Týždenný horoskop 31. júla – 6. augusta

Každý by chcel poznať svoju budúcnosť! Je to jednoduchšie, než by sa mohlo zdať – stačí si len prečítať náš týždenný horoskop a zistiť, čomu sa vyvarovať, a naopak, do čoho sa pustiť po hlave. Veľa šťastia!

Baran        
Tento týždeň sa vo vašom milostnom živote môžu objaviť veľmi netradičné výzvy. Komunikácia s partnerom môže byť trochu napätá, a tak je dôležité vyjadrovať svoje pocity a myšlienky otvorene a jasne, nech nedochádza k zbytočnému komunikačnému šumu.

Býk  
Starajte sa o svoje zdravie a dajte si momentálne pozor najmä na úpal. Slniečko má v tomto období najväčšiu silu a hrozí prehriatie organizmu. Je síce fajn po celý deň zachytávať slnečné lúče, ale ako sa hovorí, všetkého veľa škodí. Tak sa toho držte!

Blíženci     
Venuša je vo veľmi pozitívnom sextile s vašim znamením a oblasť lásky a milostných vzťahov preto bude výrazne posilnená. Pokiaľ si už dlhší čas na niekoho myslíte, tak si môžete byť istí, že daného jedinca s veľkou pravdepodobnosťou tento týždeň získate.

Rak   
Merkúr k vám bude tento týždeň viac ako priaznivý. Odrazí sa to najmä v pracovnej sfére, kde budete výnimočne úspešní a je veľmi pravdepodobné, že si vedenie všimne vaše úsilie aj výrazné kreatívne nápady, ktorými momentálne výraznejšie oplývate.

Lev   
Veľmi radi momentálne trávite čas s opačným pohlavím, kde sa nechávate rozmaznávať pozornosťou a drobnými lichôtkami. Vaše ego týmto ešte vzrastie a pre mnohých budete príťažlivejšie. Partnera si ale veľmi starostlivo vyberáte a nenecháte sa okúzliť len tak niekým.

Panna       
Stretli ste osobu zo svojej minulosti, ktorú ste nikdy nemohli vystáť a stále medzi vami vznikali nejaké spory. Zistíte, že ani zub času na týchto vzájomných antipatiách nezapracoval. Daná osoba sa rovnako chce pochváliť len svojím doterajším životom.

Váhy
Tento týždeň sa nebojte vyjadrovať svoj názor nahlas. Vo väčšine prípadov si totiž neviete dupnúť a pritom oplývate veľmi originálnymi názormi aj kreatívnymi nápadmi. Skúste niekedy viac veriť sami sebe a ukázať všetkým vo vašom okolí, čo vo vás skutočne väzí.

Škorpión  
Je pred vami obdobie plnej lásky, flirtu a nezáväzných vzťahov. Užívate si leto plnými dúškami po všetkých stránkach a vôbec sa nenechávate rozhodiť tým, čo si o vás myslí, alebo snáď dokonca hovorí okolie. Máte dostatočné sebavedomie na to, aby ste mali pokoj.

Strelec      
Vyvarujte sa tento týždeň akémukoľvek požičiavaniu financií, aj keby malo ísť len o malú čiastku pre priateľa, či niekoho z rodiny. Je totiž vysoko pravdepodobné, že by ste peniaze už nikdy nemuseli vidieť a raz by vám samozrejme mohli dosť chýbať.

Kozorožec
Máte vedľa seba neskutočnú podporu vo svojich kamarátoch, známych, ale aj rodine. Vždy, keď sa vám niečo prihodí, tak si môžete byť istí, že sa máte komu zveriť, a to je pre duševné blaho veľmi dôležité. Vážte si to, nie každý má také šťastie ako vy.

Vodnár      
Spln sa tento týždeň dostáva do vášho znamenia, milí Vodnári. Teraz je ideálny čas na výrazné zmeny. Obzvlášť pokiaľ sa vo vašom živote objavujú negatívne vibrácie, mali by ste ich odhaliť a začať s nimi pracovať. Jedine tak nastolíte duševnú pohodu.

Ryby
Ste momentálne vo veľmi spokojnej fáze svojho života. Užívate si čas s rodinou aj priateľmi, chodíte na spoločenské udalosti a váš milostný život je momentálne veľmi pestrý. Jednoducho máte leto, ako má byť – plné zábavy, slnka, šťastia a nových príležitostí.

Originálny darček!
ROČNÝ, OSOBNÝ, DETSKÝ ALEBO PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6.png