Týždenný horoskop 4. – 10.7.2022

Budete plní energie, alebo by ste mali viac relaxovať? Čaká vás povýšenie alebo vás v zamestnaní čakajú neočakávané komplikácie? V týždennom horoskope sa všetko dozviete, tak nepodceňujte svoj osud a pripravte sa na zmeny, ktoré vás v tomto týždni čakajú!

Baran 

V dlhodobých zväzkoch to pomerne vrie. Máte každý iné predstavy o živote a neviete sa zhodnúť. Výsledkom je, že na sebe navzájom hľadáte aj tie najmenšie chyby a vlastne sa stále hádate. Ani jeden nemienite robiť kompromisy, a to je samozrejme zle.

Býk      
Trochu namáhavé to bude v pracovnej oblasti. Nebudete sa cítiť úplne dobre a ste veľmi unavení. Tým pádom samozrejme klesá aj pracovná aktivita a vedenie si to začína všímať. Budete trochu naštvaní, pretože doteraz ste podávali až nadprirodzené výkony.

Blíženci          
Veríte, že sa v práci môžete posunúť niekam ďalej! Potrebujete ale trochu nakopnúť vedenie, ktoré sa na vás síce vo všetkom spolieha a má vás za pracanta, ale zároveň sa nijako nemá k nejakému povyšovaniu, alebo snáď navyšovaniu mzdy. To sa vám ani trochu nepáči.

Rak     
Veľmi si v poslednom čase užívate prítomnosť opačného pohlavia, ktoré je pre vás veľkým lákadlom. Nejdete pre nezáväzné flirtovanie ďaleko a užívate si pozornosť aj pozvánok na rande. Momentálne si svoj život užívate plnými dúškami. Len tak ďalej!

Lev       
Všetko si v poslednej dobe predstavujete až príliš jednoducho. Trochu žijete v snoch, a obzvlášť vo finančnej sfére hviezdy neodporúčajú púšťať sa do nejakých veľkých obchodov, aj keď vás to veľmi láka. Racionalita vám teraz veľmi nehovorí a môžete urobiť chybu.

Panna 
Máte veľa plánov na leto a už teraz viete, že nie všetko pôjde splniť ľahko. Každému ste síce niečo sľúbili a niektoré veci naplánovali, ale máte toľko nadšených akcií, že by ste tie prázdniny museli prežiť minimálne dve za sebou. Budete to musieť trochu skrúhnuť.

Váhy   
Uvedomíte si, že je pre vás práca dôležitá a ste radi, že celá firma fungujete ako tím a ste kamaráti, ktorí sa často schádzajú aj po práci vo svojom voľnom čase. Podľa toho vyzerá aj pracovné nasadenie a celkové výsledky, ktoré sú skvelé. Len tak ďalej!

Škorpión          
Zistili ste, že by ste sa mali prestať pozerať na to, čo si myslia ostatní, ale naopak sa viac venovať sebe a svojim potrebám. Veľa ľudí zneužíva vašu dobrotivosť aj to, že neradi robíte zlú krv a nad množstvom vecí mávnete rukou. Toho už máte dosť.

Strelec
Máte radi svoj život pod kontrolou, a pokiaľ v ňom máte chaos, tak sa cítite neistí a ste aj celkom dosť nespokojní. To by sa vám nemalo stávať, naopak by ste sa mali zamerať na tie veci vo vašom živote, kvôli ktorým sa cítite byť v láske a harmónii.

Kozorožec       
Staráte sa o svoje zdravie oveľa viac ako inokedy. Snažíte sa nájsť si šport, ktorý by vás bavil, a tiež si dávate pozor na jedálniček. To je naozaj skvelé! Nielen, že sa po čase budete cítiť úplne skvele, ale aj okolie si začína všímať váš zovňajšok.

Vodnár          
Trochu ste sa, podobne ako mnoho ďalších ľudí, museli finančne uskromniť. Na jednu stranu ste z toho trochu nesvoji, na druhú stranu vám príde, že ste sa naučili viac šetriť a čo je najdôležitejšie, vážiť si dôležitejšie a nemateriálne veci.

Ryby   
Stretli ste veľmi inšpiratívnu osobu, ktorá sa nebojí povedať nahlas svoj názor, a presne takého človeka si potrebujete dať momentálne za vzor. Zameriavate sa na to, čo si kto myslí a svoje názory svojmu okoliu nijako neoznamujete, aby nedochádzalo k hádkam.