Týždenný horoskop 6. – 12. novembra

Deň ako každý iný, alebo vás čakajú veľké zvraty? Zatiaľ čo Panny sa budú realizovať predovšetkým v práci, na Býkov čaká týždeň láskyplný domov. Zistite aj vy, čo vás čaká! Všetko nájdete v našom týždennom horoskope.

Baran       
Tento týždeň bude pre Baranov plný energie a odvahy! Budete sa cítiť, ako by ste mohli zdolať akýkoľvek vrchol. Len pozor, aby ste neprehnali a nepriviedli svojich priateľov k výčitkám kvôli vašej neznesiteľnej energii. Niekedy totiž neviete, kedy máte konečne dosť.

Býk   
Skúste sa teraz uvoľniť a vychutnať si pravú pohodu domova. Poslednou dobou ste toho mali naozaj veľa a vôbec ste sa nezastavili – musíte konečne spomaliť. Možno sa objaví chuť na nejakú dobrú domácu kuchyňu, takže si doprajte lahodné pokrmy!

Blíženci       
Milí Blíženci, tento týždeň pred sebou máte množstvo novej a zaujímavej komunikácie a spoločenských stretnutí. Využite svoju schopnosť hovoriť o čomkoľvek a baviť sa s ľuďmi. Možno narazíte na zaujímavú diskusiu, ktorá vám otvorí nové perspektívy a rozšíri obzory.

Rak  
Vaším hlavným cieľom je momentálne starostlivosť o rodinu a blízkych. Ste rodinne založení a je pre vás dôležité vytvoriť teplo domova. Môže sa objaviť nejaký konflikt, ale s vašou citlivosťou ho ľahko vyriešite. Urobte niečo, čo urobí radosť vašim blízkym.

Lev   
Tento týždeň budete túžiť po pozornosti a uznaní. Môžete sa ocitnúť v centre pozornosti, čo vám bude príjemné, len si dajte pozor, aby ste neprehnali svoju potrebu byť v strede diania. Máte totiž okolo seba osoby, ktorým vaše preháňanie trochu vadí.

Panna        
Ste veľkí perfekcionisti a tento týždeň bude celý v znamení organizácie a plánovania. Chcete mať všetko dokonalé a máte aj množstvo nápadov, takže si dajte pozor, aby ste sa neprehnali v pracovnom nasadení. Pokojne si urobte zoznamy a plánovacie tabule.

Váhy
Váhy, tento týždeň budete túžiť po harmónii a rovnováhe vo všetkých oblastiach vášho života. Urobte si čas na pokojnú meditáciu alebo jogu, aby ste udržali duševnú stabilitu. Možno nájdete nový spôsob, ako vyriešiť nejaký osobný alebo pracovný konflikt.

Škorpión    
Láska, vášeň a príliv emócií vás sprevádza celý život. Môžete sa dostať do vášnivého vzťahu alebo sa začať zaujímať o niečo tajomné. Buďte opatrní, aby ste neprehnali svoje vášne. Niekedy máte tendenciu preháňať, našťastie vaše okolie to vie a berie vás s rezervou.

Strelec        
Tento týždeň budete túžiť po dobrodružstve a nových zážitkoch. Je čas vyraziť na výlet alebo sa pustiť do niečoho nového a neobvyklého. Možno nájdete nové koníčky, ktoré vás prekvapia. Jedno je isté, hviezdy osudu vám radia, aby ste vykročili z kruhu.

Kozorožec  
Momentálne je vaše kozorožie znamenie plné sviežich ambícií a veľkého pracovného nasadenia. Môžete sa dostať do dôležitého projektu, takže sa plne sústreďte na svoje ciele. Len nezabudnite na odpočinok! Na ten totiž v poslednej dobe skoro vôbec nemyslíte a to je chyba!

Vodnár       
Vodnári už dlhší čas túžia po slobode a nezávislosti. Je jasné, že vedľa seba nesmiete mať náprotivok, ktorý vás nenechá dýchať. Môžete sa cítiť trochu nespútaní, ale to je v poriadku. Urobte si čas na osobnú reflexiu a premýšľajte o svojich cieľoch.

Ryby
Milé Rybky, tento týždeň budete plní kreativity a značné empatie. Môžete sa venovať umeniu alebo pomôcť niekomu v núdzi. Vaša intuícia bude silná, takže počúvajte svoj vnútorný hlas, ktorý vás navedie tým správnym a dôveryhodným smerom. Len tak ďalej!