Týždenný horoskop 4. – 10.10.2021

Október už je v plnom prúde! Školáci už mesiac vyhrievajú miesta v laviciach, počasie už nie je teplé a v prírode už nastúpili jesenné farby. Ako farebný, alebo naopak šedivý, bude váš život? To vám odhalí nový týždenný horoskop!

Baran        
Vzdušná energia, ktorá príde spolu s Novom, bude charakteristická najmä svojím harmonizujúcim vplyvom na milostné vzťahy. Uvoľnená a príjemná domáca atmosféra je pre vás veľmi dôležitá a viete, že keď je doma pohoda, tak vám potom hneď ide všetko lepšie od ruky.

Býk  
V zamestnaní sa môžete tešiť na príjemné postupy smerom dopredu. Robíte naozaj veľké pokroky a vaša kariéra stúpa strmo nahor. To je veľmi potešujúce. V rodine navyše máte obrovskú podporu, takže sa môžete pokojne venovať svojim pracovným záležitostiam.

Blíženci      
Nechcete si to priznať, ale vaša spokojnosť v práci je mizivá a poslednou dobou na pracovisku zhustla atmosféra. S kolegami ste nikdy neboli kamaráti, ale momentálne sa nemôžete vôbec vystáť. Reálne by ste mali začať premýšľať nad zmenou zamestnania.

Rak  
Momentálne vás sprevádza celková nespokojnosť. Najradšej by ste sa niekam odsťahovali, zmenili prácu a celkovo by ste chceli začať od znova. Ani neviete, čo odštartovalo vašu celkovú frustráciu, ale radi by ste boli opäť šťastní, a to teraz bohužiaľ nie ste.

Lev   
Často sa sami seba pýtate, či žijete taký život, aký ste si vysnívali. Máte na seba často príliš vysoké nároky a keď je nesplníte, tak cítite obrovskú frustráciu. Možno by ste mali z niektorých požiadaviek na svoju osobu zľaviť. Uvidíte, že to pomôže.

Panna        
Neviete odpočívať, stále niečo robíte a priznajte si trochu, že rodine to veľmi neprospieva. Ak si nájdete čas na rodinu a priateľov, tak sa stále niekam ponáhľate a neužívate si svoj voľný čas naplno. Rozhodne by ste s tým, pre svoje dobro, mali niečo urobiť.

Váhy
Obdobie Novolunia vo Váhach je typické svojou vzdušnou energiou, ktorá prestupuje všetko okolo vás. Uvoľnená atmosféra sa prejaví najmä v milostných vzťahoch, ale aj v zamestnaní. Kolegovia aj šéf ocenia vašu dobrú a pozitívne naladenú atmosféru. Len tak ďalej.

Škorpión   
Babie leto je na ústupe a pre vás nastáva temné obdobie. Slnečné lúče vás totiž nabíjajú energiou, ktorú nutne potrebujete. Je na vás veľmi vidieť, že vám chýba leto a slnečné dni a musíte si nájsť niečo, čo vám nahradí ten pocit šťastia zo Slnka.

Strelec        
Vaše znamenie zažije tento týždeň veľkú hviezdnu udalosť. Venuša vstupujúca do Strelca zapáli vo vašom živote milostnú a erotickú iskru. Táto láskyplná planéta vám do života prinesie veľa dobrého a bude vaším milým sprievodcom pre nadchádzajúce dni.

Kozorožec 
V tomto týždni to nebudete mať úplne jednoduché. Budete musieť otvoriť skriňu, kde už nejaký ten piatok schovávate vášho pomyselného kostlivca. Nebude ľahké zveriť sa niekomu blízkemu, ale nakoniec vás milo prekvapí, ako sa k tomu daná osoba postaví.

Vodnár      
Nachádzate sa v pomerne novom období vášho života a vstúpili ste pre vás do úplne nepoznaných vôd. Zo začiatku ste nervózni a v mnohom budete tápať. Večer budete líhať značne unavení zo všetkých tých nových informácií, ale tiež budete veľmi spokojní.

Ryby
Vaša rodina potrebuje vašu plnú podporu! Istý člen domácnosti sa nachádza v náročnom a novom období, a tak trochu bude v niektorých záležitostiach svojho života tápať. Našťastie nemáte problém s tým podať niekomu blízkemu pomocnú ruku.