Týždenný horoskop 4. – 10.4.2022

Osud si toho pre vás tento týždeň pripravil viac ako dosť! Pozrite sa budúcnosti na zúbok v novom týždennom horoskope a užite si už teraz svoju budúcnosť!

Baran
Máte vedľa seba človeka, ktorý sa trochu bojí dať najavo svoje pocity. Občas vás to mrzí, ale na druhej strane vy veľmi dobre viete, že vás táto osoba má rada a vidí to aj vaše okolie. Mali by ste si vážiť to, čo máte. Nie každý má také šťastie ako vy.

Býk    
Krásne počasie iba láka na prechádzky, ale aj výlety. Musíte si priznať, že si toto obdobie celkom užívate a teplo a slnko vám prináša pozitívnu energiu, ktorú rozdávate na všetky strany. Veľa ľudí vo vašom okolí dokonca nakopnete k niečomu novému.

Blíženci        
V práci si užijete firemný večierok, kde to možno trochu preženiete s alkoholom. Na druhý deň sa budete báť, či ste niektoré veci neprehnali, ale nakoniec sa ukáže, že sa takto skvele bavili všetci a s kolegami sa svorne zhodnete, že to stálo za to.

Rak     
Venuša je v príjemnom trigóne s vašim znamením, a tak vám kúzelne rozsvieti nasledujúce dni. Budete mať skvelú a optimistickú náladu a vaša charizma bude na vrchole. Okúzlite nejedného jedinca opačného pohlavia a možno stretnete niekoho výnimočného.

Lev    
Náročné úlohy vás v práci trochu vyčerpávajú. V poslednom čase sa toho na vás zosypalo veľmi veľa a dokonca musíte niektoré veci dorábať za nespoľahlivého kolegu. Dúfate, že to aspoň finančne ocenia váš zamestnávateľ, pretože zadarmo ani kura nehrabe.

Panna              
Doma sa nechcete hádať kvôli malichernostiam, ale príde vám, že partner sa snaží vyvolávať zbytočné hádky. Nemáte to za potrebné a najradšej by ste si oddýchli niekde sami a bez ľudí. Víkend v prírode vám urobí dobre, rovnako ako prechádzka po lese.

Váhy  
Zaobstaráte si domov nejakého nového maznáčika, ktorý vám momentálne zaberie väčšinu voľného času. Doma sa točí všetko okolo cvičenia, nových pelechov, ale aj prechádzok v prírode, ktoré vás príjemne pohladia po dušičke. Máte v poslednom čase veľkú radosť zo života.

Škorpión        
V práci ťaháte za jeden povraz a ste spokojní s tým, ako to funguje. Viete, že máte okolo seba podporu a s kolegami nemáte problém tráviť aj svoj voľný čas. Možno že ste niekoľkokrát dostali ponuku na lepšiu prácu, ale pohodová atmosféra vás drží.

Strelec         
Viete investovať a zdieľate so svojim okolím nadšenie zo svojich finančných transakcií. Dokonca si k vám chodia pre radu známi, ktorí by radi podporili svoje podnikanie, alebo urobili nejaké investície, ale boja sa neúspechu. Vy ale v tomto prípade viete poradiť.

Kozorožec    
Súkromný život momentálne hrá prím. Užívate si spoločné chvíle s vašimi kamarátmi, nájdete si nový koníček, alebo sa dokonca začnete venovať športu, o ktorom ste si ani nemysleli, že by vás mohol v konečnom dôsledku baviť. Budete príjemne prekvapení.

Vodnár         
Máte chuť sa v poslednom čase vzdelávať a zúčastňovať sa najrôznejších workshopov. Je to fajn najmä pre váš profesijný život, ale výrazne tým posilníte aj svoje osobné preferencie. Máte totiž zo seba dobrý pocit, a to sa odrazí aj na vašom optimistickom správaní.

Ryby 
Po finančnej stránke ste sami so sebou spokojní a skoro vôbec v poslednej dobe neutrácate. Dokonca sa vám podarí si ušetriť nejaké peniažky bokom, takže si následne môžete zaobstarať niečo pekné, po čom už dlho túžite. To vám urobí veľkú radosť.