Týždenný horoskop 5. – 11.9.2022

Kadiaľ sa budú upierať cesty osudu tento týždeň? Budete plní pozitívnej energie alebo sa naopak budete cítiť vytlačení ako citrón. Budete mať hlavu plnú úžasných nápadov alebo sa radšej máte držať zaužívaných postupov? Prečítajte si, čo vás čaká tento týždeň!

Baran        

V tomto týždni sa nebudete po psychickej stránke cítiť najlepšie. Dolieha na vás samozrejme vlna povinností, ktoré teraz v septembri máte, ale svoj podiel na tom samozrejme má aj odchod leta a nástup chladnejších dní. A vy k svojmu životu potrebujete veľa slniečka.

Býk  
V práci sa väčšinu času cítite veľmi dobre. Poslednou dobou vás ale štvú vaši kolegovia, ktorí stále potrebujú dohľad a doslova vodenie za ručičku. Pritom sú zamestnaní rovnakú dobu ako vy a vy máte teraz svojich pracovných povinností viac ako dosť.

Blíženci    
Váš spoločenský život je teraz na vrchole. Užívate si život plnými dúškami a s kamarátmi podnikáte množstvo akcií. Vydáte sa na výlet, alebo si zájdete na zábavu. Jedno je ale isté, nudiť sa určite nebudete, pretože okolo seba máte veľa vtipných ľudí plných elánu.

Rak  
Snažíte sa šetriť. Povedali ste si, že doba nie je priaznivá a že by ste sa na ňu mali pripraviť. Občas si musíte priznať, že v mnohých prípadoch sa na peniaze veľmi nepozeráte a nie ste typicky sporivým človekom, aj keď samozrejme ani nijako závratne neutrácate.

Lev   
Trochu vás mrzí a ste smutní, že sa v istej záležitosti nedočkáte podpory od vašich príbuzných. Pritom po vás podporu čakajú takmer vždy a pri každom svojom výmysle. Najhoršie na tom je, že o sebe viete, že to nikdy nebudete chcieť oplácať rovnakou mincou.

Panna       
Máte chuť na radikálnu zmenu vašej vizáže. Či už sa rozhodnete pre obmenu doterajšieho šatníka alebo dokonca výraznú zmenu účesu, tak si môžete byť istí, že nešliapnete vedľa. Výsledok totiž bude fenomenálny a vy sa s novým imidžom budete cítiť sebaisto.

Váhy
Vo svojom okolí máte veľmi falošnú osobu, ktorá sa naoko tvári ako váš najlepší priateľ a radca, ale všetky informácie, ktoré o sebe prezradíte, samozrejme putujú niekam ďalej, a to v značne zveličenom a nelichotivom znení. Budete v šoku, keď sa to dozviete.

Škorpión  
Stojíte na veľkej životnej križovatke, ktorá bude mať na vašu budúcnosť veľký vplyv. Nečakali ste, že sa budete musieť rozhodovať tak skoro, ale nakoniec to uvítate. Potrebujete totiž konečne v živote niekam postrčiť a teraz je na to tá najvhodnejšia doba.

Strelec Dostanete skvelú ponuku na novú prácu. V tej súčasnej ste veľmi spokojní, tak sa dostanete do pomerne ťažkej situácie, pretože nebudete vedieť, ako sa rozhodnúť. Nakoniec riešenie príde úplne samo a vy budete radi, že vás osud takto postrčil.

Kozorožec
Zoznámite sa s niekým výnimočne zábavným, kto bude mať aj podobné názory na život. Okrem toho vás navyše spájajú aj spoločné koníčky. Novému vzťahu tak povediac nestojí nič v ceste a nielen vy si toto láskyplné obdobie skvele užívate. A prečo tiež nie.

Vodnár      
V tomto týždni si, milí Vodnári, dajte pozor najmä na svoje zdravie, kde vám hrozí riziko krátkodobých viróz. Slniečka je menej, chýba vám vitamín D a rovnako chladnejšie rána si vyberajú svoju daň. Radšej sa ráno teplejšie oblečte a nepodceňujte prísun vitamínov.

Ryby
V práci to momentálne máte trochu ťažšie. Nedostatok pracovných síl spôsobil, že máte naozaj veľa práce, ktorú nemáte tak úplne v popise a musíte si aj priznať, že mnohým veciam ani nerozumiete. Dúfate, že toto strastiplné obdobie veľmi rýchlo pominie.