Týždenný horoskop 5. – 11.12.2022

Nie každý už dokáže počúvať vedenie svojho Vyššieho Ja, preto je výklad a zostavený horoskop skúsených astrológov dobrým pomocníkom na ceste osobného rozvoja. Prečítajte si svoj týždenný horoskop a nechajte sa viesť!

Baran  
Musíte si priznať, že tento adventný vianočný čas doslova milujete a viete si ho aj užiť. Vôbec si nerobíte hlavu s tým, či máte všetko dokonale upratané a máte napečených 20 druhov cukroviniek. Dokonca sa vám zdá, že si to tento rok užívate viac ako inokedy.

Býk      
Stereotyp v práci vám veľmi nesvedčí. Ste veľmi kreatívna duša, ktorá potrebuje nejakú akciu a monotónnosť vás doslova nudí. Pokiaľ robíte v zamestnaní činnosť, ktorá vás nebaví, možno by ste sa o tom mali pobaviť so šéfom a svojej frustrácii mu povedať.

Blíženci          
Tešíte sa na stretnutie so svojimi najbližšími a rodinou. Vaše sviatky budú skutočne nabité, a to nielen spoločensky, ale aj pozitívne. U vás doma vládne pozitívna atmosféra plná lásky a harmónie. Užívate si pozeranie na rozprávky a aj pečenie vianočných cukroviniek.

Rak      
Možno vám tento týždeň príde pozvanie niekam na kávu. Ste celkom vo sviatočnom móde a myslíte len na Vianoce. Ani trochu vás nenapadlo momentálne myslieť na lásku a prípadne nejaké romantické chvíle. Veľmi vás to prekvapí a budete za to aj celkom radi.

Lev       
V pracovnej oblasti už vyzeráte zmenu. Ste nastavení, že by ste radi nejaké to povýšenie, prípadne premenu pracovnej pozície. Doterajšia práca vás síce baví, ale už si hovoríte, že je načase posunúť sa ďalej. Oznámte to vedeniu a nenechávajte si to pre seba!

Panna
Váš skepticizmus voči milostným vzťahom pretrváva. Pokiaľ ste si nedávno prešli veľmi bolestivým rozchodom, tak sa samozrejme nie je čomu diviť. Vo chvíli, keď ale tento váš pocit trvá už dlhší čas, tak sa treba zamyslieť, či si neškodíte.

Váhy  
Máte vedľa seba jedinca, ktorý sa absolútne nenecháva strhnúť vašou vianočnou náladou. Trochu vás to štve, pretože by ste boli radi, keby prišiel domov a ocenil vianočné dekorácie a teplo domova. Namiesto toho sa dočkáte len otráveného výrazu, a to vám vadí.

Škorpión          
Máte momentálne šťastie na finančné investície. Dokonca sa vám podarí získať väčší finančný obnos, a to sa vám teraz viac ako hodí. Celkovo zo seba máte dobrý pocit, ako ste si tento rok vianočné sviatky dobre a skromne zariadili. Ste sami so sebou spokojní.

Strelec
Máte tento týždeň veľkú šancu nájsť si k sebe niekoho, kto by vám vyhovoval. Vaše zoznámenie prebehne pomerne netradične a môžete si byť istí, že to pre oboch bude výrazný zážitok. Trochu sa bojíte, že do toho idete až veľmi po hlave, ale láske nerozkážeš.

Kozorožec       
Máte radi, keď okolo seba máte pekné prostredie a užívate si príjemné chvíle s rodinou a priateľmi. Nie ste typ, čo by musel zakaždým upratovať, keď sa blíži návšteva a možno preto sa u vás ľudia cítia príjemne. S prichádzajúcimi sviatkami sa to ešte zvýrazní.

Vodnár          
Z finančného hľadiska na tom tento týždeň nie ste veľmi dobre. Nie je sa čomu diviť, každý rok si hovoríte, že budete na Vianoce šetriť a nebudete kupovať toľko darčekov a ako každý rok to samozrejme nedodržíte. Potom budete horko ťažko počítať koniec mesiaca.

Ryby   
Už vás to doma absolútne nebaví. Ste úplne rozčarovaní zo správania vášho partnera, ktorý úplne zmenil to, ako teraz pôsobí na svoje blízke okolie. Dokonca aj vaši známi a rodina si túto zmenu všimli a nie sú z nej ani trochu nadšení rovnako ako vy.