Týždenný horoskop 6. – 12.12.2021

Keď sa človek pozrie do kalendára, nechce sa mu ani veriť, že už je december! Ale nenechajte sa zlákať predraženými vianočnými ponukami supermarketov a užívajte si naplno prítomnosti. K tomu vám pomôže náš týždenný horoskop, ktorý poradí, pred čím sa mať na pozore a z čoho sa radovať.

Baran

Niekto v blízkom okolí vás prekvapí svojimi nevšednými názormi. Občas máte dokonca pocit, že sa daná osoba vyžíva v tom, že je iná ako ostatní. V podstate vám to nevadí, máte radi ľudí, ktorí nejdú s prúdom. Možno si z nich dokonca beriete aj inšpiráciu.

Býk     
Konflikty tento týždeň riešite divne. Väčšinou ste pokojný človek, ktorý nerád vyvoláva drámy, ale teraz je všetko inak. S každým sa hneď pohádate, alebo dokonca vyjdete po svojich najbližších aj kvôli úplnej maličkosti. Uvedomíte si to potom až spätne.

Blíženci        
Pracovné povinnosti vám zaberajú veľa času. Nemáte čas na svoje koníčky, na ktoré ste boli doteraz zvyknutí. Všeobecne o seba nestíhate toľko dbať a mnohokrát sa to prejavuje na vašom zdraví. Mali by ste v zamestnaní trochu poľaviť a venovať čas len sebe.

Rak     
So šéfom je to teraz trochu na ostrie noža. Väčšinou sa nechcete púšťať do obsiahlych konfliktov, ale teraz, keď vidíte, že nemá pravdu, tak máte potrebu sa ozvať. Nakoniec si budete nadávať, že ste sa vôbec ozvali, ale šéfovi proste ustupovať nechcete.

Lev      
Ak čakáte na priaznivú dobu ohľadom obchodovania, tak si ešte nejaký ten čas počkáte. Mars nie je v peknom trigone s Venušou a preto by všetky transakčné záležitosti mali ísť ešte na nejakú dobu stranou. Peniažky ešte chvíľu šetrite, oplatí sa to!

Panna           
Momentálne nemáte čas ani na seba, ani na svoju rodinu, a to sa vám prestáva páčiť. Je síce fajn, že máte dobre platenú prácu, obzvlášť v dnešnej zvláštnej dobe, ale tiež by to malo mať nejaké medze a máte pocit, že vedenie firmy tieto medze značne porušuje.

Váhy 
Na Vianoce sa síce už neskutočne tešíte, ale tiež začínate plašiť, či už máte všetko zariadené. V práci sa teraz toho veľa nakopilo a vy sa domov vraciate stále neskôr. Nebuďte kvôli Vianociam v strese, nemusíte mať predsa napečené dvadsať druhov koláčov.

Škorpión        
Konečne vidíte, ako je jeden z vašich známych falošný. Teraz ste pochopili, koľko z toho, čo vám narozprával, je v skutočnosti pravda. Veľmi sa vám to nepáči, ale namiesto konfliktu si radšej chcete tohto jedinca úplne vymazať zo života. A máte recht!

Strelec            
Rodina teraz funguje ako má a doma vládne skvelá atmosféra plná vianočného veselia a príjemných chvíľok. Možno nemáte hotové všetko, čo ste chceli a umývanie okien nechávate na poslednú chvíľu, ale možno aj vďaka tomu u vás vládne typická vianočná atmosféra.

Kozorožec   
V práci to tento týždeň nevyzerá práve najlepšie. Nie že by ste toho mali veľa, ale vedenie vyžaduje veľa opráv a zmien, ktoré vám zaberajú váš drahocenný čas. Pritom máte pocit, že sa jedná o úplnej zbytočnosti, ktoré si z nudy niekto len tak vymyslel.

Vodnár         
Hoci sa blížia Vianoce, tak veľmi šťastné obdobie neprežívate. Máte okolo seba dosť negatívnych vnemov, a tiež sa obávate, že temné chvíle ľudstvo snáď už nikdy neopustia. Veľmi vás to poslednou dobou trápi a nerozveselí vás ani pohľad na vianočné svetielka.

Ryby 
Vaše sebavedomie je teraz na vrchole a na nedostatok záujmu opačného pohlavia si rozhodne nemôžete sťažovať. Vy však máte záujem o jednu jedinú osobu a tá je vám zatiaľ na míle vzdialená. Možno sa to ale teraz všetko zmení. Nebojte sa urobiť prvý krok!