Týždenný horoskop 30. októbra – 5. novembra

Koniec mesiaca a začiatok nového je vždy obdobím plným zvratov a nepredvídateľných udalostí. Pokiaľ nechcete byť zaskočení a mať svoj osud pevne v rukách, nechajte si poradiť našim týždenným horoskopom. Čítajte ďalej!

Baran       
Tento týždeň budete plní pozitívnej energie a odhodlania. Je čas sa chopiť príležitostí a postaviť sa všetkým, a to aj extrémnym výzvam. Vaša odvaha a sebaistota vás teraz povedú k veľkému úspechu. V osobnom živote sa budete cítiť romantickými a vášnivými.

Býk
Milé býčie znamenie, tento týždeň sa zamerajte na financovanie a starostlivosť o všetky svoje materiálne potreby. Môžete sa samozrejme stretnúť s finančnými prekážkami, ale vaša trpezlivosť a pracovitosť vám pomôžu ich skvele prekonať. V láske hľadajte stabilitu a pevnú dôveru.

Blíženci       
Buďte otvorení novým zážitkom a zoznámte sa s novými ľuďmi. Len vám to prospeje a vy sa budete čudovať, aké možnosti na vás teraz čakajú. Vaša povestná šikovnosť a bystrý intelekt vám umožní riešiť zložité situácie aj medzi vašimi priateľmi a rodinou.

Rak  
Ste rodinný typ, takže budovanie teplého a hrejivého domova je pre vás dôležité. Vždy si viete so všetkým rady a pre mnohých členov rodiny ste skvelou oporou, ktorá nikdy nesklame. Myslite ale aj na seba a svoj osobný život, prípadne tie najvnútornejšie priania.

Lev   
Ste Levy v pravom slova zmysle. Máte radi spoločnosť, v ktorej navyše vždy excelujete, ste pútavé a máte zdravé sebavedomie, ktoré viete využiť vo svoj prospech. Teraz je načase vašu povahu dostať aj do profesijného života a trochu si aj finančne polepšiť.

Panna
Je načase sa starať o seba, svoje potreby, ale aj svoje zdravie a krásu. Stále sa upozaďujete na úkor ostatných, ale nikto vám vašu starosť neopláca. Nadišiel správny čas na trochu toho zdravého sebectva. Tak neváhajte a prekopte svoje doterajšie nastavenia!

Váhy
Tento týždeň sa, milé Váhy, sústreďte najmä na rovnováhu v osobných vzťahoch. Snažte sa nájsť kompromisy a vyhnúť sa zbytočným konfliktom. Vaše estetické zmysly budú aktívne, a tak sa dajte do umenia a kreativity. Vyrobte napríklad jesenné dekorácie.

Škorpión    
Milé Škorpióny, tento týždeň môžete objavovať hlboké tajomstvo a intenzívne emócie. Je čas preveriť svoje vzťahy a vykonať osobnú transformáciu. Buďte opatrní pri zdieľaní tajomstva, pretože sa vo vašom okolí objavuje osoba, ktorá si isté veci nenechá pre seba.

Strelec        
Cítite sa dobrodružní a nezávislí viac ako inokedy. Aj keď je váš život samá výzva, tak vy ním prechádzate s gráciou a pohľadom pevne upreným vpred do budúcnosti. Hľadajte nové dojmy a výzvy. Vo vzťahoch ale buďte teraz otvorení a hlavne úprimní.

Kozorožec  
Môžete dosiahnuť úspech, ak budete pracovať tvrdo a strategicky. Celkovo by ste sa mali zamerať na svoje ambície, ciele a plány do budúcnosti. Veľa sa venujete rodine, kamarátom a známym, ale teraz nadišiel čas, aby ste sa začali venovať aj kariére.

Vodnár       
Milí Vodnári, začiatkom novembra buďte oveľa viac otvorení novým myšlienkam a inováciám. Môžete mať silné sociálne a humanitárne tendencie. Vo vzťahoch hľadajte spoločné záujmy a budete príjemne prekvapení, ako taký vzťah bude skvele a najmä hladko klapať.

Ryby
Musíte sa zamerať na to, aby vám neunikla jediná šanca, ktorú vám tento týždeň ponúkne ohľadom rozjazdu vašej kariéry. Financie zatiaľ nejako prehnane riešiť nemusíte, môžete si aj všeličo dopriať. Sústreďte sa aj na svoje vzťahy s rodinou a príbuzenstvom.