Týždenný horoskop 31.5. – 6.6.2021

Vykročte do nového pracovného týždňa pravou nohou! S týždenným horoskopom zostaveným profesionálnou astrologičkou vás nič nezaskočí!

Baran    
V tomto týždni zaznamenáte veľký úbytok energie. Pocítite to najmä v práci: všetko vás bude vyskakovať a doma už sa na nič nezmôžete. Aj kolegovia a šéf si začínajú všímať toho, že vaše výkony nie sú to, čo boli a dohovárajú vám, aby ste si vzali voľno.

Býk       
Radi investujete do pekných a luxusných vecí, ktoré sú ale užitočné, pretože nemáte radi zbytočné rozhadzovanie. Aj keď sa ľudia okolo vás čudujú, koľko peňazí ste ochotní dať za topánky, tak vy viete, že sa vám táto investícia čoskoro vráti. Máte radi kvalitu.

Blíženci
Nie ste práve typ workoholikov, ale máte radi svoje záležitosti hotové a tiež pracujete s obdivuhodnou presnosťou a precíznosťou. Vďaka tomu ste vo firme veľmi ceneným jedincom. Napriek tomu ale máte pocit, že by ste si za svoje úsilie zaslúžili oveľa viac peňazí.

Rak       
Venuša je veľmi blahodarná a šťastná planéta, ktorá vie rozohrať tie najkrajšie farby vášho života. Mali by ste tejto neobvyklej priazne náležite využiť. Bola by škoda nechať taký potenciál ladom. Obzvlášť sa vám bude dariť v osobných vzťahoch.

Lev        
S jarou k vám domov prišiel aj obrovský príval energie, ktorý chcete zúročiť práve v domácom prostredí. Máte chuť urobiť v domácnosti radikálnu premenu interiéru. Zavoláte si na pomoc rodinu a kamarátov a pustíte sa do toho s vervou vám toľko vlastnou.

Panna   
Máte pred sebou veľa pozitívnych a smelých plánov, ktoré chcete zrealizovať. Konečne to začína vyzerať, že vám všetko bude vychádzať. Snažíte sa svoj život celkovo preorganizovať a žiť zdravšie a hlavne plnohodnotnejšie. To vás tiež posúva dopredu!

Váhy     
Nájdete si fajn obchodík, kde si zaobstaráte hromadu krásnych vecí, ktoré vám skrášlia váš domov. Budete mať radosť hneď dvojnásobnú. Že ste nedali na rady partnera a nekúpili predražené dekorácie a že ste si kúpili ďaleko nádhernejšie veci do bytu.

Škorpión             
Ste nadšení z toho, čo vám život ponúka. Máte okolo seba ľudí, ktorí vás milujú a sami si dokážete nájsť čas aj na svoje koníčky. Nie vždy to tak bolo a museli ste sa naučiť leňošiť. Ste totiž veľmi pracovití a nedokážete si len tak sadnúť a nič nerobiť.

Strelec  
V tomto týždni budete mimoriadne zraniteľní a ovládať vás budú hlboké city a emócie. Z časti za to môže Venuša, ktorá vstupuje do citlivého znamenia Raka, ale aj vaše momentálne psychické rozpoloženie, ktoré je dôsledkom posledných neľahkých týždňov.

Kozorožec           
Máte slabú vôľu a v niektorých záležitostiach vám chýba sebadisciplína. Snažíte sa isté veci vo svojom živote zmeniť, ale pri najbližšej príležitosti sľub porušíte. Skúste nejaký webinár, ktorý sa touto tematikou zaoberá. Vhodný koučing vám môže pomôcť.

Vodnár 
Môžete byť šťastní, že vedľa seba máte človeka, o ktorého sa môžete oprieť. Teraz viac ako inokedy potrebujete vedľa seba silnú a nezlomnú skalu, ktorá vám dokáže pomôcť. Venuša vstupujúca do znamenia Raka vám pomôže uvedomiť si, koho vedľa seba máte.

Ryby     
Stále častejšie premýšľate nad tým, že by ste zmenili zamestnanie. Možno váhate nad nejakým svojím projektom a bojíte sa svoje sny dotiahnuť do konca. Vaši priatelia a rodina vás ale výrazne podporujú a veria, že ste ten najvhodnejší človek pre tento typ práce.

Originálny darček!
ROČNÝ HOROSKOP NA MIERU – podľa vášho presného dátumu, času a miesta narodenia!