Týždenný horoskop 6. – 12.6.2022

Niekto si bude tento týždeň užívať pozornosť okolia, iný zase bude radšej sám. Čo vám prichystal tento týždeň a čo hviezdy prisudzujú práve vám? To vám prinášame v novom týždennom horoskope.

Baran

Nemáte momentálne veľmi dobrú náladu. Padla na vás únava, rozčuľujú vás kamaráti, ktorí sa vám stále sťažujú so svojimi problémami a najmä doma nevládne príliš harmonická atmosféra. Máte totiž pocit, že doma nič nestíhate a ste čím ďalej tým viac v strese.

Býk    
Napokon sa vám podarilo získať si pozornosť niekoho, o koho ste veľmi stáli. Daná osoba má svoje veľké výhody a plusy. Je veľmi temperamentný a dokáže pozdvihnúť náladu doslova všetkým vo svojom okolí. Presne takými ľuďmi sa momentálne chcete obklopovať.

Blíženci        
Nemáte veľa peňazí na rozdávanie. V poslednom čase si vaše bývanie, či auto vyžiadalo celkom dosť opráv a vaše úspory sa začali tenčiť. Zakaždým keď ste sa snažili si zase nasporiť niečo navyše, tak opäť došlo k nečakaným výdavkom a takto je to stále dookola.

Rak    
Momentálne sa vám nedarí vychádzať so svojim nadriadeným. Neustále sa nad niečím dohadujete a v mnohých ohľadoch máte na veci iný názor. Aj atmosféra vo firme je kvôli tomu mierne narušená atmosféra a kolegovia si o vás šuškajú na chodbách, čo je nepríjemné.

Lev    
V rodine dôjde k nepríjemnej situácii a hádke. Všetci po vás chcú poznať váš názor, ale pravda je taká, že sa vám vôbec nechce do tohto sporu miešať. Máte za to, že každý má svoju pravdu a vy by ste svojim názorom ešte viac rozdúchali tieto iskry.

Panna           
V mnohých ohľadoch sa držíte pri zemi. Pokiaľ ide o spoločenský život, tak si viete vyhodiť z kopýtka. Ste veľmi zábavní a viete pobaviť aj svoje okolie. Ako kamaráti ste skvelí a viete si získať pozornosť okolia, ale vo vážnych situáciách sa viete krotiť.

Váhy 
V poslednej dobe vám príde, že máte naozaj veľa starostí a tie vám pomaly ale iste začínajú prerastať cez hlavu. To sa vám nepáči, pretože tlak je pre vás náročný a vy sa po psychickej stránke necítite práve najlepšie. Chcelo by to životný reštart.

Škorpión      
Venuša je vo výraznej opozícii s vašim znamením a môže vám spôsobiť nemalé problémy v osobných vzťahoch. Váš partner je momentálne veľmi náladový a svoje negatívne emócie samozrejme prenáša aj na svoje okolie. To sa vám ani trochu nepáči a konfrontujete ho.

Strelec         
Vo vašom okolí sa pohybuje zvláštna osoba, ku ktorej nemáte dôveru. Daný jedinec je veľmi negatívny a celkovo okolo seba šíri prapodivnú atmosféru. Navyše vám príde, že sa tento človek nespráva úprimne a má nejaké veľké, a možno aj temné, tajomstvo.

Kozorožec   
Mali by ste si dať pozor najmä na svoje zdravie. Buďte k sebe úprimní! V poslednej dobe ste na seba celkom kašľali a váš životný štýl tomu v mnohom zodpovedal. Mali by ste si nájsť trochu viac času na seba, svoje koníčky, ale aj starostlivosť o svoju myseľ a telo.

Vodnár         
Ste posledné týždne až príliš zaneprázdnení prácou, že vám niekedy príde, že nemáte toľko času na rodinu, koľko by ste skutočne chceli. Vedenie firmy navyše v mnohom spolieha na vašu zodpovednosť, ale aj vysoké nasadenie a neberie ohľad na vaše rodinné pomery.

Ryby 
Niekto z rodiny vás veľmi nahneval. Zakaždým, keď daného človeka chcete navštíviť, tak si hľadá nejaké dôvody, prečo mu práve tento termín nevyhovuje. Jeho momentálna výhovorka je ale natoľko hlúpa, že vám to príde až smiešne. Našťastie sa nechcete hádať.