Týždenný horoskop 5. – 11.7.2021

Hoci je leto v plnom prúde a mnohí by sa radšej videli vonku pri vode, práca naďalej zostáva dôležitou oblasťou v súkromnom i osobnom živote. Prečítajte si týždenný horoskop a zistite, čo vás čaká nielen v pracovnom živote!

Baran   
Ak sa vám naskytne nejaká nová pracovná príležitosť, tak zostaňte nohami na zemi. Na prvý pohľad sa síce môže jednať o skvelé miesto, ale nakoniec by ste neboli spokojní. Nie všetko, čo vám na pohovore podsúvajú, je totiž pravda. Tak dávajte pozor!

Býk       
Otvorená komunikácia s vaším partnerom tak trochu viazne. Každý si žijete ten svoj život a na spoločné aktivity vám veľmi veľa času nezostáva. Vy sami by ste to chceli zmeniť, ale príde vám, že vaša druhá polovička má už váš vzťah na háku a nič ju nezaujíma.

Blíženci
V práci stretnete niekoho, kto je rovnako súťaživý ako vy. Tak nejako sa stále predbiehate a v práci obaja predvádzate neskutočný výkon. Pre firmu je táto rivalita samozrejme prínosom, to isté sa ale nedá povedať o vašej vnútornej rovnováhe. Tieto boje vás dosť ubíjajú.

Rak       
Energia Raka bude tento týždeň výrazne ovlivňovať všetky znamenia zverokruhu. Nielen, že do vášho znamenia vstupuje Merkúr, ale aj Novolunie sa nachádza v znamení Raka. Čakajte ohromné zmeny a verte, že celý týždeň budete pociťovať veľký prísun vesmírnej energie.

Lev       
Niekto v práci vám poriadne hraje na nervy. Hádže vám polená pod nohy a tiež máte pocit, že vás i ohovára u šéfa. To sa vám ani trochu nepáči. Predsa sa nenecháte utláčať od niekoho, kto má úplne rovnakú pozíciu ako vy. Z plných pľúc mu to vytmavíte.

Panna  
Merkúr je planéta komunikácie, a ak vstupuje do citlivého znamenia Raka, tak je isté, že sa vám v istých ohľadoch bude výrazne dariť. Svoje výrečné schopnosti tento týždeň skvele využijete najmä v osobných vzťahoch, ale aj pracovná sféra zaznamená vzostup.

Váhy    
Jeden člen rodiny vyvoláva hádky a je to s ním dosť nepríjemné. Kedykoľvek niekam príde, tak okamžite zaznamenáte hustú a negatívnu atmosféru. Bohužiaľ tento pocit nemáte len vy, ale všímajú si toho aj ďalší ľudia. Asi by ste to danému človeku mali povedať na rovinu.

Škorpión            
Pohybujete sa v istej oblasti vášho života na veľmi tenkom ľade. Mnohokrát sa hovorí, že risk sa niekedy môže vyplatiť, ale vo vašom prípade by sa to nemuselo podariť. Navyše do tohto projektu veľmi investujete a vôbec nie je isté, či sa vám to niekedy vráti.

Strelec 
Finančne na tom nie ste najlepšie. Mali ste teraz viac výdavkov a musíte hneď v prvom týždni nového mesiaca starostlivo počítať korunky. Blýska sa vám na lepšie časy, musíte sa ale otáčať, aby na zlepšenie došlo. Výsledok bude stáť za to a vy si dosť prilepšíte.

Kozorožec         
Ak už dlhší čas premýšľate nad nejakou zmenou, tak smelo do toho. Momentálne sú vám v tomto ohľade hviezdy plne naklonené a rozhodne by ste to mali vyskúšať. Bude to stáť za to! Niekedy je jednoducho lepšie zariskovať a potom zožať zaslúžené ovocie.

Vodnár
Merkúr vstupuje v nedeľu do znamenia Raka a do vášho života vďaka tomu vstúpia emócie, ale aj zvýšená schopnosť intuitívneho jednania. Skrátka budete viac veriť svojmu srdcu, než tomu, čo vám hovorí hlava, aj keby to bolo sebalogickejšie – a to je len dobre.

Ryby    
Nov v Rakovi vám do života môže priniesť naozaj zásadné a závratné zmeny. A ako u všetkého, čo sa trochu vymyká všetkému známemu, tak aj tu z toho môžete mať vo väčšej miere zmiešané pocity. Náhle zmeny teraz môžu byť ako pozitívne, tak aj negatívne.