Týždenný horoskop 6. – 12.2.2023

Nezabudli ste na niečo? Február ešte ponúka priestor na oprášenie novoročných predsavzatí, ktoré možno vzala za svoje. Chceli ste napríklad schudnúť do plaviek? Stále ešte máte dosť času, než sa ozve leto! Začnite ale hneď!

Baran
V práci sa začína blýskať na lepšie časy. Mali ste pomerne vážny rozhovor s vedením, kde ste povedali všetko, čo vás ťažilo a kde vidíte vo firme rezervy. Šéfa veľa zaujalo, ako premýšľate kolektívne a nad všetkým a rozhodol sa vám ponechať voľnejšiu ruku.

Býk     
Máte vedľa seba jedinca, ktorý je vám síce oporou, ale dlhšiu dobu premýšľate nad tým, či ide o toho pravého jedinca pre vás. Najmä si absolútne nie ste istí emóciami, ktoré danému človeku odovzdávate. Možno, že sú v záujme úplne niekde inde.

Blíženci        
Tento týždeň sa stretnete s niekým veľmi inšpiratívnym, kto vám bude skoro mentorom vo vašej ceste v živote. Nad množstvom vecí ste doteraz nikdy takto nepremýšľali. Daná osoba vám v mnohých ohľadoch otvorila oči a vy ste si aj sami seba začali viac vážiť.

Rak     
Veľmi sa vám tento týždeň bude dariť v ziskoch. Pokiaľ máte možnosť nejakej väčšej investície, tak by ste sa do nej rozhodne mali teraz pustiť. Máte na to momentálne ideálne podmienky a hviezdy sú vám v tomto ohľade výrazne naklonení. Tak smelo do toho!

Lev    
Hviezdy osudu vám prajú! Napokon sa vám podarilo získať pozornosť osoby, ktorá vám rozhodne nie je ľahostajná. Tento jedinec vás dlhú dobu prehliadal, ale teraz to vyzerá, že je vami doslova až očarený. Nie nadarmo sa hovorí, že kto si počká, ten sa dočká.

Panna              
Nie ste veľmi nadšení zo svojej pracovnej náplne. Po Novom roku nastali v práci nejaké zmeny a vy máte teraz na starosti niečo trochu iné. Samozrejme, že sa jedná o veľmi nudnú činnosť, ktorá vás úplne nenapĺňa a premýšľate nad celkovou zmenou práce.

Váhy  
Ste až veľmi ohľaduplní voči svojmu okoliu a veľa ľudí to využíva. Ani vaši najbližší sa neboja vás kedykoľvek požiadať o pomoc a to aj vo chvíli, keď vedia, že toho nemáte práve málo. Možno že aj už premýšľate, že by ste svoju nespokojnosť dáte najavo.

Škorpión        
Venuša je v blahodarnom trigóne s vašim znamením a prináša vám do života nové milostné dobrodružstvo. Ak ste momentálne single, tak je isté, že stretnete niekoho zaujímavého. Zadaní jedinci sa zase zvezú na obrovskej vlne vášne so svojím náprotivkom.

Strelec         
Okolo vás sa pohybuje veľmi falošná osoba, ktorá sa nebojí ísť aj do špinavých záležitostí. Bude vám trvať pomerne dlhú dobu, než prídete na to, kto okolo vás šíri také ohováranie a chaos. Nakoniec sa rozhodnete túto osobu priamo konfrontovať.

Kozorožec   
Aj keď ste si už dlho hovorili, že niektoré záležitosti zo svojho života necháte byť, tak teraz zisťujete, že to len tak ľahko nepôjde. Nakoniec sa budete istým situáciám musieť postaviť čelom a zistíte, že máte dosť odvahy na to všetko zvládnuť.

Vodnár         
Svoje financie šetríte ako oko v hlave a ste jedinec, ktorý je po tejto stránke veľmi zdatný a uvedomelý. Viete, kde, kedy a ako investovať, aby sa vám vaše peniažky čoskoro vrátili. Navyše nie ste veľmi rozhadzovačný typ a radšej si šetríte na poriadne veci.

Ryby  
Máte pred sebou po pracovnej stránke pomerne náročné obdobie. Veľa vecí budete musieť riešiť narýchlo a to vám v ani najmenšom nie je príjemné. Máte totiž radi, keď máte všetko urobené s predstihom. Stresujúce záležitosti nie sú absolútne nič pre vás.