Týždenný horoskop 5. – 11. februára

Aj ďalší týždeň prináša plno magických momentov. Len ich vedieť využiť! Prestaňte sa báť vychutnávať to dobré, čo život prináša a užite si nový týždeň s novým týždenným horoskopom!

Baran
       
Kreativita a komunikácia bude tento týždeň vaším hlavným poznávacím znamením. Dariť sa vám preto bude vo všetkých sférach vášho života. Vaše nápady budú hrať prím v práci, ale aj vaša rodina ocenia nevšednú zábavu, ktorú si pre nich momentálne vymyslíte.

Býk 
Darí sa vám tento týždeň úplne vo všetkom. Ste spokojní vo svojom osobnom živote, ale aj v pracovnej sfére. Vedenie vám dáva jasne najavo, že patríte k veľmi ceneným zamestnancom a váži si vaše nasadenie i oddanosť pozíciu aj kolegom. Poteší vás to.

Blíženci    
Tento týždeň budete túžiť po dobrodružstve a nových skúsenostiach. Pusťte sa preto s vervou aj do neznámeho a buďte otvorení novým príležitostiam. Odvaha, ktorú máte, vás odmení novými poznatkami a inšpiráciou. Spontánnosť by u vás mala byť na prvom mieste.

Rak 
Mali by ste sa zamerať najmä na osobné vzťahy. Rodina je pre vás na prvom mieste, takže stojí za to opätovať ju čas. Navyše si môžete byť istí, že sa vám tento čas stonásobne vráti. Takže nemajte výčitky z ničnerobenia s tými najbližšími.

Lev  
Viete veľmi dobre komunikovať, a to sa vám skvele vypláca ako v osobnom, tak aj v pracovnom živote. S radosťou sa zoznamujete s novými ľuďmi a tento váš optimizmus je taktiež nákazlivý. Ľahko si získavate nových priateľov i potenciálnych partnerov. Len tak ďalej!

Panna     
Máte pred sebou obdobie plné nových skúseností, výziev a nečakaných situácií. Jedno je ale isté. Rozhodne sa nebudete nudiť, pretože to vám vaše nasadenie ani nedovolí. Presne toto vás ale baví, pretože milujete, keď sa všetko okolo točí a víri energiou.

Váhy       
V tomto týždni by ste sa mali zamerať na empatiu a vcítenie sa do druhých ľudí. Je pre vás veľmi dôležité, aby ste našli rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Pokiaľ budete vnímať viac srdcom ako hlavou, tak zistíte, že mnohé rozhodnutia sú jednoduchšie.

Škorpión 
Silu a odvahu nájdete len a iba pri sebe. Vaše vnútorné zdroje sú totiž nevyčerpateľné a vaša energia je povestná. Mnohí z vášho okolia doslova žasnú nad tým, koľko vitality v sebe máte a potichu vám závidia. Nič ale nie je zadarmo a vy to dobre viete.

Strelec    
Merkúr je tento týždeň v negatívnej kvadratúre s vašim znamením. Najmä v osobných vzťahoch môže dôjsť k omylom a nedorozumeniam, ktoré vás budú stáť veľa síl aj optimizmu. Nakoniec sa ale pobijete aj s nepriazňou osudu a hviezd so silou vám tak vlastní.

Kozorožec          
Pracovná a finančná stabilita budú tento týždeň vašimi hlavnými cieľmi. Majte jasné plány a postupujte krok za krokom za svojimi snami. Vaša disciplína a odhodlanie vás veľmi skoro privedú k skvelému úspechu, len stačí vnímať svoje pocity a prijímať nové výzvy.

Vodnár     
Vaša snaha momentálne prekoná všetky možné očakávania. V práci ste doslova za hviezdu, ktorá teraz strmo stúpa. Máte pred sebou žiarivú pracovnú budúcnosť a polepšíte si predovšetkým po finančnej stránke. To vás opäť nabije novou a pozitívnou energiou.

Ryby          
Merkúr teraz vstupuje do vášho znamenia a je tiež v príjemnej konjunkcii so Saturnom, čo vám prinesie príjemné chvíľky predovšetkým v oblasti milostných vzťahov. Čaká vás tento týždeň romantika, nová láska i nastolenie harmónie v dlhodobých zväzkoch.