Týždenný horoskop 31.1. – 6.2.2022

Týždenný horoskop prináša najľahší a najprehľadnejší spôsob, ako sa nachystať na nový týždeň. Dozviete sa tie najdôležitejšie veci, ktoré si pre vás vesmír pripravil, a tak nehrozí, že by ste niečo podcenili. Zistite teraz hneď, aké budú vrcholy budúceho týždňa!

Baran
Pozornosť teraz sústreďujete iba jedným smerom. Čaká vás dôležitá skúška a vy nedokážete myslieť na nič iné. Ani náladu nemáte dobrú, pretože ste v strese a dúfate, že toto obdobie bude rýchlo za vami a vy sa budete môcť sústrediť na iné veci.

Býk     
Konečne máte vo svojom živote trochu voľnejšie obdobie. Niektoré veci sa usadili a vy nie ste toľko uhnaní. Každý deň ste sa vracali domov až na večer a nemali ste čas na seba a ani na svoju rodinu. Teraz sa to konečne obracia k lepšiemu a vy si užívate voľné chvíle.

Blíženci        
Pokiaľ hľadáte nové zamestnanie, alebo napríklad premýšľate nad tým, že by ste svoju doterajšiu prácu zmenili, tak momentálne je pre to najvhodnejšia doba. Rozhliadajte sa viac do sveta, buďte otvorení novým možnostiam, ale tiež nevšedným kariérnym ponukám.

Rak     
Ste plní elánu a nadšenia. Máte pocit, že tento rok by konečne mohol byť lepší, než tie dva predchádzajúce. Máte za sebou náročné obdobie, ale len tak ste sa nenechali zlomiť a stále ste dúfali obrat k lepšiemu. Váš optimizmus pomohol aj mnohým priateľom.

Lev      
Aj keď sa váš milostný život nevyvíja práve najlepším smerom, tak sa z toho proste nehrútite. Viete, že život musí ísť ďalej a snažíte sa na každej zlej veci, čo sa vám v živote prihodí, nájsť niečo dobré, čo vás nakoniec výrazne posilní. Len tak ďalej.

Panna              
Máte vo svojom okolí veľmi závistlivého jedinca, ktorý vás ohovára na všetky strany. Zo začiatku sa k vám občas nejaká zmienka dostala, ale veľmi ste to neriešili, teraz sa ale tých ohováraní hromadí až príliš. A vy vlastne vôbec netušíte odkiaľ vietor veje.

Váhy 
Tento týždeň bude, čo sa týka medziľudských vzťahov, skutočne výživný. Poznáte, že ste sa v jednom človeku veľmi pomýlili. Daný jedinec vyzeral ako priateľ a dokonca sa tak aj správal. Teraz ale okolo seba pľuje len samé jedy a na nikom nenechá niť suchú.

Škorpión        
Nakoniec sa vám podarilo získať si v práci nejakú autoritu. Zo začiatku ste totiž svoju pozíciu mali neistú, prišli ste do už zabehnutého systému, ale aj kolektívu, ale nakoniec sa ukázalo, že viete svojou kreativitou a cieľavedomosťou kdekoho zaujať.

Strelec            
Možno premýšľate nad výdavkami, ale aj nad nejakými investíciami. Po finančnej stránke sa vám totiž začalo dariť lepšie, a pretože nad všetkým veľmi uvažujete, tak ste reálne začali premýšľať nad nejakým výhodným sporením a dobre robíte. Nikdy neviete, čo bude.

Kozorožec    
Dávajte si tento týždeň pozor na svoje investície. Hviezdy nie sú v ideálnom trigóne, obzvlášť Merkúr vás v tomto ohľade môže potrápiť. Tiež si dajte pozor na nevyžiadané rady, aj keď sa vás istý človek bude snažiť presvedčiť o svojej pravde, tak sa nedajte.

Vodnár           
Novolunie vo Vodnárovi prinesie do života túžbu nastoliť vo vašom živote rovnováhu. Radi by ste, aby sa vám vo všetkých smeroch darilo a nemáte radi výkyvy. V tomto ohľade vám bude mesiac v Novu nápomocný a vy si zaslúženú harmóniu budete naozaj vážiť.

Ryby  
V práci je toho konečne menej a vy vďaka tomu máte viac času na rodinu, ale aj na priateľov, či osobné záležitosti. Vaše koníčky ste na veľmi dlhú dobu uložili k ľadu a tie teraz čakajú na veľké vzkriesenie. Tak sa nebojte a bežte do toho pokojne po hlave.