť. Chcete si dopriať a kúpite si potrebné veci, či už na zimu alebo do svojej domácnosti, a nestačíte sa čudovať, čo vám príde za nekvalitné veci. V mnohých prípadoch sa bude jednať o zbytočné nákupy.

Škorpión          
Kolega v práci s vami rozhodne nehrá fér hru. Samozrejme sa k vám správa úplne ukážkovo a snaží sa vám dokázať, že je váš priateľ. V skutočnosti ale na vás chce vytiahnuť čo najviac osobných záležitostí, ktoré by sa vôbec nebál použiť proti vám.

Strelec
Rodinné vzťahy sú momentálne na bode mrazu. S jedným členom si doslova nemôžete prísť na meno a vadí vám, akým spôsobom s vami komunikuje. Už dávno nie ste malé dieťa, ktoré by mohol takto sprosto buzerovať. Rozhodnete sa už veľmi dôrazne ohradiť.

Kozorožec      
Máte pred sebou plodné obdobie plné lásky, harmónie, pozitívnej energie a kreativity. Nebojíte sa nových výziev, prijímate život taký, aký je a prekážky zvládate ľavou zadnou. V mnohých svojich kamarátoch vzbudzujete obdiv, a dokonca ste pre mnohých vzorom.

Vodnár          
Aj keď počasie nie je práve ideálne, tak jesenný splín vás tento rok v žiadnom prípade nedostihol. Práve naopak! Cítite sa byť plní energie a elánu a doprajete si báječné chvíľky v prírode. Tiež ale viete relaxovať na pohovke s dobrou knižkou v ruke.

Ryby   
Odhodláte sa k nákupu pomerne drahé veci a keď vám príde, tak nebudete absolútne spokojní s kvalitou, ktorá je priamo príšerná. Doslova vás ale aj šokuje to, akým spôsobom s vami bude predajca komunikovať ohľadom reklamácie a že vaše požiadavky nebude chcieť riešiť.