Týždenný horoskop 30.8. – 5.9.2021

Než sme sa nazdali, končí nám mesiac august! Býky, dajte pozor, nech sa zbytočne neunavíte riešením sporov ostatných! Energia by Vám neskôr mohla chýbať. Na Rybky možno čaká povýšenie alebo zaujímavá pracovná ponuka. Čítajte nový týždenný horoskop a dozviete sa viac!

Baran

Ste plní elánu a chuti do života. Babie leto milujete a viete si užiť ako daždivé dni, tak aj chvíle zaliate slnkom a voňajúce po lúčnych kvetoch. Leto je pre vás milým obdobím, ale teraz navyše očakávate isté záležitosti, ktoré pre vás budú úplnou novinkou.

Býk     
Poslednou dobou máte pocit, že sa vám nič nedarí a utápate sa v negatívnych emóciách a nálade. Skúste si zaobstarať denník, kde si budete zapisovať fajn veci, ktoré sa vám za deň stali. Uvidíte, že vám to pomôže vnímať svet okolo zase trošičku inak.

Blíženci        
Stretnete osobu z minulosti, ktorá vám otvorí mnohé rany. Nakoniec sa však bude jednať o veľmi očisťujúce stretnutie, z ktorého si odnesiete mnohé dobré. Bolo to síce pre vás dosť namáhavé, ale pristupujete k životu so značnou pozitívnosťou a to vám pomáha.

Rak     
Rodina vás vie potrápiť. Máte pocit, že si veľmi zvykli na to, že je stále obsluhujete a využívajú toho. Pritom sú to všetci schopní ľudia, ale z vás si urobili slúžku. Niekedy by vás zaujímalo, čo by vaši najbližší robili, keby ste odišli na dovolenku.

Lev      
Potrebujete si tento týždeň odpočinúť od všetkých všedných starostí a poriadne sa niekde zrelaxovať. Vyrazíte si na víkend so svojimi priateľmi, ale nebudete z toho nadšení. Vôbec s nimi nebudete naladení na rovnakú vlnu a už vôbec sa nebudete dobre baviť.

Panna           
Míňanie vám ide v tomto týždni jedna radosť. Ale pozor! Máte pred sebou obdobie, kedy deťom začína škola. Je potrebné začať myslieť na prichádzajúcu jeseň a vybaviť si tak šatník. Až sa dokonca vyľakáte, keď sa konečne trúfnete pozrieť na zostatok na účte.

Váhy  
Merkúr tento týždeň vstupuje do vášho znamenia, milé Váhy. Vaše rozumové schopnosti sú vďaka tomu vybičované na maximum. Môžete napríklad urobiť rozhodnutie, ktoré nebude úplne jednoduché, ale vďaka vášmu výraznému autoritatívnemu postoju sa to podarí.

Škorpión        
Dokážete si isté záležitosti v hlave utriediť. Teraz ale záleží, či aj ostatní vo vašom okolí sú ochotní začať fungovať systematicky a nevytvárať okolo seba chaos. Veľakrát si hovoríte, že vaši kamaráti stále len spoliehajú na vás a vy všetko zariaďujete.

Strelec         
Ste plní očakávania z novej životnej etapy, ktorá vás stretla. Dúfate, že sa vo vašom živote veľa vecí zmení, a tiež by ste najradšej niekde začali úplne odznova. Predtým ste si zo zmien robili starosti, teraz je ale vítate pozitívne a s otvorenou náručou.

Kozorožec    
Ste na seba niekedy až veľmi prísni. Chcete mať všetko perfektné a dokážete dlho uvažovať, ako niektoré veci urobíte. Nie je to s vami úplne jednoduché. Zase na druhú stranu si vaše okolie môže byť isté, že nerobíte veci len napoly a ste spoľahliví.

Vodnár         
Nie ste veľmi nadšení zo zmeny zamestnania. Na pohovore vám nasľubovali hory doly a nakoniec sa nič z toho nestalo. Atmosféra je v novej práci tiež dosť zúfalá. Dokonca premýšľate, že budete zase hľadať niečo nové, ale úprimne už toho hľadania máte dosť.

Ryby 
V pracovnej oblasti vás môže stretnúť báječná ponuka. Ste schopní jedinci, ktorí sa dokážu uplatniť kdekoľvek. Nie ste ale ochotní ísť za kariérou i cez mŕtvoly. To je na vás vidieť a vedenie aj kolegovia si toho na vás cenia. Robí to z vás sympatickú osobu.