Týždenný horoskop 6.-12.3.2023

V marci na vás čaká mnoho zmien! Budú pozitívne alebo vás naopak nemilo prekvapí smola v pätách? Prečítajte si, ako to s vami tento týždeň vidia hviezdy!

Baran
Po finančnej stránke sa vám v poslednej dobe neskonale darí. Neutrácate za hlúposti, a tak na účte máte taký dostatok, že už môžete začať uvažovať nad nejakými investíciami či dovolenkou. Však si to tiež zaslúžite, pretože nie ste rozhadzovačný typ.

Býk    
Pripravte sa na drobné nepríjemnosti a spory na pracovisku. Z veľkej časti za to môže toxický kolega, ktorý už vám všetkým značne pije krv. Je so všetkým nespokojný, má zlú náladu a jeho negatívnosť nepríjemným spôsobom ovplyvňuje klímu na pracovisku.

Blíženci        
Napokon sa vám podarilo získať srdce niekoho atraktívneho, po kom už dlhšiu dobu túžite. Vaše spoločné začiatky síce boli neisté a krkolomné, ale teraz je dosť jasné, ako o sebe vzájomne zmýšľate. Obaja tiež dúfate v spoločnú budúcnosť. Len tak ďalej.

Rak     
Máte pred sebou veľmi pozitívne obdobie, ktoré sa s príchodom predlžujúcich večerov iba zvyšuje. Trávite so svojimi priateľmi veľa času vonku a aj to vás nabíja tak dôležitou energiou. O nástupe jarnej únavy tak vo vašom prípade ani nemôže byť reč.

Lev      
Budete doslova v šoku z toho, čo sa dozviete o jednom z vašich priateľov. Zistíte, že vám celý čas klamal a intrigoval, aj keď sa tváril ako vaša najväčšia podpora a vŕba. Hriali ste si dlhšiu dobu hada na prsiach a teraz sa s tým musíte nejako vyrovnať.

Panna           
Začnete sa schádzať s úplne novou sortou ľudí, ktorí sa pomaly, ale určite začínajú stávať vašimi dobrými priateľmi. Vykĺznete zo stereotypu, nájdete si nového koníčka a celkovo si toto obdobie budete náležite užívať. Čo viac si teraz môžete priať.

Váhy  
Venuša je momentálne v opozícii s vašim znamením. Vďaka tomu vám viazne komunikácia s partnerom, na druhú stranu je nutné povedať, že v práci zase excelujete. Ste plní nápadov a dávate jasne najavo, čo sa vám páči a čo naopak vôbec. Šéf si to cení.

Škorpión        
Merkúr je po celý mesiac v peknom trigóne s vašim znamením. Dariť sa vám bude ako v pracovnej, tak v milostnej sfére. V oboch odvetviach budete mať dostatočne otvorené vrátka a môžete sa rozhodovať len podľa svojho uváženia. Nie každý má takú príležitosť.

Strelec         
Snažíte sa výrazne zmierniť nepríjemnú atmosféru a náladu v rodine, ktorá sa týka dvoch konkrétnych členov. Nemali ste sa do toho ale vôbec púšťať. Obaja členovia rodiny si z vás totiž urobili rozhodcu a neustále vás nútia do nezmyselných súdov a rád.

Kozorožec    
Perfektne zdolávate prekážky, ktoré vám život nadelí. V práci sa stretnete so situáciou, že budete musieť riešiť problémy, ktoré nie sú úplne vo vašej kompetencii, ale vedenie vám v tomto ohľade značne dôveruje. Vďaka tomu získate dôveru aj ostatných v práci.

Vodnár         
Veľmi vás sklame niekto z priateľov! Tento týždeň sa totiž plne ukáže jeho falošná povaha a aj to, koľko ľudí celý čas ťahal za nos. Najradšej by ste s ním nadobro spretrhali kontakty, a tiež by ste to tak mali urobiť. Je zbytočné sa obklopovať zlými ľuďmi.

Ryby  
Ste finančne gramotní a viete si odkladať peniaze na horšie časy. Samozrejme, že sa občas stretnete s názorom okolia, že ste až príliš šetriví, ale vás to ale vôbec netrápi. Ste totiž radi, keď máte nejakú finančnú rezervu. Uvidíte, že sa vám bude hodiť.