Týždenný horoskop 4. – 10. decembra

Pripravte sa na nečakané! Naša astrologička pripravila pre jednotlivé znamenia zverokruhu týždňový horoskop, v ktorom sa objavia prípadné nástrahy, ktoré by vám mohli v decembri vstúpiť do cesty za šťastím.

Baran       
Nakoniec je to tu! Obdobie, na ktoré ste sa tak dlho tešili nikoho nenecháva na pochybách, že ste nefalšovaným milovníkom Vianoc. Vianočná výzdoba, dekorovanie domova, pečenie koláčikov – to všetko vás momentálne napĺňa a dodáva domovu na útulnosti.

Býk   
Tento týždeň prinesie Býkom pokoj a stabilitu. Teraz je ten správny čas na relaxáciu a self-care. Doma si urobte malý wellness rituál, skúste nový recept alebo sa ponorte do obľúbenej knihy. Užite si pohodu, ktorá vám vnesie pokoj do duše aj celej domácnosti.

Blíženci       
Blíženci budú momentálne v režime zrýchleného myslenia a komunikácie. Ich slovník bude plný inšpirácie, kreativity a nových pojmov, čo im pomôže vyjadriť svoje nápady a výrazne zaujať okolie. Nebojte sa preto vyjadriť svoj názor na plnú pusu!

Rak  
Milí Ráčikovia, momentálne pociťujete veľkú emocionálnu hĺbku a celkové silné prepojenie s vesmírom a svetom okolo vás. Vaša intuícia bude veľmi múdro vedená, a tak počúvajte svoje inštinkty. Možno objavíte novú a oveľa lepšiu cestu k sebapoznaniu.

Lev   
Levy budú tento týždeň tým svetlom na konci tunela a inšpiráciou pre svoje široké okolie. Vaše ambície a sebavedomie budú značne rastúce, čo vám pomôže prekonať všetky možné aj nemožné prekážky. Buďte v centre pozornosti a oslávte konečne svoje úspechy.

Panna          
Tento týždeň bude pre Panny očistným rituálom. Je čas sa zbaviť záťaže minulosti a urobiť miesto pre nové začiatky. Upratujte fyzicky aj emocionálne a pripravte sa na nový štart. Jedine tak získate vo svojom živote pevný a stabilný bod, ktorý je dôležitý.

Váhy

Váhy budú tento týždeň v rovnováhe a harmónii. Vaše sociálne zručnosti vám pomôžu vytvoriť nové vzťahy a udržať existujúce. Hľadajte krásu vo svojom okolí a tešte sa z umenia. To výrazne pomôže vášmu psychickému rozpoloženiu a dodá vám to energiu.

Škorpión    
Advent je čas presne pre vás. Máte radi, keď je vonku sychravo a vy si môžete urobiť hygge pohodlie u vás doma. Navyše máte čas na aktivity, ktoré cez leto nemajú šancu. Pustíte sa do prevratného upratovania, či organizácie alebo štýlovej vianočnej výzdoby.

Strelec        
Mars nie je práve v pozitívnej väzbe s Neptúnom, a najmä vo vzťahoch prechádzate doslova skúškou trpezlivosti. Váš partner vás momentálne dokáže pekne vytočiť a vy si neviete pomôcť. Drobné adventné hádky budú teraz na dennom poriadku.

Kozorožec  
Zimné mesiace vám môžu priniesť množstvo zmien! Ste totiž veľmi otvorení novým príležitostiam, a to najmä na milostnom poli. V tomto týždni sa nevyhýbate ani novému zoznámeniu, ale ani pozvánkam na rande. Momentálne žijete veľmi spoločenským životom.

Vodnár       
Máte pred sebou veľmi pozitívne obdobie a vianočný čas vám vlieva novú energiu do žíl. Konečne si užívate pohodové chvíľky pri dobrej knižke, zababušenie do teplučkej deky a zlé počasie vás vôbec nemôže rozhodiť. Presne tak ste si advent predstavovali.

Ryby
Merkúr je v tomto týždni retrográdny, napriek tomu ale s vašim znamením tvorí veľmi pekné väzby. To sa premietne do vášho osobného, ​​ale aj profesionálneho života. Je načase využiť sympatie a pozitívny vplyv hviezd a začať konečne konať čisto vo svoj prospech.