Týždenný horoskop 6. – 12.9.2021

Prázdniny nám bohužiaľ skončili, ale i september prináša nové dobrodružstvá a výzvy! Kto sa môže tešiť na kariérny rast a ocenenie svojej práce? A komu september prinesie zaujímavé podnety? Čítajte týždenný horoskop Astrohledu a dozviete sa, aký vás čaká týždeň.

Baran
Tento týždeň vnímate ťaživú atmosféru a konflikty v rodine, ktoré nie sú úplne bežné. Celkom často sa pohádate len tak, pre nič za nič, a ste fakt naštvaní, pretože vám jednanie niektorých členov rodiny nepríde vôbec férové. Chcete s tým rýchlo niečo urobiť.

Býk    
Snažíte sa zo všetkých síl v novej práci skvele zapadnúť. Beriete akékoľvek úlohy a pracujete nadčas, aby ste si dobrú prácu za fajn peniaze udržali. Postupom času si ale na vašu obetavosť všetci zvyknúť, vrátane šéfa, a budú vás stále viac využívať.

Blíženci        
Konečne potrebujete nejaký oddych. V práci sa vám všetko kopí na hlavu, v rodine stále riešite cudzie konflikty a už si fakt zaslúžite odpočinok. Skvelú službu vám preukáže napríklad povyrazenie len s priateľmi. Veľmi rýchlo tak zabudnete na starosti.

Rak     
Veľmi vás naštve jeden člen rodiny, ktorý na vás prehodí časť svojej zodpovednosti a vlastne vás v tom úplne nechá. Počíta s tým, že ste až veľmi dobrý človek, ktorý si nerád robí problémy, ale jeho následný nezáujem vás celkom vytočí a konečne sa ozvete.

Lev      
V istej záležitosti ste dosť na vážkach. Čaká vás tento týždeň naozaj veľké rozhodovanie a vy nemáte ani najmenšiu povedomie o tom, ako sa rozhodnete. Určite nešliapnete vedľa, keď o pomoc poprosíte svojho najlepšieho priateľa. Ten vám veľmi rád poradí.

Panna           
Člena vašej domácnosti stretne tento týždeň náhla choroba. Nebude sa síce jednať o nič vážneho, ale bude to pre neho veľmi nepríjemné, a vy si budete robiť veľké starosti. Nakoniec sa poradíte s dobrým známym a babskú radou nad neduhom hravo vyhráte.

Váhy 
Stretnutie s priateľmi tento týždeň vôbec nedopadne podľa vašich predstáv. Kamaráti sa medzi sebou budú handrkovať a mať nepríjemné poznámky. To vy nemáte potrebné. Máte radšej príjemnejšie a pohodovejšie atmosféru. Toto slovné rýpanie je vám proti srsti.

Škorpión        
V rodine vládne až harmonická nálada. Užívate si každý deň, ktorý môžete s rodinou stráviť a uvedomujete si, ako veľmi je domáca zázemie pre vás dôležité. Pokiaľ je v osobnom živote všetko takto ideálne, tak aj pracovné sféra vykazuje úžasné výsledky.

Strelec            
Stále neviete, či ste si v láske vybrali správne. Poslednou dobou ste o milostné ponuky nemali núdzu a stretli ste dva naozaj zaujímavé osoby. Aj keď ste už nejakú dobu s jedným z nich vo vzťahu, tak vo vás stále hlodajú isté pochybnosti.

Kozorožec    
Vyhýbajte sa tento týždeň rizikovým športom a akémukoľvek adrenalínu. Planéty totiž varujú pred nejakým úrazom, či nehodou. Majte sa preto na pozore a víkend radšej venujte leňošeniu na záhrade, relaxácii, či iným pokojným kratochvíľam. Oplatí sa to!

Vodnár         
V pracovnej sfére sa vám teraz nedarí. Stále si hľadáte novú prácu, prešli ste už niekoľko kôl pohovorov, ale nikde nie je záujem a to vám na nálade príliš nepridá. Cítite sa veľmi bezmocní. Nezúfajte, čaká na vás totiž skvelé miesto, tak hlavu hore.

Ryby  
Čo sa týka financií, tak máte tento týždeň tak trochu tendencie až príliš riskovať. Niekedy sa oplatí byť asertívny, ale v tomto prípade by ste skôr mali držať svoje peniažky na účte. Planéty vám v tomto smere nie sú v žiadnom prípade naklonené.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ I DETSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 1.png