Týždenný horoskop 30.5. – 5.6.2022

Máj dobieha do cieľa! Bude to dobeh víťazný? Mnohé vám napovie nový týždenný horoskop, s ktorým si tento týždeň osedláte ako skúsený kovboj divokého žrebca. Pripravenosť je základom úspechu, tak sa pripravte spoločne s nami!

Baran
Snažíte sa momentálne premýšľať čo najviac v prospech financií. Uvažujete nad vhodnou investíciou, ale aj nad výrazným obmedzením svojich nákupov, ktoré vám občas pripadajú zbytočné. Máte za to, že môžu prísť horšie časy a vy na nich chcete byť pripravení.

Býk    
Chcete sa odreagovať od bežných starostí a rozhodnete sa navštíviť kamarátov, s ktorými ste dlho neboli. Nakoniec bude toto stretnutie osviežujúce, zaspomínate si na staré časy a veľa sa zasmejete. Pri lúčení si sľúbite stretnutie v čo najbližšom možnom čase.

Blíženci        
Doma vládne veľmi pohodová a láskyplná atmosféra. Uplynulý rok vám dal veľa, naučili ste sa psychickej hygiene a vnímate svet okolo seba trošičku inak. Aj ostatní si všimli, že ste sa celkovo so všetkým zmierili a ste oveľa pokojnejší ako predtým.

Rak    
Ceníte si to, že robíte prácu, ktorá vás napĺňa, ale v poslednej dobe vám začína vadiť, že finančne nie ste dobre ohodnotení. Vedenie sa snaží na zamestnancoch šetriť a aj keď vás práca baví, tak premýšľate nad odchodom za niečím lepšie ohodnoteným.

Lev    
Celkom ste si zvykli na to, že partner za vás veľa vecí zariadi a vy sa nemusíte o nič starať. Spoliehate sa na to, ale niekedy sa vám stáva, že niečo potrebujete a musíte volať partnera. Tomu vadí, že nie ste samostatní a vám vadí sa stále doprošovať.

Panna           
Venuša je v peknom trigóne s vašim znamením a vy sa môžete tešiť na príjemné milostné chvíle s niekým, na kom vám záleží. Zo začiatku to s vašim novým idolom nevyzeralo zas tak nádejne, ale teraz konečne zisťujete, že sa vám váš vzťah posunul o kus ďalej.

Váhy 
Mars je v nepeknej opozícii s vašim znamením a vytvára tak živnú pôdu pre mnoho nezhôd, ako v domácom, tak v pracovnom prostredí. Nemusíte zúfať, pretože čoskoro sa situácia obráti a musíte si povedať, že život už je taký – raz hore a raz dole.

Škorpión      
Konečne sa vám začalo dariť po profesnej stránke. Urobili ste si v práci už nejaké meno a dokonca sa vám darí získať aj významné kontakty pre vašu firmu. Vedenie si vás cení a za chvíľku sa môžete tešiť na výraznejšie finančné ohodnotenie. Len tak ďalej.

Strelec         
Raz za čas si pokojne môžete urobiť radosť a kúpiť si aj niečo drahšie. Nesmiete sa ale takto búchať cez vrecko po každej výplate. K rozhadzovaniu totiž máte sklony a momentálne nie je vhodné príliš míňať! Radšej by ste mali myslieť na svoju budúcnosť.

Kozorožec   
Teraz je najvhodnejší čas na relaxovanie a odpočinok. Práce ste momentálne mali až nad hlavu a nastal pravý čas zájsť si s rodinou na dlhú prechádzku do prírody, alebo napríklad zájsť s kamarátmi večer na drink. Uvidíte, ako si to skvele užijete.

Vodnár         
Poslednou dobou veľmi často podliehate stresu a vypäté situácie neznášate veľmi dobre. Obzvlášť v práci sa vám toto vaše psychické rozpoloženie nemusí veľmi vyplatiť. Aj doma si začínajú všímať, že ste čím ďalej tým viac nervózni a neviete si chvíľu sadnúť.

Ryby 
V práci sa posuniete zas o kus ďalej. Ste radi, že ste povýšili, ale máte aj väčšiu zodpovednosť a to aj za niektorých kolegov, ktorí vašu vyššiu pozíciu neberú veľmi športovo a niektorí vám dokonca hádžu polená pod nohy. Musíte si na pracovisku zjednať poriadok.