Týždenný horoskop 4. – 10. septembra

Je tu ďalší týždenný horoskop pre všetky znamenia zverokruhu. Dozviete sa v ňom, ako na tom budete po zdravotnej aj profesnej stránke alebo ako sa vám bude dariť v láske. Prajeme príjemné čítanie!

Baran       
Milí Barani, teraz máte tendencie preceňovať svoje sily. Ste až príliš zamestnaní svojou prácou a nezostáva vám čas na veľmi dôležitú regeneráciu a voľný čas len pre seba. Mali by ste sa nad tým zamyslieť, začať trochu viac žiť a venovať svoj čas sebe a rodine.

Býk   
Vaša kreativita a charizma budú teraz na vrchole. Využite to na to, aby ste sa vydali po nových cestách a zapojili sa do rôznych aktivít. Buďte tiež pozorní k potrebám a prianiam ostatných okolo vás. Vaše umenie kompromisu sa vám bude raz hodiť.

Blíženci       
Počúvajte svoje intuície a srdce. Vaša empatia a citlivosť vám môžu pomôcť lepšie porozumieť potrebám ostatných. Buďte tiež opatrní na svoje hranice a dajte si pozor, aby ste sa nepreťažovali zbytočnými emóciami. Skúste sa niekedy nad niektoré veci povzniesť.

Rak  
Mars je v nepriaznivej kvadratúre s vašim znamením. Necítite sa úplne príjemne a vo svojej koži a máte sklony k melancholickým náladám. Musíte si povedať, že nič netrvá večne a toto neoptimistické hviezdne zoskupenie sa za chvíľu dostane do priaznivejšej pozície.

Lev   
Tento týždeň ste vo veľmi priaznivom sextile s Marsom, a najmä v osobných vzťahoch zažijete jazdu ako na horskej dráhe. Síce sa nemôžete sťažovať na nezáujem opačného pohlavia, je to totiž práve naopak. Pozor by ste si ale mali dať na výbuchy emócií.

Panna        
Milé Panny, Merkúr je momentálne vo vašom znamení a vy vďaka tomu budete tento týždeň vynikať svojou originalitou. Hodiť sa vám to bude najmä v pracovnom prostredí. Môže sa ale stať, že jeden kolega na vás začne z ničoho nič žiarliť a robiť naschvály.

Váhy
Vaše pracovné úsilie môže byť ocenené a môžete sa posunúť bližšie k dosiahnutiu svojich snov. Nezabúdajte však na svoje zdravie a dobre sa o seba starajte. Jedine vo chvíli, keď sa budete cítiť pohodlne a príjemne, tak budete mať energiu na vyššie poslanie.

Škorpión    
Tento týždeň sa zamerajte na rozvoj svojich znalostí a učenia. Môžete získať nové perspektívy a spoznať nové kultúry, ale aj zaujímavých priateľov. Váš optimizmus a šarm vás môžu posunúť smerom k vašim cieľom, tak buďte obozretní a všímajte si svoje okolie.

Strelec        
Ste tento týždeň až príliš zaneprázdnení svojou prácou, že si ani nevšímate záležitosť v rodine a veľa vecí vám uniká. Niektorí rodinní príslušníci vás momentálne veľmi potrebujú a sú radi za každú vašu radu. Preto sa na ne pokúste viac zamerať.

Kozorožec 
Čo sa týka investícií, buďte tento týždeň viac obozretní. Máte totiž jedinečnú možnosť natrafiť na skvelú investíciu, ale taktiež je tu riziko, že stretnete neférového človeka, ktorý bude chcieť ťažiť z vašej nevedomosti. Radšej si všetko dvakrát overte!

Vodnár       
Tento týždeň si nechajte čas na starostlivosť o emocionálne zdravie. Môžete sa cítiť citlivejšie ako obvykle, a preto si nájdite čas na odpočinok a regeneráciu. Vaša intuícia bude veľmi silná, preto počúvajte svoje vnútorné pocity. Vďaka tomu sa vám podarí množstvo vecí.

Ryby
Vaše diplomatické zručnosti budú kľúčom k riešeniu konfliktov a problémov v tomto týždni. Snažte sa nájsť kompromisy a hľadajte harmóniu vo svojich vzťahoch. Finančná situácia môže byť momentálne dostatočne stabilná, ale dajte si pozor na nadmerné výdavky.