Týždenný horoskop 30.1.-5.2.2023

Nastáva prelom mesiaca, tak očakávajte nové energie a nové príležitosti! Nezabudnite vyriešiť staré resty, nech vstúpite do nového mesiaca s čistým štítom. S novým horoskopom ale získate istotu a pokoj. Prajeme pekné čítanie!
Baran
Zatiaľ sa vám úspešne darí všetko, čo ste si na začiatku roka predsavzali. To vás samozrejme nabíja pozitívnou energiou a je to na vás poznať. Dokonca ste zistili, že keď ste po psychickej stránke takto veľmi spokojní, tak sa vám darí aj všetko ostatné.

Býk     
Máte pred sebou veľmi pozitívne obdobie plné lásky, radosti a v neposlednom rade aj pracovných úspechov. Vediete si jednoducho skvele a nič vám nestojí v ceste, aby ste si mohli začať plniť svoje sny. Konečne sa vám v živote darí a vy to určite chcete využiť.

Blíženci        
Priaznivý trigón Merkúru s Marsom zapríčiní, že sa vám celkovo bude veľmi dariť. Dokonca sa rysuje aj nová pracovná pozícia, ktorá by vás bavila. Samozrejme ste po profesijnej stránke ušli obrovský kus cesty a rozhodne by ste si zaslúžili lepšiu pozíciu.

Rak     
Venuša je v pomerne peknom trigóne s vašim znamením a vie ukázať, že keď nad niekým drží ochrannú ruku, tak to stojí za to. Najmä v milostných vzťahoch sa ukáže, že ste na tom veľmi dobre a celý týždeň pre vás na milostnom poli bude harmonický.

Lev      
V práci máte plány, ktoré sa v čo najbližšej dobe pokúšate uskutočniť. Vaše vízie sú odvážne, ale vôbec nikoho vo vašom okolí neprekvapuje, že máte také veľké plány. Vyznačujete sa tvrdohlavosťou, húževnatosťou, veľkou usilovnosťou a zaslúžite si výsledky.

Panna           
Využili ste povianočné zľavy a nakúpili si pár nevyhnutností do vašej domácnosti aj šatníka. Samozrejme sa ukázalo, že nie všetko bolo natoľko kvalitné, ako ste si pôvodne mysleli. Teraz teda musíte riešiť reklamácie na niektoré výrobky, a to nie je vždy príjemné.

Váhy  
V rodine momentálne trochu viazne komunikácia a vy sa musíte veľmi držať, aby ste už po istom členovi rodiny nevyšli. Hnevá vás, ako automaticky predpokladá, že vy sa o všetko postaráte a nie je ani trochu samostatný. Chcete mu udeliť poriadnu lekciu.

Škorpión        
Tento týždeň vás vydesí prázdna peňaženka. Mali ste tendencie míňať viac ako inokedy, a to sa muselo niekde prejaviť. Do konca mesiaca sa rozhodne budete musieť trochu uskromniť, a tiež by ste mali porozmýšľať, či všetko, čo ste si nakúpili, potrebujete.

Strelec         
Po psychickej stránke máte pred sebou veľmi náročné obdobie. Najmä vaše emócie na tom nebudú práve najlepšie a budete mať tendencie k výbuchom hnevu. S partnerom nemôžete nájsť spoločnú reč a stále sa len hádate. Dúfate, že sa to čoskoro zlepší.

Kozorožec    
Väčšie investície sa vám tento týždeň nemusia podariť, a pokiaľ teda máte možnosť ísť do niečoho väčšieho inokedy, tak to tak rozhodne urobte. Oplatí sa vám to, a navyše budete mať ešte dosť času na rozmyslenie, či nejaké tie úpravy, alebo aj celkové zmeny, urobiť.

Vodnár         
Záleží vám na dobrej reputácii, a preto v práci platíte za veľmi zodpovedného jedinca, ktorý vždy splní to, čo sľúbil. Kolegovia aj vedenie sa na vás môžu spoľahnúť a jediné, čo vám chýba ku šťastiu je to, že by ste si rozhodne zaslúžili zvýšenie platu.

Ryby  
Tento týždeň máte hlavu v oblakoch a celkovo ste naladení na pozitívnu vlnu. Teší vás najmä záujem opačného pohlavia, ktorý bude enormný. Nie je ani divu, šírite okolo seba len smiech a radosť a ľudia v prítomnosti osoby, ako ste vy, radi pobývajú.