Týždenný horoskop 31.10. – 6.11.2022

Víkend sa blíži k svojmu koncu a zajtra sa opäť musíte zapojiť do poriadne roztočeného kolotoča diania vo vašom okolí. Bude sa kolotoč otáčať na správnu stranu a vás čaká krásna jazda? Alebo budete iba očakávať, kedy sa zastaví? Čítajte, čo vás čaká!

Baran 
V oblasti vzťahov sa vám bude veľmi dariť. Máte totiž už dlhší čas spadnuté na istého človeka, ale až tento týždeň sa vám podarí danú osobu zaujať natoľko, že vás pozve na rande. Môžete byť so sebou spokojní a čakať, čo vám budúcnosť prinesie.

Býk
V pracovnej oblasti to tento týždeň veľmi škrípe. S vedením sa nemôžete zhodnúť na základných veciach ako je napríklad pracovná doba, finančná odmena a v neposlednom rade aj kompetenčné matice. O hádky v kancelárii, ale aj mimo nej, teraz naozaj nebude núdza.

Blíženci          
Chcete v živote niečo dokázať a vaša kariéra je pre vás skutočne dôležitá, preto sa v práci veľa snažíte, aby ste sa posunuli niekam ďalej. Občas ale máte pocit, že zotrvávate v práci, ktorá pre vás nemá budúcnosť a nečaká vás v nej nič extra zaujímavé.

Rak      
Vaša nálada je poslednou dobou na bode mrazu. Nemáte chuť ráno vstávať do práce a ste podráždení. Už aj okolie si všimlo, že nie ste vo svojej koži. Mali by ste si dopriať odpočinok. Pokojne si zoberte v práci dovolenku a strávte čas tak, ako teraz potrebujete.

Lev       
Vaša energia neustáva. Ste plní elánu a stále podnikáte zaujímavé veci, ktoré vás posúvajú dopredu. Radi chodíte po najrôznejších prednáškach, vyrážate s priateľmi do prírodu, kde čerpáte pozitívnu energiu a v neposlednom rade si viete život užívať.

Panna
Doma stíhate všetko podľa svojich predstáv. Máte sami zo seba radosť, pretože keď všetko stíhate, tak máte ďaleko viac energie na svoje koníčky, ale aj svoju rodinu, ktorá je pre vás dôležitá. Konečne sa vám darí a vy sa domnievate, že si to skutočne zaslúžite.

Váhy  
Viete si zaistiť financie a rozhodne sa nedostanete na mizinu. Aj keď sa napríklad dostanete do ťaživejšej situácie, tak sa viete o všetko postarať. Pokiaľ zistíte, že vám financie nestačia, tak začnete chodiť na brigádu, alebo si zistíte možnosti zníženia výdavkov.

Škorpión          
Ste zodpovední jedinci, ktorí majú zmysel pre povinnosť. Najmä v zamestnaní je táto vlastnosť veľmi žiadaná. Vedenie firmy si ale neváži to, čo vo vás majú. Ste z toho trochu sklamaní, že máte rovnaké podmienky ako niekto, kto nerobí skoro nič.

Strelec
Tento týždeň neviete posedieť na mieste a stále niečo vymýšľate. Dokonca ste sa pustili do práce, ktorá vám doma stála už dlho. Alebo ste snáď začali premýšľať nad nejakou menšou rekonštrukciou doma, ktorá by vám zvelebila vaše hniezdočko? Smelo do toho.

Kozorožec       
Napokon sa vám darí získať si pracovné kontakty, ktoré sú pre vás dôležité. Zo začiatku ste sa v istej skupine ľudí necítili úplne komfortne, ale nakoniec ste zistili, že toho máte celkom dosť spoločného, ​​celkovo si rozumiete a ide o fajn ľudí.

Vodnár          
V oblasti financií vám do života výrazne vstupuje Venuša, ktorá riadi mnohé vaše investície. Nemusíte však úplne riskovať, držte sa v mnohom pri zemi a radšej sa riaďte radou nejakého odborníka, ktorý by vám poradil, ako najlepšie zúročiť svoje peniažky.

Ryby  
Tento týždeň máte veľké šťastie na finančný odhad. Pokiaľ sa vám naskytne nejaká možnosť zaujímavej investície, tak neváhajte ani minútu, pretože hviezdy osudu sú vám v tomto ohľade výrazne naklonení. Počúvajte momentálne svoje vnútro a dajte na intuíciu!